Дядя Федор написав:1. Не привитый может иметь достаточный уровень антител, потому как переболел.
1. Отримати імунітет краще від щеплення ніж від хвороби. Адже в першому випадку, в процессі формування імунітету людина не займається поширенням епідемії.
2. Імунітет від даного збудника є нестійким. Тому щоб уникнути повторного захворювання є сенс вакцинуватися через певний проміжок часу.
Дядя Федор написав:2. Привитые в любом случае заболеют при встрече с .. хотя бы ... с штаммом Дельта с высокой степенью вероятности.
Однак орагнізм щепленого в будь-якому разі (в тому числі і щепленого після перенесеної хвороби) швидше бореться з інфекцією, тим самим зменьшуючи поширення епідемії, ніж організм тієї ж людини без щеплення.
Дядя Федор написав:3. Нет объективных данных, что именно не привитые в большей степени влияют на мутации вируса ... И, очень вероятно, что именно привитые причина ускорения мутаций Вируса, который приобретает способность сильней заражать за счет повышения концентрации вирусных частиц в "выхлопе" носителя...
Ти тут повністю помиляєшся. Формування стійких штамів є наслідком випадкових мутації і їх природнього добору. Оскільки мутації віруса випадкові, значить ймовірність виникнення стійких пропорційна кількості реплікацій віруса. Ця кількість залежить від поширення епідемії (кількості хворих), а також від того скільки разів вірус реплікується протягом одного захворювання. Чим більше людей мають хоча б якийсь імунітет, і чим він сильніший, тим відповідно, буде меньше реплікацій, а значить меньше шансів виникнення стійкої версії. Крім того, зі зменьшенням часу перебігу хвороби, зменьшується ймовірність поширення стійкої мутації (якщо людина в якої така мутація з'явилась, нікого не заразить, то ця мутація не пошириться).
Щодо природнього добору, то не слід забувати що він відбувається не тільки у щеплених, а і у тих хто набув імунітету в результаті самої хвороби. Якщо нікого не вакцинувати і всі перехворіють, тоді природній добір для цього віруса буде працювати так само, як і у випадку коли всі вакциновані. Однак без вакцинації буде більше реплікацій і заражень, а значить збільшиться шанс виникнення стійких штамів.
Дядя Федор написав:4. Привитые, как утверждают дохтура, переносят вирус легше, значит высока вероятность, что именно привитые, подобно бессимптомным носителям распространяют вирус, перенося его "на ногах"...
Ні, навпаки, чим раніше і ефективніше організм починає боротися зі збудником, тим меньше віріонів він посіє в навколишнє середовище. Щодо "на ногах", не слді забувати що людина стає заразною до виникнення перших симптомів. Але людина без імунітету при цьому більше поширює інфекцію, адже в цей період вірус множиться в її організмі без будь-якого супротиву.
Дядя Федор написав:5. Уже описаны случаи, когда генетические особенности людей позволяют им не болеть Ковид.
Але нема методу який дає можливість точно і ефектвно визначити що конкретна людина ніколи не захворіє на цю хворобу.
LogAn 2013 1.2 Authentique ->
Toyota RAV4 2016 2.0 Live
0