Re: Это интересно (разное) - 2
100-литровый бак автомобиля можно осушить за 7 минут...
На максимальній швидкості. А ще на максимальній швидкості гума витримує лише 14 хвилин.
Ви не увійшли. Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Нагадування любителям зареєструватися та відразу лізти у розділ "Продаж"!!! Ваш аккаунт будет одразу видалено !!! Читайте Правила ! |
Анкета, правила та реквізити Про політику на форумі |
![]() |
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Это интересно (разное) - 2
Сторінки Назад 1 … 274 275 276 277 278 … 347 Далі
Щоб відправити відповідь, Ви повинні Увійти або Зареєструватись
100-литровый бак автомобиля можно осушить за 7 минут...
На максимальній швидкості. А ще на максимальній швидкості гума витримує лише 14 хвилин.
На максимальній швидкості. А ще на максимальній швидкості гума витримує лише 14 хвилин.
Нормально. Двукратный запас! )))
Aprox, так спеціально зробили, щоб пальне закінчилось перш ніж розірве гуму. Але після кожного такого заїзду - заміна гуми за 42куо.
Але після кожного такого заїзду - заміна гуми за 42куо.
Сущий пустяк для тех, кто купил себе Вейрон! )))
О-о... тут клуб тих, хто володіє Вейронами....
О-о... тут клуб тих, хто володіє Вейронами...
С чего такие ошибочные выводы?
С чего такие ошибочные выводы?
Информация прикладная пошла...
А тут от владельца...
А тут от владельца...
Все підтвердив що ми вже тут говорили. Крім помилки в перекладі (завжди дивись оригінал!). В цьому відео, колеса переклали як "гальмівні диски". Перекладачу двійка. Rims, англійською - колісні диски.
Крім помилки в перекладі (завжди дивись оригінал!). В цьому відео, колеса переклали як "гальмівні диски". Перекладачу двійка. Rims, англійською - колісні диски.
Еще в 2013 году Michelin просил 42 000 долларов за комплект шин для Bugatti Veyron. Для справки, на изготовление каждой шины уходит около часа. Что касается дисков, их можно было купить за 69 000 долларов. Используя простое сложение, обувка для гиперкара обходилась в 111 000 долларов.
SanychGT, все вірно. Що ти хотів цим сказати?
Що ти хотів цим сказати?
У відео розмова не про колеса...
https://topgearrussia.ru/news/39447-kom … 0+dollarov
У відео розмова не про колеса...
У тому відео що виклав ти, мова про гальмівні диски. А в оригіналі про колісні диски, які коштують 50 тис, про що вже тут говорилося.
А в оригіналі про колісні диски, які коштують 50 тис
Диски коштують і коштували дорожче. А те що хазяїн авто у цьому не розбирається і так видно... не йому міняти, не йому і знати. Аби тільки сума співпадала.
Ось ціни на ремонт у 2012 році.
http://m2motors.com.ua/blogi/758-schet- … eyron.html
Одне колесо з шиною у зборі потянуло "усього" на 37 тис долларів
Диски коштують і коштували дорожче.
Ну так тим більше!
ЗИ Ти впевнений що ціни не можуть з часом мінятися, або що одні не можуть включати в себе ще й ціну послуги крім ціни деталей?
ЗИ Ти впевнений що ціни не можуть з часом мінятися, або що одні не можуть включати в себе ще й ціну послуги крім ціни деталей?
Якщо комплект б/у гуми з дисками на Вейрон продають за 150 тис долларів?
Впевнений, що міняються.
Актуально! Як відрізнити Миколая від діда Мороза
Маразм якийсь. Дід Мороз ніколи не жив у Лапландії, він не являється релігійним персонажем, приходить абсолютно не до всіх дітей і з Снігуронькою ходить не завжди.
– А хто такий був Дід Мороз? Насправді, з міфології Дід Мороз – це не є добрий дід, який направо й наліво роздає подарунки. У Миколая свій почет, і у нього була книга вчинків людей. Ви собі просіть хоч гори золоті, але якщо ви не заслужили, вам цього не буде. А Дід Мороз із дажбозьких вірувань був духом лісу. На узлісся вішали яблуко, щоб задобрити злого Діда Мороза, який зжирав дітей, що приходили до лісу по хмиз.
А Снігуронька випливла вже у 19–20-му столітті, і то завдяки опері Римського-Корсакова. А вона з ним поруч не ходила. Це був прототип зими.
А Святий Миколай покровитель дітей сирот та рибалок і являється релігійним персонажем... та ще й не православним. І живе він не на небі. І ходить він не з янголом, а з крампусом(тим самим чортом), який являється його помічником.
