1,026 Відредаговано Bob3000 (2012-01-19 13:50:43)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

понятно что зимой на них ездить ни кто не будет

Ну ну smile
Неделю назад ещё катался на ней. (тапками не кидаться)
Чуток жестче стала. Случилось и по наледи немного - чуток плавает, да.
Не пробовал пока по сильному дождю и сильной жаре.
Сравнивая внешне 17 и 25, как по мне заметна эволюция в лучшую сторону:
(она должна быть еще тише и устойчивей)
http://s017.radikal.ru/i421/1201/93/6ced94b030e6.jpg

Ещё есть KH18 - похожа на KH25.
http://rezina.biz.ua/test_tyre/Kumho_KH18_novinka_2012

P.S. Похоже я подсел на куму...
P.P.S. Напрягает ли меня, то что моя кума китайская? Абсолютно нет.
         Много сейчас не китайского? Обязательно ли китайское - значит плохое?
         (Это были риторические вопросы. если что... storstark )

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



1,027

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Не пробовал пока по сильному дождю и сильной жаре.

А я на своем грине пробовал - очень и очень гуд crazy_pilot

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,028

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Вот мониторю цены, и еще одного не могу понять dntknw
Почему 195/60/15 везде дороже 195/65/15 ???

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,029

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik
типа низкопрофильная dumbom

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,030 Відредаговано Lavrik (2012-01-19 14:42:25)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

типа низкопрофильная

А-а-а-а-а-а like  Типа модная rock

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,031

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

Не пробовал пока по сильному дождю и сильной жаре.

А я на своем грине пробовал - очень и очень гуд crazy_pilot

Всё - ты победил...:storstark:

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,032 Відредаговано Bodek (2012-01-19 15:10:02)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Питання до переможця smile.
grinder Скажіть, плз, чи має і яке значення де вироблена шина (маю на увазі hakka green): rus/fin?
Майже готовий зробити своїй машинці різдвяний подарунок.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,033

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bob3000 написав:

Похоже я подсел на куму.

Мне кажется что я тоже vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,034

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek
Где то было письмо от шефа Nokian что мол без разницы, даже в Раше завод новее, а поэтому лучшее. Хотя когда монтировали колеса чел говрил что расейские г...., я ему А почему? ответа по сути не было, скорее просто хотелось набить себе цену как "спецу". Хотя отбалансировались хорошо, грузики ставили из-за чуть покоцаных колес. Кстати жена сразу же заметила что что-то изменилось, а после поездки на море сказал что - резина гуд smoke

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,035

Re: Летняя резина: советы, отзывы

А мене Toyo заперла. Маю зараз літню, вже від'їздив один сезон, хочеться ще зимову спробувати, а то та що зараз є + цьогорічна зимова погода заставить мене її весною вже викинути.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

1,036

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek
Не бери того гріна. Так гума дуже комфортна, чудово тримається на будьякій дорозі (за виключенням болота), але величезний недолік швидке стирання. У мене за сезон (~8 т. км) грін на передку стерся на 2 мм. Через рік доведеться купувати нову dash1. А і3 один сезон на передку і один на задку стерто тільки 1 мм. А програш від гріну по перевагах написаних на початку посту зовсім невеликий.

  0

1,037 Відредаговано grinder (2012-01-19 17:50:23)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Donpedro
shok У меня за 10 000 грин стерся на 1 мм empathy (половина пробега дальнее путешествие в Крым и Ростов, груженный по самое не хочу)

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,038

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

(половина пробега дальнее путешествие в Крым и Ростов, груженный по самое не хочу)

Так по місту сильнішше резина витирається, більше поворотів, більше розгонів і більше тормозінь.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

1,039

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

(половина пробега дальнее путешествие в Крым и Ростов)

Наверное причина в этом. Только-что читал, что при дальних поездках резина меньше изнашивается, чем при езде по городу.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,040 Відредаговано grinder (2012-01-19 18:07:08)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik
НУ все равно. У меня за 6.5 тыщ локальная и 3.5 тыщ дальняк (Ровно - Коктебель - Ростов - Харьков - Ровно - можете сами посчитать) стерлось на 1 мм (причем 7 появилась уже в последние дни на заднем, на переднем еле видна 8), а у него за 8 тыщ - 2 мм. nose_eat
Не ну я не уговариваю, берите что нравится и нет соменний.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,041

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek написав:

чи має і яке значення де вироблена шина (маю на увазі hakka green): rus/fin?

