4,176

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd пишет:

Бігайте в указаному Вам коридорі екології та свято вірте у ці заповіді, екологічні та інші які успішно вивчили з малку!

upp  app

Dacia Logan MCV / 1.6i - 8V / 2008г / ambiance / 5 мест / цвет: мокрый асфальт
  0

4,177

[видео]

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Larsen1

4,178 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-07 11:37:58)

По малу, уже готовляться міста до запуску опалення. А ми в себе порахували, що поки суттєвих морозів нема, звичайний масляний електро обігрівач виходить значно дешевше чим опалення! За місяц вийде десь 300 грн на 3 кімнатну. Поки морозів до -5 нема нема чого включать опалення! А Вже хочуть чим пораніше запустить та гроші заробить. Хай морози до -5 два обігрівача 600-700 грн все-рівно значно дешевше!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
Надіюсь орфографія google chrome - допоможе іншим зрозуміти мене. crazy
Хто не має варіантів - не має вибору!
  0

4,179

sdj387jsd пишет:

А ми в себе порахували, що поки суттєвих морозів нема, звичайний масляний електро обігрівач виходить значно дешевше чим опалення!

coffee стопудово

конек горбунок:Логан-лауреат ЛЮТЫЕ 1.4 ГБО красный лак , рождён- Сентябрь 2011 .  Бортовой-  https://www.logan.in.ua/forum/topic1114 … a-p44.html Я не доверяю людям,которые не любят собак , но я доверяю собаке,когда ей не нравиться человек !БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ , що нею керують люди, яким вона непотрібна М.С.Грушевський               не вживю нічого з Рошен та ОККО
  0

4,180 Отредактировано Георгич (2019-10-08 00:41:54)

sdj387jsd пишет:

А ми в себе порахували, що поки суттєвих морозів нема, звичайний масляний електро обігрівач виходить значно дешевше чим опалення!

Ефект ЦО заключається в тому, що вого гріє постійно, а масяний обігрівач то включають, то відключають, Коли включені, то плавлять всі розетки, а тепла нема, бо прийшли з роботи, накочегарили, а вранці виключили. Електроконвектори за рахуно кцього ефективніші, бо їх вішають на стіни як радіатори і включають цілодобово.
Але зараз найвигідніші кондиціонери.

куплю синий степвей.
В игноре Aprox, alex.cver и луцкое ничтожество.
  0

4,181 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-07 22:35:02)

Георгич пишет:

Коли включені, то плавлять

Дармовий напів стальний 5 квадратів на жилу кабель в стіни заляпав! Правда з розетками довго грався! Таке дуже погано скручується, в коробці!
Да робить на постійно є дома чи нема!

Георгич пишет:

всі розетки

Неа, треба вміти розетки вибирати. Та мати уявлення що таке контакт...Ви і самі розумієте!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
  0

4,182

sdj387jsd пишет:

напів стальний 5 квадратів на жилу кабель в стіни заляпав!

а потери на полустальном ? это ж не высокочастотка шо по оболочке идет  50 Гц практически по всему сечению .

sdj387jsd пишет:

Неа, треба вміти розетки вибирати.

поделитесь умением , плииз ..

конек горбунок:Логан-лауреат ЛЮТЫЕ 1.4 ГБО красный лак , рождён- Сентябрь 2011 .  Бортовой-  https://www.logan.in.ua/forum/topic1114 … a-p44.html Я не доверяю людям,которые не любят собак , но я доверяю собаке,когда ей не нравиться человек !БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ , що нею керують люди, яким вона непотрібна М.С.Грушевський               не вживю нічого з Рошен та ОККО
  0

4,183

сяся пишет:

а потери на полустальном ?

Так он же и греет... стены smile

sdj387jsd пишет:

Дармовий напів стальний

То вже краще б алюміній закопав.

куплю синий степвей.
  0

4,184 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-07 22:50:43)

сяся пишет:

а потери на полустальном ?

На 10 метрах таке говорить app  Да щей на перемінку! 220 lol  lol  lol

Георгич пишет:

То вже краще б алюміній закопав.

Да це і є альміневий, але по факту полу сталь...Сама головна перевага кабелю, халява! Тому довго з ним грався!

Георгич пишет:

Так он же и греет... стены

Зрозуміло - теоретики!   tongue

0

4,185

sdj387jsd пишет:

Да це і є альміневий

ну тоді розгалудження під опресовку
https://prom.ua/ua/p367572278-soedinite … evaya.html
В розетки він не зручний

куплю синий степвей.
  0

4,186

sdj387jsd пишет:

це і є альміневий, але по факту полу сталь...

китайпровод... все життя -- експеримент...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С В Петлюра)
ВАЗ 2121 -> Peugeot 107 -> Sandero Stepway 2017, К9К С612 1.5 dCi
  0

4,187

Накрутився я його по молодості, працюючи елекриком на заводі

куплю синий степвей.
  0

4,188 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-07 23:00:51)

Георгич пишет:

В розетки він не зручний

Да просто пиздець! Мало того місця займає, погано скручується, (здирав ізоляцію, та заново наматував, щоб виграти місце) так щей зажим в розетці пришилось переробляти не влазить! Купляв довші болтики лишне відпилював, щоб зажать довго грався! Зате такого січення на все вистачить dash1  dash1  dash1 like Та ще головніше халява!

