Re: Помогите выбрать стиральную машину
OKurylyshyn
C нашей клубной скидкой в фотосе будет 3 397 грн.
Телефон во Львове = (032) 243-33-36
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
Ви не увійшли. Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Нагадування любителям зареєструватися та відразу лізти у розділ "Продаж"!!! Ваш аккаунт будет одразу видалено !!! Читайте Правила ! |
Анкета, правила та реквізити Про політику на форумі |
![]() |
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Помогите выбрать стиральную машину
OKurylyshyn
C нашей клубной скидкой в фотосе будет 3 397 грн.
Телефон во Львове = (032) 243-33-36
C нашей клубной скидкой в фотосе будет 3 397 грн.
рахував, але там доставка+повернення грошей, економія получається біля 30грн.
мені простішше взяти тут в перевіреного продавця.
надо брать миле
Рахується найкраща у всьому світі машинка... Але дуже дорога в обслуговуванні, замислувата конструкція і дуже тяжка на руки.
У меня BOSH польская - юзаю уже 2 года - проблем никаких
Бошка, взагалі класні машини, продумані, функціональні і по якості прання, на пункт вище за багато інших фірм. Це стосується справжніх німців і хоча б поляків. І ні в якому разі не стосується турків і росіян.
Electrolux с верхней загрузкой. Просто,надежно
Ви ще не попадали на ремонт підшипників в цієї машини. Підшипники запресовані і заплавлені у спеціальні корпуса. Міняється не підшипник,а сам корпус і коштує не мало...
Роз'ясніть що означають класи енергозбереження, класи віджиму і т.д
Різниця в класах по електроспоживанню трохи є, але незначна. Це все більш маркетинговий хід для покупця. Розясню. Всі машини різні, хоч всі вони працюють по одному принципу. Як і автомобілі. Наприклад, У вас в машині стоїть нагрівальний елемент на 1700 ватт а в моїй на 1900 ватт. Ви поставили прання на 60 градусів. Машина з сильнішим теном нагріє воду швидше, з слабшим довше. Різниця в споживанні буде дуже мізерна, хоча вона має місце. Двигуни теж відрізняються. Є 350 ваттні, а є 550ваттні. Як що ж і є різниця в спожванні між класами машин, то вона складає 50-60 ватт. І то ці показники змінюються під час експлуатації пралки. Наприклад, нагрівальний елемент щільно покритий вапняним накипом, в наслідок чого його тепловіддача зменьшується і що б йому нагріти воду до виставленої температури 60 градусів, він гріє (споживає електроенергію) довше за потрібний час. І якщо це 1700 ватний - то ще довше. Взагалі то це все відносно.
Оберти. Самі нормальні оберти - 800. Більше не треба, але і меньше також погано. (Це на максимальному пранні). Все що більше користі не приносить ні на одежу, ні на підшипники, амортизатори, пружини, ремінь. Так що переплачувати за оберти не варто.
дуже жорстка вода
Вода скрізь не хороша: з підвищеним вмістом вапна, жорстка, та щей може бути рижа по багатьом причинам. Калгони не допоможуть а тільки помагають скоріше машині вийти з ладу. Першопричина - агресивна дія на гумові елементи і вузли машини. Патрубки, шланги, ущільнювач дверок, і головне сальника, який захищає підшипники бака-барабана.
Але рецепт є: один раз в 2-3 місяця 5 літрів оцту, на саме довге прання без замочування (хлопок, біле-грубе) і на максимальну температуру. Чистить машину з середини і очищає такі агрегати, як тен і насос (в сучасних машинах вони одноразові). Чим чистіша машина, тим краще вона вистірує.
Десь раз в рік роблю маленьке ТО - знизу маленький фільтр почищу
Після оцту обов`язково почисти фільтр насоса - там збитається весь мусор після чистки. Взагалі німці рекомендують написами на своїх пралках раз в 10-12 стірок.
на вході води в машину сіточку -
Раз в пів року. Часом сітка (ще одна) може стояти на початку шланга не запуск води (біля крана). Сприяє кращому набору води. Всі сучасні машини є електронні, де в електронному модулі управління (плата), чітко прописаний час набору води і початок прання (поки не набире воду, до певного рівня, мотор не піде). Коли сітка грязна, вода набирається повільно - машина може висвітити помилку.
