1

Тема: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

Перегоріли лампочки підсвітки пічки і т.п.. Рено логан2 . Лампочки міняються разом з цоколем, нерозбірні. Здайте місця, де придбати, бо щось знайти не можу

  0



2

Re: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

Не знаю які у Логана ІІ, а на Логан І беру в БазіАвтозвуку(АвтоБаза)

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3

Re: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

Перший логан-сандеро, був у мене свого часу, так там без проблем: куплялися блохи лампочки на любому автобазарі жменя за гривню, та самостійно мінялися за пару хвилин. У другому логані цоколь з лампою нерозбірні, знайти ніде не можу: ні на базарах, ні на ромаріо і т.п. інтернет-магазинах.....фігня якась

  0

4

Re: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

sidalv написав:

Перший логан-сандеро, був у мене свого часу, так там без проблем: куплялися блохи лампочки на любому автобазарі жменя за гривню, та самостійно мінялися за пару хвилин. У другому логані цоколь з лампою нерозбірні, знайти ніде не можу: ні на базарах, ні на ромаріо і т.п. інтернет-магазинах.....фігня якась

Якщо є фото цих лампочой то викладіть, може такі як у мене в Мегана?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

Теж звернув увагу на дешевий Ельф. Він зараз і на екзісті продається. В АТЛ зараз стоїть Пінасол дешевий,допуски Рено є. Виготовлено 3 та 4 роки тому. Думаю брать чи ні,міняю масло кожні 7-8000 Київ

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

6

Re: Логан2 лампочка освітлення перемикача пічки

OKurylyshyn написав:
sidalv написав:

Перший логан-сандеро, був у мене свого часу, так там без проблем: куплялися блохи лампочки на любому автобазарі жменя за гривню, та самостійно мінялися за пару хвилин. У другому логані цоколь з лампою нерозбірні, знайти ніде не можу: ні на базарах, ні на ромаріо і т.п. інтернет-магазинах.....фігня якась

Якщо є фото цих лампочой то викладіть, може такі як у мене в Мегана?

Також порадили від мегана, вже купив. Через пару днів спробую

  0