1

Тема: постановление о платной парковке

блокировании колес

Проект

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від _____________________200____ р. N _____
Київ

Про затвердження Правил паркування транспортних засобів

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Правила паркування транспортних засобів, що додаються.
2. Міністерству з питань житлово-комунального господарства України у тримісячний термін розробити Порядок підготовки та проведення конкурсів щодо надання послуг з паркування транспортних засобів.
Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від «__»_______2009р. N __

ПРАВИЛА
паркування транспортних засобів

Загальні питання
1. Правила паркування транспортних засобів (далі – Правила)регламентують організацію та порядок надання послуг з платного паркування транспортних засобів на вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів.
2. Ці Правила поширюються на власників транспортних засобів, а також осіб, які мають оформлене відповідно до законодавства доручення на право користування і (або) розпоряджання ними, водіїв, які отримують послуги з платного паркування транспортних засобів (далі – користувачів), а також на суб’єкти господарювання, які надають послуги з платного паркування транспортних засобів.
3. Правила розроблені з метою вдосконалення регулювання відносин у сфері надання послуг з платного паркування транспортних засобів у населених пунктах шляхом впровадження, організації, функціонування і контролю системи автоматизованого платного паркування транспортних засобів.
4. Ці Правила не поширюються на організацію та порядок надання послуг зі зберігання транспортних засобів (автомобілів, автобусів, мотоциклів, моторолерів, мотоколясок, мопедів та причепів), що належать громадянам, а також транзитних транспортних засобів, що здійснюють міжнародні та міжміські перевезення, що регламентовано Правилами зберігання транспортних засобів на автостоянках, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.96 р. №115.
5. Суб’єкти господарювання, які надають послуги з платного паркування транспортних засобів, зобов'язані надавати ці послуги з дотриманням вимог Закону України "Про захист прав споживачів".
6. Органи місцевого самоврядування визначають суб’єктів господарювання по наданню послуг з платного паркування транспортних засобів за результатами конкурсного відбору. Порядок підготовки та проведення конкурсів щодо надання послуг з паркування транспортних засобів розробляється центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.
6. У цих Правилах терміни вживаються у такому значенні:
автоматичний в'їзний та виїзний термінали – система пристроїв, призначена одночасно для пропуску транспортних засобів на парковку та, відповідно, випуску з парковки, обліку часу стоянки транспортного засобу, оплати послуг з платного паркування та перешкоджання виїзду транспортного засобу у разі несплати за послуги з платного паркування;
відведені місця – це місця для платного паркування транспортних засобів, визначені дорожніми знаками, які мають відповідну дорожню розмітку і оснащені автоматичними пристроями для контролю часу та оплати послуг з паркування;
заїзний "карман" – елемент автомобільної дороги, де здійснюється стоянка транспортних засобів;
оператор(уповноважена організація) – суб’єкт господарювання, визначений згідно із конкурсом здійснювати надання послуг з платного паркування транспортних засобів, організацію і експлуатацію парковок на певній території;
паркування транспортних засобів – тимчасова стоянка транспортних засобів у відведених або спеціально обладнаних місцях, визначених рішенням органів місцевого самоврядування, без відповідальності за зберігання транспортного засобу;
паркувальний автомат (паркомат) - лічильник, призначений для обліку часу стоянки автотранспортного засобу, який показує час, до якого сплачено тривалість стоянки транспортного засобу, і забезпечує зворотний облік часу;
паркувальний талон, квитанція - платіжні документи, що надаються паркоматами і посвідчують сплату за паркування автотранспорту;
пластикова чіп-картка, смарт-картка - багаторазові платіжні засоби, за допомогою яких може здійснюватися оплата вартості паркування транспортних засобів через паркомат;
платні місця для паркування (далі – парковки) - відведені або спеціально обладнані місця, призначені для паркування транспортного засобу зі стягненням плати за час паркування без відповідальності за зберігання транспортного засобу;
послуги з паркування транспортних засобів - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення безпеки руху транспортних засобів та пішоходів, належного благоустрою територій населених пунктів відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, підвищення дисципліни сплати збору за парковку автотранспорту, встановленого чинним законодавством.
спеціально обладнані місця – це місця для платного паркування транспортних засобів, розміщені за межами смуг руху проїзної частини доріг, які мають розмітку, обладнані дорожніми знаками, спеціальними технічними пристроями (огорожею, в’їзними та виїзними терміналами, приміщеннями для контролерів тощо).
Інші терміни вживаються у значеннях, визначених Законами України "Про благоустрій населених пунктів", "Про автомобільні дороги", "Про дорожній рух".
7. Не допускається паркування транспортних засобів у зонах під`їзду спецавтотранспорту та за межами парковок.