але залежить як ляже одяг в барабані, та як вона виставлена
Завантаження машини - більша половина барабана, це норма. А не 5-6 кг, як пише на машині. Пожалійте її агрегати...
Машину треба втановлувати не по "Уровню", а по поверхні, на якій вона стоїть. В машині , на дні є 4 ножки, які крутяться-регулються, і ними машинку треба виставити, що б вона стояла устойчіво. Якщо машина стоїть устойчіво (не хітається з ножки на ножку), але під час прання переміщається зі свого місця - потрібно підстелити під машину гумовий коврик.
Индезит 7 лет.Проблем с начинкой нет
Раніше робили краще. Зараз Ардо, Індезіт, Арістон роблять вже з одноразовим пластіковим баком ( також російські і турецькі Боши), і давно вже на Україні. Одноразовий бак присутній в сучасних Занусі і Електролюксах (їхніми праотцями бали знамениті німацькі виробники Привілег і АЕГ). Да Бош з 2012 почали вже робити і в Україні. І технічний ресурс агрегатів в сучасних машинах знизився в рази. Особливо це стосується електроніки.
доп функция - таймер отложенной стирки.
Взагалі фіча придумана в Німетчині (Сіменс-Бош - це одне й теж саме), для економії води і електроенергії, і є вже на дуже старих машинках. Ідею підхватили багато іньших виробників з різних країн. В день ціна на воду і струм одна, вночі меньша. Прийшов в 20 00, включив таймер на 4 години і в опівночі машина ( коли вже все дешевше) почала робити сама. Хоча наш брат для цього таймера придумав своє примінення.
чтобы утром/вечером просто подойти и забрать готовое, свеженькое
Слід пам`ятати, що не варто залишати автоматичну пральну машину саму, без нагляду, даже на ніч. Як варіант, включив машину, а сам пішов в магазин. Чомусь люди бояться залишити такий електроприбор, як утюг без нагляду. Хоча його потужність зачасту на 500, а той на 1000ватт меньша ніж пральної машини.
я вже оприділився, всім дякую.
Купуючи пралку, треба знати, що це такий самий механізм, чк і автомобіль. Він потребує обслуговування, а деколи і заміни змінних агрегтів, які вийшли з ладу. Підшипники, тен, насос, щітки і т.д - це змінні агрегати. І як що вони виходять з ладу, це не привід міняти машинку. (В багатих свої причуди)....
Кожна машинка хороша по свойму, але вічного не існує - ламаються даже машини.
П.С. В самого Бош Ексклюзів. Машина з дісплеєм і таймером, з подвійним склом і хромованою дверкою. На 1550 обертів макс. Бак з нержавіючого металу, барабан крутиться на 305 і 306 підшипниках. Машина по хатактеристиках прання така ж, як і славнозвісна Мілє, тільки ця дешевша в обслуговуванні. Повністю обезшумлена і працює тихо-тихо. Перша була Лижа (тещі подарив), а цю Бошку підбирав пару рокві.
П.С. 2. Вибираючи машинку, Ви хочете придбати якісну річ, що б працювала і не ламалася, ще й за не великі гроші -Удачі.
А тім хто вже має пралку, хай не підводить, і не тяне з Вас грошей.
Написано з власного десятирічного досвіду по пралках. ( Міг би ще писати - да хоть книжку)
Саня :app::app: чудова лекція! Хоча я вже цей курс проходив, та все одно за нагадування і корисні поради
.
Ви ще не попадали на ремонт підшипників в цієї машини. Підшипники запресовані і заплавлені у спеціальні корпуса. Міняється не підшипник,а сам корпус і коштує не мало...
Ну я еще не слышал что бы на них кто то попадал. Может оно и впаяно, но если у меня машина работает отлично много лет. И не одна. Общался с ремонтниками-говорят что самый лучший вариант, кроме Siemens/AEG,но там уже цены заоблачные
Взагалі фіча придумана в Німетчині (Сіменс-Бош - це одне й теж саме), для економії води і електроенергії, і є вже на дуже старих машинках. Ідею підхватили багато іньших виробників з різних країн. В день ціна на воду і струм одна, вночі меньша. Прийшов в 20 00, включив таймер на 4 години і в опівночі машина ( коли вже все дешевше) почала робити сама. Хоча наш брат для цього таймера придумав своє примінення.