В Росії  завод з новим обладнанням, гума йде на продаж в різні країни. Знайти Нокіан фінського виробництва майже неможливо і я не знаю чи потрібно таку шукати, якщо в Фнляндії дехто з росіян їздив купувати і купив російського виробництва smile
Якщо берете гуму в заводському розмірі, то Грін гарне придбання, якщо в розмірі 195/65/15, то можна купити й більш якісну

  0

1,042

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Donpedro написав:

величезний недолік швидке стирання.

То же самое  мне сказал шиномонтажник , когда я "переобувался". Его Грин износилась больше, чем моя i3 за вдвое меньший пробег.

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0

1,043 Відредаговано Bodek (2012-01-20 01:47:31)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

якщо в розмірі 195/65/15, то можна купити й більш якісну

Власне такий розмір і цікавить. А яку більш якісну ви б радили, RUNO? В цілому я орієнтуюся на гуму комфорт класу. Раніше одним із варіантів був  брідж екопія 100. Дивився і на yokohama AVS db decibel.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,044

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Итак, у Грина есть существенный недостаток - быстро изнашивается. Кто что скажет про НОРДМАН СХ???

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

1,045

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek написав:

Власне такий розмір і цікавить

На мій погляд поза конкуренцією є CONTINENTAL ContiPremiumContact 2. Гума виступа декілька років в тестах і завжди займає якщо не перше місце, то  в трійці лідерів. UNIROYAL RAINEXPERT - гума зроблена переважно для мокрого асфальту, де їй практично немає рівних а по тестам вона займає місця не нижче ніж другі гуми преміум сегменту. Кумо КН17 - гума комфорт класу. По співвідношенню якість-ціна дуже хороша. Десь біля неї йде Ханкук К715, але можливо трішки більш жосткіша. Темна конячка SUMITOMO HTR 200 - позіціонується як шина преміум-рівня, м"яка та комфортна, але за неї дуже мало відгуків і вона у нас не тестується. Це чиста японка. За YOKOHAMA AVS dB DECIBEL V500, CONTINENTAL COMFORTCONTACT-1, YOKOHAMA AVS dB DECIBEL V550, GOODYEAR EAGLE LS 2 не скажу нічого, гуми нові, мало зустрічав інфи але позіціонуються вони саме як комфорт-сегменту. PIRELLI P6 CINTURATO - відгуки різні, можна придивитися й до неї. MICHELIN ENERGY SAVER та Нокіан Грін - гуми-конкуренти. Грін більш нова і дуже гарна на мокрому асфальті, Мішелін по цьому показнику гірше. Але Мішелін довго ходить а Грін 30-40 тис, судячи з відгуків за минулий сезон, коли у декого за 15 тис км  залишився індикатор 5-6мм. NOKIAN NORDMAN SX - це та ж сама Нокіан I3. Декто каже що один в один, дехто що змінений склад гуми для зниження собівартості. Виходячи з цього, я б  собі прибав в розмірі 195/65/15 Континентайль а якщо ні, то надалі вибирав би з перечислених гум додатково читаючи тести та відгуки наприклад тут   http://www.colesa.ru/tire.html

  0

1,046

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Oleg Pili написав:

Кто что скажет про НОРДМАН СХ

На такой начал кататься этим летом.
Мягкая и комфортная. Неплохо тормозит.

Но за комфорт нужно платить: по цепкости, остроте реакции на руль, аквапланированию и износу, Нордман SX весьма ощутимо отстаёт от моей прежней Marangoni Verso.
Да и реакции на руль у Нордман SX заметно зависят от температуры асфальта.

Думаю, что летняя резина Нокиан особенно хороша для тех территорий, где лето не слишком знойное.
Например, в сентябре-октябре тот же Нордман SX рулится гораздо собранее и острее, чем летом.

  0

1,047 Відредаговано Bodek (2012-01-20 23:00:26)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO починаю вивчати перелік вами перерахованих гум. Трохи є роботи. empathy

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,048

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek
А идеала нет, те которые хвалят и стоят добряче empathy

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,049 Відредаговано Bodek (2012-01-22 20:55:12)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder
Та я от зараз дивлюся оцю UNIROYAL RAINEXPERT ось тут http://news.colesa.ru/news/4814.html і, наприклад, ось тут http://www.4tyres.com.ua/uniroyal__rain … _65_15_1/.

Так от ціна тут ну зовсім прийнятна. Правда, поки не знаю до якого класу шин вона належить. Ще й рисунок симетричний і направлений мені до душі.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,050

Re: Летняя резина: советы, отзывы

А из наших никто шины не продает (новые)? Может партнеры есть? Мне на весну нужны, я старые барумы выкинул...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0