151

Re: "Курочка"

H@mmer написав:

А я знал

Ще б ти та й не знав)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0



152

Re: "Курочка"

Crazy Poison написав:

Ще б ти та й не знав)))

lol :lol: :lol:Так ты сам же вчера напомнил,думаешь я помню. :fuck: :lol: :lol: :lol:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

153

Re: "Курочка"

H@mmer
knizhenko aleksandr
Кельт
може пивка сьогодні з приводу свята?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

154

Re: "Курочка"

Де і о котрій?! Якщо дуже постаратися то можна і встигнути  :storstark: :storstark: :storstark: :storstark:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

155

Re: "Курочка"

Crazy Poison написав:

H@mmer
knizhenko aleksandr
Кельт
може пивка сьогодні з приводу свята?

чего? водки?

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

156

Re: "Курочка"

О ,оце мова, :storstark: :storstark: :storstark: :storstark:можливо,Де?

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

157

Re: "Курочка"

Crazy Poison написав:

може пивка сьогодні з приводу свята?

а курка гриль - с курочки будет :crazy1:?

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

158

Re: "Курочка"

ПАНОВЕ!!!!! Забули пана Петровича  :dumbom: :dumbom: :dumbom: :dumbom: :dumbom: :dumbom: :dumbom: :dumbom:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

159

Re: "Курочка"

Кельт написав:

!!!!! Забули пана Петровича

он больше не пьёт ! сменил веру исповедания, теперь он курит, а синька по его понятиям- чмо!  :crazy1: :crazy1: :crazy1: :smoke:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

160 Відредаговано H@mmer (2007-08-09 15:33:03)

Re: "Курочка"

vissla

Кельт написав:

Вже засумував і часто питаю у Ксюхи: "Як там Петрович без мене?!"

Почалось :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :visslar: :visslar: :visslar:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

161

Re: "Курочка"

"Ти помнішь как всьо начіналось..." ©А.Макаревич
Тобто ретроспектива...

17.08.2006

Crazy Poison написав:

В четверг исполнилась целая неделя, как я стал счастливым логановодом...

18.08.2006

Crazy Poison написав:

купил сегодня машинке хромированый презик на самца с красненькоы решёточкой, приехал домой - прикрутил....симпатично))
взял средство по уходу за пластиковыми деталями и уплотнителями, такое молокообразное, итальянской фирмы Плакс. Там оно и чистит и защищает, и антистатик...а резинку для снятия воды со стёкол купить забыл))) изначально за ней то и ехал)))

23.08.2006

Crazy Poison написав:

всё....сегодня стартую на моря...

Crazy Poison написав:

Сегодня, 15 ноября 2006 года в 13 часов 10 минут, моя Курочка пострадала в неравной борьбе с быдлюжным отродьем киевских маршруточников...фак

16.11.2006

Crazy Poison написав:

короче сегодня отдал заяву в "Оранту"...они сфоткали...их аварийный комиссар сразу сказал, что повреждения серьёзней намного, чем выглядит машина снаружи...
поехал на Кий-Авто...респект Иезуиту и Жеке особенный...заодно оставил визитки и календарики Клуба во всех местах салона

Crazy Poison написав:

23 числа еду менять по гарантии помпу, ремень ГРМ(второй раз не ставят) и наверное термостат... помпа потекла...спасибо Жеке - заметил при осмотре...

Crazy Poison написав:

На дефектовку еду аж 6 декабря...очередь мля...

22.11.2006

Crazy Poison написав:

ну вот ещё один отчёт из жизни "Курочки"
сегодня у "Курочки" наконец-то выпали первые молочные зубы...нам по гарантии поменяли помпу системы охлаждения, термостат и ремень ГРМ, т.к. его пришлось снимать...
ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО форумчанину Yeka, работнику СТО Кий-Авто, который вовремя смог заметиь течь помпы, втиснул меня в "окно" в своём графике (правда пришлось быть на Кий-Авто сегодня в 8-00), и выгнал готовый аппарат уже в 11-45. Респектище Евгений!

24.01.2007

Crazy Poison написав:

Свершилось! Сегодня отдал машину в ремонт! Обещались ко вторнику отдать....УРА!
а тем временем на Кий-Авто менеджеры презентовали мне подмену на время отсутствия у меня машинки))) http://logan.in.ua/postgallery.php?pid=25215&filename=L2.jpg

26.01.2007

Crazy Poison написав:

Ну вот! Сегодня забрал "Курочку" из ремонта!!! Радуйтесь за нас!!!
Решётку покрасил в цвет кузова!!! http://logan.in.ua/postgallery.php?pid=25667&filename=4.jpg

26.04.2007

Ihor написав:

на сьогодны записався на встановлення девайсыв, якы забезпечують роботу кнопок склопыдйомника, як ымпульсних, та доводять скло при постановцы авто на охорону....якщо нычого не змыниться ввечеры всьо буде чьотко!

