126 Отредактировано _AlexSander_ (2019-11-05 19:45:59)

Re: Chevrolet Volt

позвони Валере. может он поможет. 0509653548. Правда он последний раз проживал в центральной части Украины.. он переселенец. и по опелям\шеви спец.

Renault Kangoo II 2013 K9K 90
Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110
  0

127

Добре, дякую

0

128

Лайфхак.Зарядка на роботі.[img]/upload/iblock/526/IMG_20191108_113531.jpg[/img]
Правда власник авто,є власником і того магазину. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

129

На форумах електромобілів я вже бачив навіть дуже екзотичні варіанти. Цей ще +- може бути. Зауважу правда що сама зарядка дуже погана, і краще б такими не користуватись, але тут вже кожен сам для себе вирішує...

0

130

Поставив минулого тижня зимову резину. Gislaved Euro Frost 6 215/55/R17. Поки враження дуже позитивні. В мене склалось чітке враження що вона тихіша за той літній ноунейм що стояв з США. Другий момент - знову ж таки, літні шини помоєму були не резинові а пластмасові. В результаті останнім часом я їздив дуже аккуратно, тому що вони не те що не могли нормально гальмувати, по мокрому вони і розганялись так собі...(зауважу що при температурі +11-12 градусів).
Так ось, а Gislaved навіть на вологій(!) поверхні тримають весь момент електромотору. Це мене прямо вразило. Аналогічно на гальмуванні, машина явно зараз впевненіше почувається. Ніби літніх коліс ще є, але щось сильно задумався чи варто це пластикове убожество ставити ще назад.
За їзду по асфальту шина отримує від мене тверде 5. Побачимо що буде по снігу.

0

131 Отредактировано sergiosem (2019-11-13 01:12:34)

Mellon,  можливо той літній американський ноунейм для південних штатів?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

132

І цікаво повну назву знати цих шин і рік який...

Logan mcv 2011 1.6 16v К4М 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ГБО-4 Hi-Flex
  0

133

sergiosem пишет:

можливо той літній американський ноунейм для південних штатів?

Ні, з заводу там стоїть якщо мене не зраджує память Гудієр. Та і машина весь час експлуатувалась виключно в штаті Іллінойс(Чикаго). Там зима - нормальне явище. Минулого року якраз їх сильно засипало.

jasonua пишет:

І цікаво повну назву знати цих шин і рік який...

Lexlini, 2016 року, вироблені в США. Без поняття що за гума, гугл про неї теж не знає.

0

134 Отредактировано Larsen (2019-11-16 18:44:02)

Mellon пишет:

Lexlini, 2016 року, вироблені в США.

Схоже ти неправильно логотип прочитав. Фірма називається Lexani. Там просто логотип такий що замість "А" можна прочитати "LI".
Воно? Якщо так, то це преміальний бренд коліс і гуми.  upp
https://www.carid.com/images/lexani/page/lexani-tires_cat.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sergiosem, сяся2

135

Larsen пишет:

Воно? Якщо так, то це преміальний бренд колес і гуми.

Воно. Чесно, не знаю що в ньому преміального. Або це щось, що було виготовлено типу для гібридів/електромобілів з пониженим тертям. Щеплення з асфальтом дуже так собі. І чомусь шумлять досить сильно.

0
Спасибо сказали: sergiosem1

136

Mellon пишет:

що в ньому преміального

Ну, бренд преміальний. Значить робить дорогі речі для богатих покупців. Тіпа як Еппл і т.д. Що там з характеристиками, це вже інше питання. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

137 Отредактировано sergiosem (Вчера 23:39:56)

Mellon пишет:
Larsen пишет:

Воно? Якщо так, то це преміальний бренд колес і гуми.

Воно. Чесно, не знаю що в ньому преміального. Або це щось, що було виготовлено типу для гібридів/електромобілів з пониженим тертям. Щеплення з асфальтом дуже так собі. І чомусь шумлять досить сильно.

можливо у південних штатах влітку вони показують свої плюси та переваги на розпеченому асфальті...
можливо екологічні параметри та можливість переробки...
по відгуках вони дійсно так-собі https://mosautoshina.ru/review/lexani/
це глобальні відгуки з цілого світу.
Бренд більше іміджевий та більше працює на маркетинг...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

138

sergiosem пишет:

можливо у південних штатах влітку вони показують свої плюси та переваги на розпеченому асфальті...

Для розуміння. Влітку, при температурі від 20 до 35 градусів без клімату я проїжджав 65 кілометрів на цій резині на одному заряді.
Зараз у нас було +9 - +11, без клімату я проїхав ті ж самі 65 км на одному заряді на зимовій шині. Притому, що зимова явно м'якша, і взагалі індекс топливної ефективності в неї дуже посередній( клас С).
Не знаю тоді як там екологічні параметри чи переваги.
Одним словом і викидати шкода(висота протектору ще досить ок), і ставити не хочеться.

0