4,126

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

https://m.facebook.com/story.php?story_ … 1879182611

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,127

Школьники и учителя в Одесской области стали больше болеть COVID-19. Об этом сообщил во вторник, 23 февраля, глава департамента образования и науки Одесской ОГА Александр Лончак.
Как сообщил глава департамента, заболеваемость учащихся и учителей за последние сутки возросла: «У пяти детей в сутки подтвердили COVID-19, такой же диагноз установили 11 педагогическим работникам. Сейчас болеют 38 соискателей образования и 44 работника. На самоизоляции находится 938 школьников и 20 педагогов».
По данным Лончака, одно учреждение общего среднего образования в области полностью перешло на режим удаленной работы. По мнению чиновника, причина роста заболеваемости состоит в том, что все забыли о масках, санитайзерах и социальной дистанции.
«Но вирус никуда не делся. Мы же не хотим снова на дистанционку! Надо быть осторожными и соблюдать все правила противоэпидемической безопасности, установленные постановлением Главного государственного санитарного врача», - призвал глава депаратмента.
Он также напомнил родителям не пускать детей с температурой в школу, как и педагогам –в случае болезни оставаться дома и обращаться к семейному врачу.

Dacia Logan MCV / 1.6i - 8V / 2008г / ambiance / 5 мест / цвет: мокрый асфальт
  0

4,128

В Киеве резко увеличилась госпитализация больных короной. Расход кислорода для больных резко поднялся в Александровской больнице.

Водительское  удостоверение выдано 29.12.1979, Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6
Трансфер Киев-аэропорт Борисполь-Киев,авто от эконом до бизнес.
  0

4,129

https://static.apostrophe.ua/uploads/image/ac7a81fcf6d5db6951308b6c79b53bed.jpg

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

4,130

Игорь Петрович1 пишет:

В Киеве резко увеличилась госпитализация больных короной. Расход кислорода для больных резко поднялся в Александровской больнице.

Если глянуть статистику - то примерно 2\3 заболевших сейчас госпитализируют sad

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

4,131

Все йде знову до локдауну...
Івано-Франківськ і Черніці у червоній зоні...З 26.02 знову все закривається..
Один журналіст зробив рейд у Богородчанській лікарні, де розгорнули мобільний госпіталь у палатках...Зробили показуху на всю країну...
Заповненість лікарні меньше ніж 30%...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex
  0

4,132

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

4,133

0

4,134

не сочтите за безумие, так по фантазирую. продолжу свою, надеюсь, фантастически несбыточную мысль.
программа по уменьшению населения по-тихоньку с годами будет набирать обороты. пока взялись за слабых здоровьем стариков. потом уровень по возрасту будет снижаться. умножение на ноль коснется у кого есть серьезные болезни (у среднего возраста). а еще вангую, что могут быть в след вирусах такое осложнение, как нарушение функции репродуктивности человека. не у всех. и так проблемная в 21-м веке рождаемость. упадет еще больше.

0

4,135

Yanus, саме так. В результаті залишаться лише рептілоіди.
Адже всі знають що рептілоїди, вони легких шляхів не шукають.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,136 Отредактировано Yanus (2021-02-24 19:35:40)

Larsen пишет:

Yanus, саме так.

я знал что протроллишь ))
ну а скажи, Вадим, как ты видишь будущее человечества в связи с изменением климата, уменьшение энергорессурсов (жизненеобходимых), возможное подтопление, миграцией, и главное растущее население планеты далее... ну в перспективе хотя б до 2100-2300гг.

0

4,137

Yanus, я в цьому плані оптиміст і вважаю що людство з цими всіма проблемами справиться. Ну от взяти наприклад перенаселення. Ще в 80-х роках порахували що Земля не зможе прокормити 8 мільярдів. А нас вже стільки, і при цьому ми нарешті практично побороли голод в країнах третього світу. Здавалось би. А все тому що ГМО. upp
І так зі всіма іншими проблемами. Тим більше що жодна з названих проблем в принципі не несе екзистеційної загрози для цивілізації вцілому. Ну і звичайно, я впевнений що проблеми ці піддаються вирішенню.
Тому якщо не виникне якихось форс мажорів, все буде ок. Хоча в перспективі 100-300 років взагалі то дуже тяжко щось казати. За наступні 100-300 років настільки сильно все може змінитись що взагалі подібні запитання можуть стати не актуальними, а масив нових проблем може бути таким що зараз і уявити не можливо. Так що...
Але я оптиміст. Ми ж змогли планету нагнути? Змогли. Значить і осідлаємо, і поїдемо!  crazy_pilot  upp

0

4,138 Отредактировано Yanus (2021-02-24 20:06:10)

Larsen пишет:

я в цьому плані оптиміст

только это однозначно можно понять. остальное мог и не писать.  sad
я тоже не пессимист. я более реалист как бы ))
кстати я забыл учесть еще экономическую и политическую составляющие. население растет, жить хорошо хочется всем, особенно на фоне яхт и ферарри... и "не управляемость" огромного населения может выйти из подконтроля.
ну да ладно. с тобой не пофантазируешь )

Larsen пишет:

Тим більше що жодна з названих проблем в принципі не несе екзистеційної загрози для цивілізації вцілому

кстати я с этим не согласен.