0

4,189 Отредактировано Георгич (2019-10-08 00:40:34)

sdj387jsd пишет:

Зате такого січення на все вистачить    

музиканти, Hi-End-щики розводять розетки 6 квадратів міді smile

куплю синий степвей.
  0
Спасибо сказали: floyd471

4,190

sdj387jsd, не хтів би Вас засмучувати, але:
-удельное сопротивление алюминия 0,028 Ом*кв.мм/м;
-                                      железа      0,1
-                                      стали         0,103 ... 0,137
-                                      меди          0,0175
висновки самі зробите...

ПТН-ПНХ
  0

4,191 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-07 23:16:36)

smile раз полуалміньосталь хай даже якщо в гіршому варіанті 0,06 smile і що... домашні прилади нагріють 5 квадратів...

0

4,192

sdj387jsd, аби пожару не було, якщо кабельні канали нормальні. та й гаманець жеж Ваш. не мій... coffee

ПТН-ПНХ
  0

4,193

floyd47 пишет:

та й гаманець жеж Ваш. не мій

Так отож, писав за те що нафіг нада так рано їхне примусове опалення, коли простий масляний камін значно дешевше та вистачає! А вчепились в проводку! Як же це небезпечно!:)  empathy  coffee

0

4,194 Отредактировано floyd47 (2019-10-07 23:23:53)

sdj387jsd, воно безпечно, якщо все по-уму зробити, але мусите платити за обігрів кабельних каналів.

Added: 2019-10-07 23:33:18

Георгич пишет:

Але зараз найвишідніші кондиціонери.

ПТН-ПНХ
  0

4,195

sdj387jsd пишет:

Зрозуміло - теоретики!   

дааа - для меня это комплимент , за более 20 лет стажа эл-ком хоть кто то признал мои не только практические но и теоретические знания .
работал от патрона до подстанций на 35 кВ .  Не хочу огорчать , но то как Вы изнасиловали своё жильё да и себя ""Да просто пиздець! Мало того місця займає, погано скручується, (здирав ізоляцію, та заново наматував, щоб виграти місце) так щей зажим в розетці пришилось переробляти не влазить! Купляв довші болтики лишне відпилював, щоб зажать довго грався!"" когда нить выстрелит (выйдет боком )

sdj387jsd пишет:

Та ще головніше халява!

ну шо ж - настоящий хохол !!!

Добавлено: 08-10-2019 08:28:04

sdj387jsd пишет:

писав за те що нафіг нада так рано їхне примусове опалення, коли простий масляний камін значно дешевше та вистачає! А вчепились в проводку! Як же це небезпечно!:)

так Георгич, всё правильно расписал :

Георгич пишет:

Ефект ЦО заключається в тому, що вого гріє постійно, а масяний обігрівач то включають, то відключають, Коли включені, то плавлять всі розетки, а тепла нема

и от этого страдает кошелёк и может через деньги дойдёт как ое индотопление наиболее эффективно , а вот игы с эл. проводкой - это угроза жизни , как минимум здоровью ( и не толькоВашему , хрен с ним дураком ) а и родных и окружающих , и по большому счёту подрыв экономики страны - во что нам налогоплательщикам обходиться выезд пожарной команды и скорой . dumbom  coffee

sdj387jsd пишет:

Дармовий напів стальний 5 квадратів на жилу кабель в стіни заляпав

шо за сечение ?

0

4,196

та й 5 кв.мм для алюмінію+сталь -- це не багато, а навіть мало... ризиковані експерименти...

ПТН-ПНХ
  0

4,197

сяся пишет:

Та ще головніше халява!

ну шо ж - настоящий хохол !!!

Ну образи недоречні! Не гадав від Вас таке почути!

floyd47 пишет:

ризиковані експерименти...

kapitulation  Все життя експерименти, якщо не експериментувати, будеш як решта...Практика проста все добре! Дякую за мене більше переживають не треба. А тим більше за сусідів та жильців будинку!

0

4,198

sdj387jsd пишет:

Ну образи недоречні! Не гадав від Вас таке почути!

т.е. Вы нехохол а хто ? грузин или поляк чи не дай боже мадьяр ?

0

4,199

sdj387jsd пишет:

За місяц вийде десь 300 грн на 3 кімнатну. Поки морозів до -5 нема нема чого включать опалення! А Вже хочуть чим пораніше запустить та гроші заробить. Хай морози до -5 два обігрівача 600-700 грн все-рівно значно дешевше!

Процитую самого себе...

А просто по людські, хай йдуть лісом. Платежка 1к грн в місяць. До наступного опалюваного періоду з боргів вийдем а ні то ні  big_smile

0

4,200 Отредактировано sdj387jsd (2019-10-09 22:03:08)

sdj387jsd пишет:

Із новин.

Ранее Зеленский поручил Кабмину принять меры для недопущения масштабных ДТП
Результат мір!

В первую очередь, по мнению правоохранителей, нужно повысить штрафные санкции за неудовлетворительное техническое состояние
Ну ось і відповіли, іншої відповіді у нашій країні не буває!

Аваков пообещал снизить с Нового года допустимую скорость на украинских дорогах

Боремся з поганими дорогами! Цеж так не екологічно спалювати велику кількість палива, їдучі на 1-2-3! Не економно не екологічно! І нашо нам функція старт стоп, коли газ перекотися з ямки в горб старт! І так піклуємося про людські життя треба пішки ходити!

0