Только трехтарифный счетчик будет с установкой стоить как половина той машины. Это если его нет
Міг би ще писати - да хоть книжку)
:like::like:
Після оцту обов`язково почисти фільтр насоса - там збитається весь мусор після чистки. Взагалі німці рекомендують написами на своїх пралках раз в 10-12 стірок.
моему Индезиту уже двенадцатый год, за весь период ради интереса всего два раза лазил к фильтру справа-внизу машинки, он абсолютно чистый, в чем прикол не подскажете...
морально готов к покупке новой машинки, тоже склоняюсь к LG с прямым приводом, стоят по знакомым, у родителей, все счастливы, а вот обычные лыжи летят у многих на очень ранних сроках, причем по электронике, сильно сомневаюсь что электроника у дорогих и дешевых моделей концептуально отличаются, походу мне стремновато брать LG
всего два раза лазил к фильтру справа-внизу машинки, он абсолютно чистый, в чем прикол не подскажете...
Цей фільтр збирає те, що Ви забули вигрібсти з карманів перед пранням. Шпильки, копійки, гудзики, сірники, зубочистаи, защіпки до тюлі, собачки від замків і спортивних костюмів, і т.д. А також куски відвалившогося накипу. Якщо ж фільтр чистий, значить перед пранням Ви ретельно передивлюєтесь всю білизну.
сильно сомневаюсь что электроника у дорогих и дешевых моделей концептуально отличаются
Платформа одна і таже. Різниця не принципова. Це як конструкрор. Там все похоже, і в той ж час все різне. А тоді і друга прошивка, інші запчастини і детальки.
тоже склоняюсь к LG с прямым приводом
Є свої і плюси, і мінуси. Тож може полетіти електроніка.Вже не раз ремонтував... Да тихіша. Великий мінус прямого привода: коли пускає сальник і починають гриміти пітшипники, вода валить прямо в середину мотора. Цей момент не можна прогавити, інакше каюк електроніці.
а вот обычные лыжи летят у многих на очень ранних сроках
Не обовязково. Збіг. Лижи і Самсунги працюють довше і надійніше ніж Індезіти, Арістони,Ардо і Вірпули. Нікого не хочу образити, але статистика така. До перших на ремонт я їду раз в місяць, ну максимум разв тиждень. До других кожного дня, а деколи по пару викликів в день на одне й те ж саме.
морально готов к покупке новой машинки
Не спішіть. Хай ще робить Ваш (ще)італійський Індезіт. Зараз в магазинах продається зовсім іньша якість.
моему Индезиту уже двенадцатый год, за весь период ради интереса всего два раза лазил к фильтру справа-внизу машинки, он абсолютно чистый, в чем прикол не подскажете...
морально готов к покупке новой машинки, тоже склоняюсь к LG с прямым приводом, стоят по знакомым, у родителей, все счастливы, а вот обычные лыжи летят у многих на очень ранних сроках, причем по электронике, сильно сомневаюсь что электроника у дорогих и дешевых моделей концептуально отличаются, походу мне стремновато брать LG
О, да мы коллеги - более 12 лет трудится Ariston (я так понимаю он Indesit близкий родственник) И тоже хожу вокруг этого директдрайва лыжного. А старая машинка всё работает и работает. Не позволяют старые привычки вот так просто взять её и выбросить...
Не позволяют старые привычки вот так просто взять её и выбросить...
И не выбрасывай. Я поддался уговорам жены отдал старый сименс, он до сих пор фурычит. А сам за 8 лет уже 3 машинку сменил - Горенье, Вирпул и вот щас Бош уже 2 года пашет.
По вашому тексту бачу ві гуру в стіралках. Дякую. Але все рівно запитаю
Але рецепт є: один раз в 2-3 місяця 5 літрів оцту, на саме довге прання без замочування (хлопок, біле-грубе)
тобто , 5 літрів уксусу залити в машину і нехай пропрацює??? Ви впевнені? Метод перевірений?
Oleg Pili это не я писал, а bravo
По себе скажу что разбирал уже две машинки, то нагреватель у обеих был аки новенький (первую если не изменяет память через 6 лет эксплуатации). Но это касается Ровно, тут вода мягче, чем к примеру в Полтаве. Кроме того некоторые порошки уже содержат средства для смягчения воды.
bravo
В мене дома Zanussi ZWT 5105 з електронним кнопковим управлінням...десь два роки назад кип'ятив тен в лимонній кислоті - накип зняло весь...працює вже більше 5-ти років...питання: чи потрібно робити якусь профілактику?
