Re: Абонплата за газ.
Согласен. Но делается же не так.
да не так . Вот поэтому и говорят - не ту страну назвали Гондурасом .
бля ди , уравнивают шансы тех кто потратил 12 кубов и 1200 .
Ви не увійшли. Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Нагадування любителям зареєструватися та відразу лізти у розділ "Продаж"!!! Ваш аккаунт будет одразу видалено !!! Читайте Правила ! |
Анкета, правила та реквізити Про політику на форумі |
![]() |
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Абонплата за газ.
Согласен. Но делается же не так.
да не так . Вот поэтому и говорят - не ту страну назвали Гондурасом .
бля ди , уравнивают шансы тех кто потратил 12 кубов и 1200 .
как же сделать
они вроде с 17 года пытаются абонплату ввести.
спрашивал закордоном - восновном везде вода,газ, электрика состоит из абонплаты и платы по счетчику. логика в этом есть - если человек по каким то причинам не пользуется услугами - линии, трубы, оборудование надо обслуживать.
у нас за городом та же фигня - половина домов живет только летом, но мы должны если меняем насос брать его с учетом максимального возможного потребления. обслуживать километры комуникаций и труб зимой и летом. поэтому у нас все платежки состоят из абонплаты и платы по счетчикам.
вот только я боюсь что в разделении с газом это будет не разделение - а повод поднять стоимость.
линии, трубы, оборудование надо обслуживать.
А раньше как было? Не обслуживали?
не разделение - а повод поднять стоимость.
Уже. И еще подорожает. Выше приводил цитату.
спрашивал закордоном - восновном везде вода,газ, электрика состоит из абонплаты и платы по счетчику
Там це прийняли відразу, тільки потім зрозуміли. А так там більш пузаті.
логика в этом есть - если человек по каким то причинам не пользуется услугами - линии, трубы, оборудование надо обслуживать.
Так і кажу, і на азс, якщо людина не заправляється, цеж теж транспортні витрати, витрати на зберігання, витрати за меншу кількість реалізованого пального. Тому чому і там не ввести абонплату таку?...І цей приклад можна переносити на безліч повсякденних, речей. Логіка тут проста, чим побільше заробити.
Доречі, вся ідея абонплати за транспорт (розподілення). Найшла гарне продовження у інтернет провайдерів. Ну а чому б і ні. Фірма "Рога і копита" дає, фіксований тариф на всю країну, де оплачуєш коли користуєшся. А ось фірма 2 "Рога і копита2" В кожний будинок вираховує, скільки платить обленерго за опори, жекам за дахи, підїзди, главам осбб за дахи, підїзди. Всяким частотнаглядам, за виділені частоти, різним землевпорядникам щоб закопати кабель, різні проекти, врахувати всякі пільгові підключення держ установ та інших, майбутні різні корми за ради безпеки користувачів, та витрати утримання мережі. І це буде платіжна 2, мережу теж потрібно утримувати в робочому стані. Це такий був юмор стеб, розмова! Але хто зна, якщо за газ будуть платити то чому, і за інтернет так не заплатять!
Я извиняюсь. Абонплату на бензин обсудим?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-03 06:56:46[/merge_posts_bbcode]
Даже если я не езжу, заправка должна жить. Так?
Про собаку уже было?
Я извиняюсь. Абонплату на бензин обсудим?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-03 06:56:46[/merge_posts_bbcode]Даже если я не езжу, заправка должна жить. Так?
А шо? Пора котов готовить к продаже?
На даче пришли квитанции с двумя абонплатами. У всех так?
Пропала собака.
На вид , 100-150 кубов газа.
На даче пришли квитанции с двумя абонплатами. У всех так?
У всіх так
На даче пришли квитанции с двумя абонплатами. У всех так?
Первая квитанция за Декабрь 2019, до ввода раздельной оплаты. Вторая квитанция за январь-февраль 2020.
нам уже пришли пришли 2 ЗЕквитанции
У меня газ запломбирован в квартире лет пять уже, дома эл. духовка, мультиварка, эл.чайник, тостер, аэрогриль, сендвичмейкер, хлебопечка, микроволновка, зачем мне газ, поставил индукционную плиту, которая в уходе намного приятней и жарит в три раза быстрее
приходит платежка, типа за газ ноль, за транспортировку 9грн, не ну не дибилье, за что мне это насчитали
Если вдруг отключат электроэнергию по ряду возможных причин (например, авария на линии по погоде), то газ бы позволил пельмени сварить и чай.
Я бы не стал складывать все яйца в одну мошонку.
Если вдруг отключат электроэнергию по ряду возможных причин (например, авария на линии по погоде), то газ бы позволил пельмени сварить и чай.
Генератори, щас не дорогі. А меланьки похіхідні балон/плитка ще дешевші. У себе на газ навіть проводити не збираюсь, хоча там і є звідки його. Тай і ціни на енергоносії, майже вирівняні.
приходит платежка, типа за газ ноль, за транспортировку 9грн, не ну не дибилье, за что мне это насчитали
Наскільки я зрозумів, то зараз нараховують за транспортування в минулому році. Вся сума за минулий рік, ділиться на 12, і виставляється рахунок щомісяця.
Генератори, щас не дорогі. А меланьки похіхідні балон/плитка ще дешевші.
Ну, генераторм плиту живити не айс. А от похідна плитка реально в тему!
ЗИ В мене тільки електрика, є і генератор і похідна плитка на випадок відключень. Так вже 8 років живу, все ок, газ не підключаю бо нах нетреба.
Наскільки я зрозумів, то зараз нараховують за транспортування в минулому році. Вся сума за минулий рік, ділиться на 12, і виставляється рахунок щомісяця.
Так и есть, в личном кабинете все расписано. У меня за 2019 год было потребление около 2100кубов газа/12*0,78грн - около 137грн (это за январь 2020г)
Так по радио сегодня слышал что отменяют абонплату. Не зашло...
так а с какого оно должно было зайти? долбоебзм. платить за то чем не пользуешься )
Як правило, ще і не таке заходило. Чесно мене це здивувало, а собі уже гадав що буде як завжди. Хто оплатив, ці квитанції тому як завжди, все прощається
Logan-Клуб в Україні (Logan-Club in Ukraine) → Курилка → Абонплата за газ.
Згенеровано за 0.189 секунд(и), виконано 94 запитів