Crazy Poison написав:

Поставив дівайси. Значиться так. Кнопки роблять вже без увімкнення запалення. Кнопки склопідйомників роблять як імпульсні й зачиняються самі при встановленні на охорону. Ціна питання 50 американських президентів за усьо!

27.04.2007

Crazy Poison написав:

сьогодні встановив фільтр салону ....бляха-муха...яка ї..ня! Прощавай пил та бруд з воздуховодів!

27/04/2007

Crazy Poison написав:

Пройдено рубіж у 20 000

9/08/2007

Crazy Poison написав:

Ну що ж, друзяки! Вимушений Вам повідомити про те, що від сьогодні моя "Курочка" стала старшою на цілий рік! В неї сьогодні перший День народження

А в перерві між подіями були поїздки до Маріуполя, Умані, Львова, Карпат й багато-багато інших. Я люблю сою машину!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

162

Re: "Курочка"

аху......ть!!! наверное плакал сегодня всё утро perec  на работе на рабочем столе фото не Леськи, а курочки, поцёмал в капот, погладил колесо, сядет сегодня с ней в гараже , обнимет, и споет! :crazy1: :D

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

163

Re: "Курочка"

knizhenko aleksandr
сьогодні буде пиво, а не сльози))))))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

164 Відредаговано drone (2007-08-09 17:01:47)

Re: "Курочка"

А я вот, пропоную принципово вирішити: один рік для Логан - це повноліття чи ще малолєтка?. Важливо це, насамперед, з юридичної точки зору. Якщо машина повнолітня - то її можна....  і в якості забави на сьогодні пропонується груповий секс з іменинницею... По-моєму, свіжо і оригінально!
Відразу зауважу, що іменини своєї маленької я саме так і відсвяткував з гаєчним ключем на пару. Більшість звинуватить мене у збочинстві... А може я "розвінчувач міфів"?

  0

165 Відредаговано drone (2007-08-09 16:56:13)

Re: "Курочка"

Крайзі її сьогодні помиє спеціально для Вас, гарячі форумські хлопці! А ну ж бо, зструсонемо габарітами та вжаримо її технічні отвори дружньо! Навіщо нам штучний силікон, коли маєм стільки здорових самців-шанувальників!  gheart Червоніти вона і так не буде - далі нікуди, масло в ній чисте... і сказати відверто - я вже разок пробував, поки Крейзі п*є пиво - він абсолютно безпорадний, а машина беззахисна.
Він як акула перед атакою - закриває очі і очікує чергової порції хмелю... Потім він видихає і закурює - скельця окуляр пріють і на дві секунди він все ще думає, що в раю серед хмар. Якщо в цей момент підняти над ним меч, він впаде навколішки, цілуватиме вам черевики, приказуючи, "пусти мене туди, могутній архангеле Михаїле,  де фурії, німфи, поголені вівці з чорними ромбіками Рено на рожевих задках" (саме так виглядає, на його думку, рай!)
Знову ж таки - чохли все одно пратьи треба буде.

  0

166

Re: "Курочка"

drone
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ЭТА ПЯТЬ!!!  :lol: :lol: :lol: :lol:  :upp:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

167

Re: "Курочка"

drone
Нєєш тота ізмєєєна підкралась, ІЗМЄЄЄЄНААА!  :tbsenile:

  0

168

Re: "Курочка"

Вот извращенцы! Блин моей черезнесколько дней тоже годик ! Не напишу када! А то блин то ж в очередь встанете - иметь аль нет!!!!!!

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

169 Відредаговано Sergfam (2007-08-10 08:29:39)

Re: "Курочка"

Поздравляю Тебя и Твоего годовалого "Малиша"!!! :alc:

DACIA LOGAN 1.4 MPI BASE

Я просто промолчу............!
  0

170

Re: "Курочка"

Crazy PoisonПоздравляю,желаю многие года безаварийной жизни "курочки".А моему "чемоданчику" будет в октябре 2 года,старейшина на форуме или есть по-старше?.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

171

Re: "Курочка"

Хлопці...зараді всього святого...не переймайтеся.