0

4,139

Yanus, ну так абстрагуйся від "дерев" і подивись на "ліс" зі сторони. В історії людства було багато різного. Однак рівень життя вцілому постійно росте. І населення вже перевалило за те чим нас лякали, і всеодно зараз людям живеться значно краще ніж тоді коли нас було в два рази меньше, і непорівняльно краще ніж тоді коли нас був лише один мільярд (десь початок 20-го століття). І природні ресурси, які зараз вже багато де вичерпані, не заважають мати більше благ на людину ніж тоді коли ті ресурси під ногами валялись. Нічого не погіршується. Протяжність життя збільшується, дитяча смертність зменьшується, захворюваність зменьшується, матеріальне благополуччя росте, навантаження зменьшується. Все розвивається в правильному напрямку. А ті проблеми про які говорять, вони потенційні. Про них якраз таки говорять для того, щоб почати їх вирішувати до того як вони щось погіршать. Той самий клімат - з ним вже боряться, хоча він ніяк ще не погіршив нашого життя. І це правильно. І саме тому що люди здатні значно швидше адаптуватися і змінювати своє середовище ніж це робиться шляхом еволюції у інших форм життя подібного масштабу, нам не загрожує вимирання. upp
Ну і тому, власне, я оптиміст. smile

0

4,140

Yanus пишет:

Ну, ти ж мою думку спитав? wink

0

4,141 Отредактировано Yanus (2021-02-24 20:27:22)

Larsen пишет:

А ті проблеми про які говорять, вони потенційні.

1 ошибка. они не потенциальные, а уже реальные.
вот одна из них

Larsen пишет:

Той самий клімат - з ним вже боряться, хоча він ніяк ще не погіршив нашого життя.

2 ошибка - это у тебя в Луцке все гуд. в Африке (например) все хуже с каждым годом. (да вообще на линии экватора все государства ощущают уже сильно)
все меньше воды. все выше жара. все выше эмиграция.
я даже скажу что херсонскую область уже реально беспокоит все меньшее количество осадков и уровень рек.

Larsen пишет:

нам не загрожує вимирання

так я не имел в виду вымирание - где я такое писал? я имел в виду искусственное уменьшение количества гомосапиенса самими гомосапиенсами. такой себе "глобальный фашизм" ну хотя б на климатической основе, хотя там мультиоснова а не только климат.

0

4,142

Larsen пишет:
Yanus пишет:

Ну, ти ж мою думку спитав? wink

да да все гуд. мне интересно мнение знакомых на этот счет. без фанатизма. просто обсудить.

0

4,143

Yanus пишет:

это у тебя в Луцке все гуд. в Африке (например)

Ми говоримо про масштаби нашої цивілізації. От коли в Африці стане хоча б так тяжко жити як було в дуже навіть успішних 80-х роках, можна буде задуматись. Але навіть і тоді це ще не буде катастрофа, бо ж в 80-х ніхто не вважав що цивілізація помирає. wink
Ні, місцеві проблеми нічого не значать в масштабах людства. Це не означає що клімат не може стати прблемою в майбутньому, якщо нічого не робити. Саме тому роблять, і я впевнений проблеми не буде.

Yanus пишет:

я имел в виду искусственное уменьшение количества гомосапиенса самими гомосапиенсами.

Такої потреби, як бачиш, теж нема. З ростом населення рівень життя продовжує покращуватись. Уяви яке населення можна було б зараз підтримати з рівнем життя 1900-го року. wink Але знову ж таки - є прогрес, технології розвиваються, так що не думаю що в цьому виникне потреба. smile

0

4,144

ну ладно... твою мысль я понял.

Larsen пишет:

Такої потреби, як бачиш, теж нема

как по мне есть. ибо я не вижу собственно другого эффективного решения проблемы для всех от роста населения.

1) просто мегаотстающая зеленая энергетика от потреб населения
2) сокращение питьевой воды
3) скопление мусора (отравление среды) не только в океане, но просто безумное количество его на земле (хотя на морском дне и на воде его в разы больше)
4) катастрофическое уменьшение (полное исчезновение) видов животных в следствии жизнедеятельности людей
5) катастрофическое таяние мерзлоты (не только ледников) и освобождение СО2 и метана, и сероводорода... а так же растущее СО2 от жизнедеятельности человека
6) проблемы животноводства в связи с растущим населением.

но по сути все эти проблемы связаны и связующее тут огромное быстрорастущее население планеты.

в итоге мы можем получить (это версия не моя а ученых) что пройдем точку не возврата температурного порога и превращение планеты в пустыню

0

4,145 Отредактировано Larsen (2021-02-24 21:20:58)

Yanus пишет:

я не вижу собственно другого эффективного решения проблемы

Ну так і в 80-х ніхто не бачив шляхів вирішення проблеми перенаселення і навіть голоду який був тоді. Але його шукали, і знайшли.
Так само буде і з кліматом, і з ресурсами. Насправді в масштабах планети десятки років і навіть століття це мить. А для нас це взагалі ціла епоха, за яку можна знайти нові, не існуючі досі шляхи для вирішення будь-яких проблем. Ну, принаймі тих про які ми знаємо.

