Озброєні громадяни – це законослухняні чоловіки і жінки, яких сьогодні називають першою лінією оборони проти злочинності. Вони пройшли навчання, біографічну перевірку і взяли на себе величезну юридичну, моральну і фінансову відповідальність.
Але не всі усвідомлюють цю відповідальність, і в цій статті ми розповімо про п'ять грубих помилок, які вчиняють деякі власники зброї.
Нестача тренувань зі зброєю
На жаль, для багатьох озброєних громадян тренування зі зброєю закінчуються після отримання усіх документів. Однак ці вправи повинні бути регулярними, на постійній основі. Витягування зброї, перезаряджання, прицілювання – все це потрібно регулярно повторювати. Також не варто забувати про тренування з утриманням зброї, щоб не дати противникові відібрати її у вас. Юридичний бік питання – ще один аспект, який варто вивчити. Розуміння того, коли можна використовувати зброю, а коли ні, убереже вас від проблем.
Відсутність плану дій після застосування зброї
Обґрунтоване застосування зброї може легко перетворитись на необґрунтоване. Все залежить від того, що і як ви розповісте поліцейським. Багато хто радить своїм учням повідомляти поліції мінімум інформації: «Побачив загрозу. Боявся за своє життя. Вистрілив, щоб зупинити загрозу». Під впливом стресу можна багато чого наговорити, тому намагайтеся тримати себе в руках.
Нестача ситуаційної обізнаності
У ситуації, коли вам доводиться захищатися зі зброєю в руках, у вас є кілька джерел загрози: противник, його спільники, свідки та поліцейські.
Деякі учасники перестрілок розповідають, що в них вмикався тунельний зір, вони не могли адекватно оцінити ситуацію навколо себе. Підготовлений власник зброї в подібних випадках повинен змусити себе постійно сканувати і оцінювати оточення, а не тільки фокусуватися на противникові.
Таким чином, він зможе відповісти і спільникам злочинця, і не нашкодити свідкам, які тільки-но побачили перестрілку і не знають, що відбувається. Адже вони можуть вирішити, що поганець – це ви. Тому їх потрібно попросити залишатися на місці, а самому – готуватися до приїзду поліції.
Адже що може бути небезпечніше, ніж стояти з пістолетом у руці над мертвим або вмираючим злочинцем, за кілька секунд до приїзду поліції? Якщо є можливість, потрібно заховати зброю в кобуру, а потім в точності робити те, що кажуть поліцейські.
Неправильний вибір зброї і аксесуарів
Будь-яку зброю може заклинити, але якісні моделі підводять рідше. Навіщо ризикувати своїм життям, купляючи щось дешеве? Те ж саме стосується кобури, ременя і підсумка для магазинів.
Зброя також вимагає регулярного чищення та огляду, щонайменше раз на тиждень, адже вона піддається впливу пилу, бруду, поту... Це ж стосується і аксесуарів – з часом кобура може втратити свої властивості і перестати надійно утримувати зброю, а якщо вона з кайдекса – тріснути.
Пістолет потрібно носити тільки в кобурі і готовим до використання: патрон у стволі, запобіжник знятий – у разі нападу у вас не буде часу дослати патрон.
Нерегулярне носіння зброї
Незалежно від вашого рівня підготовки і кращого у світі пістолета все буде дарма, якщо зброя зберігатиметься у сейфі або в багажнику автомобіля. Приховане носіння – це стиль життя. Обходьте стороною місця, де заборонено носити зброю. Зрештою, навіщо добровільно роззброюватися?
Тут http://zbroya.info/uk/blog/13443_piat-g … ni-zbroyi/
Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
0
Спасибо сказали: Bob30001