То ж він [drone], собака дика, на тому тижні в гОрах послизнувся і мозком чуть Говерлу не розніс...
Гуцули думали - що землетрус або іще якесь пердіння в підземеллях.
В отмєстку мєстні ватажки підмовили його друзяків хвацьких, які синіли на снігу вже без горілки,
Що ті насцють вночі у Дрона кєди, всього лиш за бутилку цуйки...не першей свєжості.
...
Тепер оця потвора здичавіла, із мокрими й вонючими ногами та хворим мозком, сидить і пише опуси мерзенні!
Та зазіхає, впотай, на машину Прєзідєнта! (А лівою рукою бавить "незнайомку" з оскалом хворим й слиною із рота)
...ще й інших підбиває на подібне...мабуть щоб самому не бути крайнім...от скАтіна )))
...
Мабуть усі гриби, що були в гОрах, давно поїв. Галюніки скінчились і почалася ломка!
Тепер сидить і нюха ацетон з тіх тряпок, що робітники м'язисті ними терли свої великі заскорузлі руки,
Які бруднять щодня об синій Логан.

Вони його сношають - синій Логан, - а він терпить й не скавчить, не нявка і не гудне ніразу...
Бо він боїться не м'язистих хлопців в забруднених спєцовках "СТО",
Не їх щоденні грубі приставання та некультурний "сєкс у всє мєста"...
Все набагато гірше...сумно аж до плАчу! І правду знає тільки він та я...

Він радо віддається в грубі руки майстрів дебелих, терпить грубоє втручання в організм,
Бо відчуває в тому спокій і душевну рівновагу та покой фізичний, бо увєрєн:
Що всі ого чотири колеса в той час не покидають рідну землю!
Перед очами світ не крутиться, трощачи ребра, фари й дзеркала!
Й не треба підробляти лісорубом!!! Бо від зими ще поперек болить...
(Особєнно на хмурую погоду і на напрямок Карпатський)

Тому стоїть Логашик той смиренно і терпить все зараді оптимізму!
Але неголена і злобнайа істота уже кружляє зранку...Шо сказать садісту?
...

Скажу одне, від себе лічно: Любіть свої авто як я і Вас ніхто не назове садістом!

Дрону присвячується tease

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

172

Re: "Курочка"

Crazy Poison
Саня про drone-пацталом :upp:
knizhenko aleksandr
 :fuck: блек червячок  такой старый стал шо аж в падлу ехать куда-то  :focus:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

173

Re: "Курочка"

Crazy Poison написав:

Дрону присвячується tease

Чекаємо відповіді Дрона.  app

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

174

Re: "Курочка"

Crazy Poison
Подерев'янський відпочиває  :lol:

  0

175

Re: "Курочка"

Кха!!!
Спочатку навіть крякнув від задоволення!
Звертаю Вашу увагу на образність вислову "робітники м'язисті ними терли свої великі заскорузлі руки". Пророкую йому довге життя..
Аж тепер, цитуючи Майстра: "На сцені зявляється дохтор Фройд, таємничо виблискуючи окулярами".
Шановний дохтор, милуючись своїм відображенням на гладкій поверхні стола починає g_hosp:
- Панове, не зважаючи на певну косність та неприродність слогу, автор таки зумів донести до слухача основний, вибачаюсь на слові, меседж, який виділив у фіналі – "Любіть свої авто як я і Вас ніхто не назове садістом".
Я раз підгледів як це робить він – ще по сьогодні не спокутував гріха….
У такий рішучий спосіб, відкинувши будь-які ввагання та моральні забобони, пан (говорячи солов’їною) Скажений Миш’як відкрито демонструє світу свою витончену технофілію, себто машинозлягання.
Не будемо звинувачувати старого президента у його маленьких слабостях. Ну має до того безсумнівний хист та дещицю здоровя! Давайте привітаємо сміливця! Честь!
В кінці-кінців, Ельтон Джон, старий збочинець, також зробив свою пікантну нестандартність, я би попросив не плутати з сракодатністю, вигідною комерційною перевагою.
Вже бачу новий лейбл нашого клюбу: Він в окулярах ззаду, у його обіймах логан, який похитується в такт ритмічним рухам….
Зауважимо, що ані з наукової, ані з релігійної точки зору  таке самовираження не є гріхом, позаяк старий Мойсей сорок років блукав пустелею та банально не передбачав появу технічного прогресу, разом з модераторами –президентами (будь-які співзвучності прошу вважати випадковими).
Отож очікуємо на оцінку даного явища спільнотою та Святим престолом.
Амінь, друзі!!!

  0