Yanus пишет:

(это версия не моя а ученых)

Вчені говорять те що є зараз. Це ж вчені в 80-х казали що не прокормить Земля 8млрд. Чому? Тому що для технологій того часу це дійсно було так. Але ж технології розвиваються завдяки тим самим вченим. Тому не треба те що говорять вчені інтерпретувати як пророцтва. Вони не стверджують того, що нам невідомо. А нам невідомо як і що розвинеться навіть у доволі близькому майбутньому.

0

4,146 Отредактировано Yanus (2021-02-24 21:30:16)

Larsen пишет:

Ну так і в 80-х ніхто не бачив

ты забудь про 80-е. ибо тогда даже не было норм компов, а не говоря уже супер компьютеров которые тоже не за день справляются с условиями что б выдать вероятную модель.
уверен - был бы такой супер комп в 80-х, за которые ты зацепился, то уже б тогда задумывались бы о сокращении населения методами уменьшения репродукции и банального уничтожения.
пс. да в 80-е еще не были так явно видны катастрофически ускоряющиеся изменения не только в Т-ре а и в выше перечисленных взаимосвязанных проблемах!

0

4,147 Отредактировано Larsen (2021-02-24 21:36:29)

Yanus, пройдусь по пунктах:
1) просто мегаотстающая зеленая энергетика от потреб населения - це ще тільки початок. Все буде.
2) сокращение питьевой воды - це локальні проблеми. Хмар меньше не стало, значить і прісної води теж. Питання її локалізації взагалі не серйозне навіть.
3) скопление мусора (отравление среды) не только в океане, но просто безумное количество его на земле (хотя на морском дне и на воде его в разы больше) - до межі яка може хоч якось натякнути на загрозу цивілізації ще дуже і дуже далеко. Засирати ще можна довго. Але цю проблему вже підняли, а значить і вирішувати її будуть задовго до повного засирання планети.
4) катастрофическое уменьшение (полное исчезновение) видов животных в следствии жизнедеятельности людей - ну, по-перше це не проблема для цивілізації. По-друге, види і так постійно якісь зникають. Наші предки всі теж повимирали, залишивши планету нам. Це нормальний процес еволюції. Види які не здатні пристосуватись до нових умов, вимирають. Однак навіть це чомусь вважається проблемою з якою дуже навіть активно борються. Останнім часом багато видів врятували від вимирання, і далі буде ще краще. Так що тут все норм.
5) катастрофическое таяние мерзлоты (не только ледников) и освобождение СО2 и метана, и сероводорода... а так же растущее СО2 от жизнедеятельности человека - ну це глобальне потепління. Знаючи наскільки до нього зараз серйозно ставляться, рішення буде.
6) проблемы животноводства в связи с растущим населением. - Штучне м'ясо тобі на допомогу. За одно меньше видів вимирати буде. wink Ні ну серйозно, які проблеми з харчовою промисловістю, якщо зараз у нас надлишок їжі в глобальних масштабах? Нема такої проблеми...
Доречі, є і цікаві моменти. В зв'язку з глобальним потеплінням, за останні десятиріччя сильно збільшилась кількість рослинності в масштабах планети. А це збільшує поглинання вуглекислого газу і виділення кисню, що якраз таки протидіє парниковому ефектиу. Так що і планета трішки намагається допогти. Не все так погано!  upp

0

4,148

Yanus пишет:

даже не было норм компов, а не говоря уже супер компьютеров

Ніякий комп не може передбачити які відкриття і навіть які технології будуть зроблені і розроблені в майбутньому. wink А от зате компи можуть допомогти в вирішенні багатьох перерахованих проблем. Так що дуже добре що тепер вони в нас є.  upp

Yanus пишет:

уже б тогда задумывались бы о сокращении населения методами уменьшения репродукции и банального уничтожения.

Так тоді про це якраз таки говорили! Прям паніка була як боротись з перенаселенням поки не пізно. Але тут винайшли ГМО, і питання вирішилось. І ніякий комп не спрогнозував би цього відкриття.

0

4,149 Отредактировано Yanus (2021-02-24 21:41:13)

практически все тобой перечисленное можно читать как и в начале нашего диалога. я оптимист. все будет. и не больше. по этому я писал что твое мнение я понял.
при чем по каждому пункту что ты ответил можно продолжать указывать где у тебя ошибки. такое печатать не вообразимо долго. такое нужно в усной форме обсуждать.
время рассудит кто ошибался а кто нет. при чем я думаю мы с тобой это время застанем. желаю всем что б ты оказался прав.
все буду с тобой прощаться. в 21,00 буду снукер 1/4 финала смотреть.

0

4,150

может еще у кого то из форумчан есть мысли? присоединяйтесь.

0