чи потрібно робити якусь профілактику
Бажано. Оцет. Знімає накип і грязь з внутрощів пралки, і помякшує гумові деталі в ній (відновлюється еластичність). Чим чистіша всередині, тим краще вистірує білизну. Але, як вище писав grinder, все залежить від води, загрязнення білизни і від самого порошка також. Є випадки, коли люди не чистять машину по 10 років, і все всередині люкс.
впевнені? Метод перевірений?
Цей метод придумав не я. Ще наші бабусі кип`ятили чайники оцтом. А пралка, це по суті великий електрочайник. І оцет нічому в пралці не шкодить, а навпаки.
І оцет нічому в пралці не шкодить, а навпаки.
Як часто це рекомендується робити? Скільки оцту заливати і при якій температурі робити холосте прання?
Чи потрібно після цього промивати систему?
Як часто це рекомендується робити? Скільки оцту заливати і при якій температурі робити холосте прання?Чи потрібно після цього промивати систему?
Я так думаю раз в год, с нашей водой, будет достаточно. Уксуса литров пять (не уверен), а потом можно добрать объем водой, машинка сама заполнит. Стирка с кипячением. Потом пару режимов полоскания.
bravo меня поправит, если че не так...
Саня, а якщо протягом 8-10 років нічого не робилось, не буде кусками відлітати і забиватись десь в системі??
Є випадки, коли люди не чистять машину по 10 років, і все всередині люкс.
Мене такий випадок, як можна провірити чи все там гаразд?
Стіралка Канді, працює (тьфу-тьфу-тьфу)
Уксуса литров пять
А куди заливати, в "кормушку" для порошку, чи відразу в барабан??
Нещодавно приходив майстер обслуговувати пральку батьків(старенький БОШ - згорів тен і почала глючити електроніка). ТАк от, він казав раз в місяць-два 200 грам лимонної кислоти і запустити на гаряче прання(~90 градусів), і можна ніяких калгонів не лити.
Але казав, що НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЛИТИ ОЦЕТ. Чому так - ХЗ. Що почув - то й передаю.
"кормушку" для порошку
саме туди.
І оцет нічому в пралці не шкодить, а навпаки.
грызут меня смутные сомнения. Уксус это кислота. Для удаления накипи в чайнике- самое то. Но. Стиральные порошки это щелочная среда. И резинки
расчитаны на это. Так на самом ли деле кислота
помякшує гумові деталі в ній (відновлюється еластичність)
Сомневаюсь однако.
PS Недавно разбирали сгоревший бойлер (сгорел за 6 месяцев), так сам тен в нем был чистый, но по "макушку" засыпан чешуйками накипи (из за чего и сгорел). Так может не все так страшно? возможно в стиралке кусочки накипи отваливаются и благополучно водой вымываются? (моей стиралке уже шесть с половиной лет)
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЛИТИ ОЦЕТ
То и то есть кислота. Разницы не вижу, можно и лимонной кислоты бахнуть.
Ось до теми http://www.yaplakal.com/forum2/topic532202.html
Так может не все так страшно? возможно в стиралке кусочки накипи отваливаются и благополучно водой вымываются?
Именно так. Когда в своей машинке менял сгоревший ТЭН, углубление в баке под ТЭН-ом было полностью заполнено отвалившейся накипью. Плюс при сливе воды выскакивали кусочки.
В инете в основном советуют лимонную кислоту, якобы она менее агрессивна чем уксус. Мнение спорное конечно. Я свою машину один раз только почистил уксусом, и всё. За почти десять лет эксплуатации. При замене ТЭН-а ничего сверх необычного, в плане накипи не заметил. Да, на ТЭН-е её много, но как говорится сантиметр не грязь, а два сама отваливается.
По большому счету, не заморачивайтесь вы этой чисткой. Поставьте на вход машинки либо смягчитель воды химический, либо магнитный, для успокоения.
о качестве вашей воды можете судить по чайнику, в стиралке не так просто заглянуть что там и как...
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Помогите выбрать стиральную машину
Згенеровано за 0.172 секунд(и), виконано 92 запитів