1

Тема: Електрика ДАСТЕР

Може не в тему, але думаю що в логанів та дастерів багато схожого. Купив Дастер Дачія, 2019 р.в. 1,6 бензин, проїхав приблизно 200 км, загальний пробіг 38 тис км., машина пару днів тому просто їхала і здохла, не заводиться, тобто навіть не крутить стартер. Пізніше виявлено, що згорів запобіжник F3 (25) Цепи: топливного насоса и катушек зажигания; главного реле К5 системы управления двигателем. Поміняли. Проїхав пару км, знову така ж фігня. Електрик шукав, проблему не вирішив. Завтра їду знову. Хто може щось підсказати, буду дуже ВДЯЧНИЙ.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0



2 Відредаговано Александр007 (2022-01-14 10:40:19)

Re: Електрика ДАСТЕР

ls7,
Где-то коротит.
На форуме не глядя причину не найти..
Дтп с авто было? Или вода  dntknw

С малым пробегом продали.
Дачия привезли с заграницей...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3 Відредаговано _Slava (2022-01-14 10:53:35)

Re: Електрика ДАСТЕР

утопленнник?
Может поставить предохранитель по-мощнее и посмотреть где загорится? gfish  focus

Mcv / К7м / 2008
  0

4

Re: Електрика ДАСТЕР

_Slava написав:

утопленнник?
Может поставить предохранитель по-мощнее и посмотреть где загорится? gfish  focus

А если без шуток, То очевидно, что где-то коротит в этой цепи, нужно просто искать, может даже другого электрика искать, если этот не может помочь

Mcv / К7м / 2008
  0

5

Re: Електрика ДАСТЕР

ХЗ, на утопленика не схожий, на після аварійний теж

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

6 Відредаговано Александр007 (2022-01-14 11:16:42)

Re: Електрика ДАСТЕР

ls7,
Не утопленник,
Дастер покупают для бездорожья
Некоторые могут в брод ездить.
Всякое может быть.... dntknw

Потом мойкой под капотом и фиг поймёшь

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7

Re: Електрика ДАСТЕР

Александр007 написав:

ls7,
Не утопленник,
Дастер покупают для бездорожья
Некоторые могут в брод ездить.
Всякое может быть.... dntknw

Потом мойкой под капотом и фиг поймёшь

Ну тут передній привід, навряд хтось купляв для бездоріжжя і екстриму. Але то таке

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

8

Re: Електрика ДАСТЕР

ls7 написав:
Александр007 написав:

ls7,
Не утопленник,
Дастер покупают для бездорожья
Некоторые могут в брод ездить.
Всякое может быть.... dntknw

Потом мойкой под капотом и фиг поймёшь

Ну тут передній привід, навряд хтось купляв для бездоріжжя і екстриму. Але то таке

Вы ж по моему что то дизельное хотели купить ? И пропали надолго из клуба продавши логан , так и не отписались про свое автожиттё , так как с дизельком ?

  0

9 Відредаговано ls7 (2022-01-14 12:04:29)

Re: Електрика ДАСТЕР

сяся написав:
ls7 написав:
Александр007 написав:

ls7,
Не утопленник,
Дастер покупают для бездорожья
Некоторые могут в брод ездить.
Всякое может быть.... dntknw

Потом мойкой под капотом и фиг поймёшь

Ну тут передній привід, навряд хтось купляв для бездоріжжя і екстриму. Але то таке

Вы ж по моему что то дизельное хотели купить ? И пропали надолго из клуба продавши логан , так и не отписались про свое автожиттё , так как с дизельком ?

Так, я все ще маю з 2015 року Нісан кашкай 1,5 дизель, дуже задоволений, єдина проблема це був забитий сажевий фільтр, викинули, перепрошили і вже років 5 все ок. Дачію Дастер 1,6 я подарував татові пару днів тому. він поїздив пару днів і ось така ситуація.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0
Спасибо сказали: _Slava1

10

Re: Електрика ДАСТЕР

Лямбдазонд, наприклад.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0