Larsen написав:А чому нажаль? Це саме такі люди, з такими бажаннями, створили науку, все що зараз є, і саме таких людей, протилежної статі, ти кохаєш. Ну і головне - ти ж сам такий.
Такі "недоліки" як лінощі, страх, наприклад, є одиними з основних рушіїв прогресу. Віра теж має позитивні сторони, і як митиватор, і як стабілізатор. Знаєш прикол? Дарвін саме завдякі вірі зробив свої відкриття. Так що не все так просто з нашими "недоліками".
Кожен про своє... я прекрасно розумію людей релігіозних, сам колись такий був, а от релігіозна людина - ні, бо це буде не по вірі, моралі чи ще якомусь обмеженню яке накладає на себе сама людина. Але кожному своє, хто на що навчався.
Аналогія чомусь виникає зі школою, зубрилки все зазубрять але шаг вліво і ступор, і ті хто зрозумів і можуть переказати своїми словами - спокійно оперують і вірішують завдання.
А те що кожна людина на своєму місці і потрібна, так з цим ніхто і не сперечаєтся, по іншому і не буває.
Dacia Logan 1.6 Laureate 2007г. ГБО Stag 4 Eco. Tomasetto AT09. Hana 2000
"Так называемые парадоксы автора, шокирующие читателя, находятся часто не в книге автора, а в голове читателя." Ф.Ницше
Вера - это не наличие каких-то особых знаний, а лишь отсутствие элементарных...
То что в страна в жопе - ещё не повод самому превращаться в говно.
0