От що простий народ пише про ситуацію у Тернополі
Тернополянка 28/10/09 13:47 (Ukraine, Ternopil)
Ситуація у місті жахлива.В лікарнях просто згорають люди від невідомого вірусу.Неможливо приховати цього в місті,бо воно надто мале.А наші медики відчитуються,що все в порядку і померло лише двоє.У нас кажуть-більше двадцяти.Дуже до речі Тернопільводоканал під час епідемії планово у понеділокта вівторок відключив воду по всьому місту.
Наталочка 28/10/09 14:59 (Ukraine, Ternopil)
в тернопільському педагогічному вчора поерло 2 студентів-жителів гуртожитків, тому закрили університет на карантин, а до того в мендпункті відмовлялись облікувати хворих, посилаючись на заборону ректора
хвора безвідповідальність 28/10/09 20:28 (Ukraine, Ternopil)
усе прикрашено чиновниками!!! хворіють люди сім`ями. сьогодні якоюсь отрутою з літака місто посипають, а ніде ні слова ні півслова!!! навіть не попередили офіційно через засоби СМІ!!! скажіть відверто, люди - Ви десь чули, щоб з інфекцією ГРВІ боролись за допомогою "притрушування" поголівно усього міста??? а відключення води??? а сміттєзвалища, які буквально до під`їздів тягнуться??? люди не звертаюсться до лікарів тому, що коштів на ліків немає практично ні у кого!!! подзвоніть до родичів-знайомих запитайте - скільки сусідів в них не "гавкають" і без температури?
Тернополянин 28/10/09 17:10 (Ukraine, Kiev)
Мэр-идиот в Тернополе пол года мусор не вывозит.Вонь по всему Тернополю еще с лета-Ужас.Но Мэр-працюе и багатие. Эпидемия Чумы началась,а не гриппа!!!!
СМИТ _ 29.10.2009 00:43
Добре, коли це не стосується ваших близьких чи знайомих, бо коли попадаєш в лікарню і усвідомлюєш, що вилікуватись майже нереально-тоді страшно. Що ліки, які є не допомагають, що тоді?А Президент і Прем"єр мовчать. В Тернополі всім студентам сказали покинути гуртожитки та виїхати додому.А зараз В 00.37 чомусь на вулиці повиключали фонарі, і їздять поодинокі авто, хоча ще вчора все було по-іншому. Що насправді. Якщо немає ліків в Україні-просіть допомогу в світі В Всесвітній організації охорони здоров"я чи ще десь. Телебачення заспокоює, а люди дзвонять один до одного і панікують.З дому не виходити, не виїзджати, все дезинфікувати хлором, ноити пов"язки, в аптеках черги, Що тоді. всі чекають на висновки, а люди вмирають і вмирають
іван _ 28.10.2009 22:15
Тернопіль, лікар _ 28.10.2009 22:02
В Тернопільській області люди вмирають з минулого тижня. Симптоми - висока температура, інтоксикація, блискавична пневмонія, дихальна надостатність. Від таких симптомів, але з різними (!) діагнозами в одній Тернопільськів обл. померло більше 30 чол, в тому числі вагітні, породілі. На вскритті легені чорного кольору, розпад легеневої тканини. Засобів захисту для лікарів нема, лікуватись теж нема чим, хоча облздоровідділ заявив, що все є і ліка роздають(напевне, своїй родині).
В місті паніка. Люди вмирають і далі. Ті самі симптоми в Дрогобичі, Стрию, Івано-Франківськів обл. (маю і там колег, які дзвонять).
Ця відверта брехня міністерських чиновників - страшний злочин.
gordana _ 28.10.2009 19:13
В Коломиї з грипом та сама стуація. Але ніхто не ставить дагноз грип-грз. Я працююв школі. Минулого тижня на заняття ходила третя частина дітей. В поліклініці педіатри мали до 30 викликів.Але ніхто не ставить питання ні про карантин, ні про грип. Мало того прийшли робити дітям проби Манту і щеплення. На протести вчителів стосовно хворих дітей одержали відповідь: ніякого грипу немає, щеплення завжди роблять в цей паріод, діти завжди хворіють, у нас закінчується термін вакцини. Нормально поставлене питання? Країна абсурду , дебілів і недоумків.
і так далі ....... http://life.pravda.com.ua/problem/4ae722cc97b95/
http://ua.glavred.info/archive/2009/10/ … 15-15.html
Паніка в Тернополі: дистриб'ютори не встигають завозити ліки в аптекиСьогодні, 12:14 Мешканці Тернополя масово скуповують лікиМешканці Тернополя масово скуповують профілактичні ліки від грипу. У міських аптеках спостерігається дефіцит препаратів, які пригнічують активність вірусів групи А і В, а також марлевих пов'язок.
Дефіцит препаратів самі аптекарі пояснюють тим, що дистриб'ютори не встигають завозити ліки в аптеки.
В аптекоуправлінні Тернополя стверджують, що в аптеках міста ще є залишки препарату Арбідол і марлевих пов'язок, ціни на них не підвищують.
Водночас, як передає кореспондент Інетерфакс-Україна, у деяких аптеках ціни на марлеві пов'язки зросли вдвічі - з 60 копійок до 1,2 грн.
Як повідомляє Zaxid.net, на базі Тернопільського державного медичного університету діє цілодобова гаряча телефонна лінія з питань профілактики ГРВІ та грипу. Як повідомили у Тернопільській ОДА, за консультаціями можна звертатися за телефоном: 42-20-63, 42-20-64, 42-20-65.
Водночас, міністр охорони здоров'я Василь Князевич заявив, що в Тернопільській області зафіксовано 12 випадків смерті від вірусної інфекції.
Він повідомив, що 17 хворих у Тернопільській області перебувають у важкому стані. За його словами, поки немає точної інформації про причину виникнення захворювання.
Міністр зазначив, що вчені працюють над з'ясуванням того, який саме вірус спричинив хворобу - сезонний грип, або грип A (H1N1). Князевич прогнозує остаточне визначення до 3 листопада вірусу, що спровокував захворювання і призвів до смерті в західних областях.
Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я заявило, що в жовтні у західних областях України, за попередніми даними, від пневмонії померли 20 осіб. МОЗ закликав усіх громадян у разі появи симптомів грипу або інших гострих респіраторних вірусних захворювань негайно звертатися до лікарів. http://ua.korrespondent.net/tech/1012790
Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше! А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
0