– Звідки взялося святкування зі святим Миколаєм? До просвіти у Західній Україні святий Миколай не ходив від хати до хати. Це святий, це єпископ. Коли вже почалися науки в Західній Україні, вони почали впроваджувати різноманітні сценарії. З використанням святого Миколая, але виключно як особи дуже толерантної, яка роздає подарунки тільки том,у що всі чемні. Подарунки у селах були скромні: яблука, горішки, міським аксесуаром був мигдаль у цукрі
Святий Миколай – це не Санта-Клаус, де ви бачили, щоб священик на масових гуляннях ходив? Він не має цієї ширвжиткової ролі. Можливо, потрібен такий персонаж. Але він, у першу чергу ментально, наставник, вчитель, помічник і святий.
Понав'язують інформаційного сміття.
SanychGT, та то ж буклетик від Львівської Майстерні Шоколаду. Понавигадували там всякого, що з них візьмеш.
Ви заголовок читали?
Св. Миколай НЕ дід Мороз.
Дід Мороз це радянський персонаж а святий Миколай традиційний для українців!
Треба совок з голови викидати по трохи.. Довго нас зомбували..
Детям это до лампочки. Сначала они ждут Николая, потом Деда Мороза
Детям это до лампочки. Сначала они ждут Николая, потом Деда Мороза
А потом старого деда мороза? )))
Дети ждут того, кого приучили ждать их родители...
Дід Мороз це радянський персонаж а святий Миколай традиційний для українців!
Дід Мороз це казковий персонаж, а святий Миколай релігійний. Для світської держави релігійний персонаж у державному святі нонсенс.
У моїй сім'ї ніколи не святкували Миколая, просто знали що він десь є. А про святкування його я дізнався з книг у 90-х роках прошлого століття. Де було вказано, що на західній Україні день святого Миколая святкували просто. Варили пиво, напивалися і гасали весело по околицям села.
З Німеччини звичай розповсюдився на сусідні країни — Австрію, Нідерланди, Чехію, Словаччину, Польщу, звідки він, ймовірно, перейшов на українські землі. Це підтверджується тим, що в Україні звичай класти дітям подарунки під подушку зберігся передовсім на Правобережній Україні, яка свого часу перебувала під Річчю Посполитою.
В Західній Європі, в часі Реформації, коли засуджувалося шанування святих, в протестантських країнах святий Миколай був замінений новонародженим Ісусом, відповідно, подарунки, саме від його імені, стали даруватися на Різдво Христове. З приходом Контрреформації, традиція дарувати подарунки від імені Миколая відродилася, однак, була вже міцно прив'язана до Різдва. Згодом, образ святого Миколая перестав асоціюватися напряму зі святим, перетворившись в міфічний та комерціалізований образ Санта Клауса.
В Україні подібна практика не прижилася через те, що вона в той час належала Польщі та Росії, традиційно католицькій та православній державах, де ні про яку Реформацію не було й мови.
А от і традиція підїхала...
6 червня 2006 року Президент Віктор Ющенко підписав указ № 481/2006 «Про заходи щодо відродження традиційного народного мистецтва та народних художніх промислів в Україні», що передбачає, зокрема, опрацювання питання створення комплексу «Садиба Святого Миколая» в Івано-Франківській області з Будинком творчості народних майстрів Національної спілки майстрів народного мистецтва України. 2010 року президент Віктор Янукович доручив уряду передбачити в держбюджеті на 2011 рік кошти на будівництво Маєтку святого Миколая в національному природному парку «Гуцульщина».
Дід Мороз це казковий персонаж
От тільки казочки ці - виключно радянського походження. Бо той канонічний образ Діда Мороза, який ми усі знаємо, був штучно вигаданий у 30-х роках 20-го сторіччя.
От тільки казочки ці - виключно радянського походження.
А святий Миколай казочка якого походження? Тим більш, що його зараз натягують на свято, як сову на глобус, тільки аби хоть щось було. Типу українське.
Новий рік приходить і є все фільми, мультфільми, книжки, пісні, вірші, музика, атрибутика іт.д. і т.п.
А святий Миколай? Немає ні образу, ні вигляду, ні традицій, ні обрядів, ні пісень, ні мульфільмів, ні книжок, ні навіть поганенької легенди... а все що зараз поспішно тупо ліплять все в кучу, щоб хоть щось було, не витримує ніякої критики.
Сторінки Назад 1 … 274 275 276 277 278 … 347 Далі
Щоб відправити відповідь, Ви повинні Увійти або Зареєструватись
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Это интересно (разное) - 2
Згенеровано за 0.192 секунд(и), виконано 73 запитів