8. Контроль за виконанням цих Правил здійснює Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України відповідно до своїх повноважень. Органи місцевого самоврядування контролюють, координують і узгоджують роботу з усіма учасниками діяльності системи платного паркування.Суб’єкти господарювання, що надають послуги з платного паркування транспортних засобів, зобов’язані забезпечувати належний контроль за відповідністю способу поставлення транспортних засобів на парковках.
Організація парковок
9. Розміщення парковок здійснюється на підставі міських правил забудови. Розміщення парковок за окремими адресами здійснюється у встановленому порядку органами місцевого самоврядування. У випадку відомчої належності територій, на яких розміщуються парковки, обов’язковою умовою є погодження на це її власника (балансоутримувача).
10. Парковки позначаються шляхом встановлення дорожніх знаків і нанесення дорожньої розмітки згідно з Правилами дорожнього руху.
11. Парковки є елементом благоустрою вулично-дорожньої мережі і мають відповідати вимогам норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів.
12. Організація парковок має обов’язково забезпечувати такі умови:
дотримання функціонально-планувальних і естетичних принципів;
забезпечення безпеки дорожнього руху і безпеки громадян.
13. Під час визначення можливості розміщення парковок на конкретній ділянці вулично-дорожньої мережі необхідно встановити:
забезпеченість видимості у плані, профілі та бічної;
наявність та характеристики комунікацій та інженерних мереж;
умови для забезпечення безпеки дорожнього руху;
параметри поперечних та поздовжніх ухилів;
розташування зелених насаджень;
стан покриття проїзної частини;
умови для забезпечення збереження довкілля.
14. Парковки слід розміщати за межами проїзної частини або у заїзних "карманах" (у місцях, де це дозволяє ширина тротуарів).
15. Забороняється розміщення парковок на вулицях з двома смугами руху.
16. Під час проектування, будівництва, реконструкції та експлуатації парковок обов'язково мають бути виконані вимоги, передбачені державними будівельними нормами, цими Правилами та технічними умовами.
17. Залежно від конфігурації та розмірів території парковок, організації в'їзду - виїзду може бути прийняте одно- та багаторядне розміщення транспортних засобів з їх розставленням з одного боку проїзду та уздовж обох протилежних його боків, паралельно, перпендикулярно або під кутом до поздовжньої осі проїзду. При цьому повинна бути дотримана вимога раціонального використання відведеної території, забезпечення безпеки руху транспорту та пішоходів (розділення їхніх напрямків руху) у межах ділянки і на прилеглих вулицях та проїздах.
18. На парковках має бути забезпечено облаштування спеціальних місць для паркування автомобілів та інших транспортних засобів, які перевозять інвалідів шляхом виділення спеціальних місць для паркування (в обсязі 10 відсотків загальної кількості, але не менше ніж одне місце) з їх позначенням відповідними дорожніми знаками та розміткою. Інваліди мають право користування цими місцями безкоштовно. Відстань від в'їзду на парковки до найближчого спеціального місця для паркування автомобілів та інших транспортних засобів, які перевозять інвалідів, не може перевищувати 50 м.
Спеціальні місця для паркування автомобілів та інших транспортних засобів, які перевозять інвалідів, не мають право займати інші транспортні засоби.
Обладнання парковок
19. Парковки організують за умов обов’язкового обладнання їх:
пристроями з обліку часу та оплати за послуги з платного паркування;
за можливості, вбудованими технічними засобами, які перешкоджають виїзду транспортного засобу у разі несплати за послуги з платного паркування;
засобами утримання території парковок згідно з вимогами цих Правил та інших нормативно-правових актів.
20. На всіх парковках має бути розміщена інформація, яка включає:
відомості про оператора (найменування підприємства, адреса, контактні телефони осіб, що приймають претензії щодо роботи парковок);
відомості про режим роботи парковок;
тарифи на послугиіз платного паркування транспортних засобів;
порядок здійснення сплати коштів за паркування через технічні пристрої, який має знаходитися на лицевій частині цих пристроїв або інформаційній табличці в межах зони паркування.
перелік категорій користувачів, що мають пільги;
схему розміщення місць паркування, паркоматів, в’їздів та виїздів, в тому числі – у разі багаторівневої або підземної організації парковок;
схему розміщення та особливості користування безоплатними місцями для паркування автомобілів та інших транспортних засобів, які перевозять інвалідів.
21. Парковки, що організовані у відведених місцях вздовж тротуарів, позначаються дорожніми знаками та розміткою у вигляді безперервної (суцільної) білої (жовтої) лінії на проїзній частині і на бордюрній лінії у зоні дії парковок. Паркомати встановлюються на тротуарах на відстані 0,5 м від бордюрного каменю.
22. Парковки, що розміщені у відведених місцях,обов’язково повинні бути обладнані:
- паркоматами;
- дорожніми знаками;
- дорожньою розміткою;
- пристроями, які перешкоджають виїзду транспортного засобу у разі несплати за користування місцем паркування.
23. Спеціально обладнані місця для паркування транспортних засобів можуть бути наземними, підземними, багатоярусними.
24. На в'їзді у парковки, що організовані у спеціально обладнаних місцях, слід влаштовувати контрольно-пропускний пункт (приміщення для обслуговуючого персоналу, туалету тощо),обладнаний майданчик для зберігання протипожежного інвентарю, встановлення контейнерів для збирання твердих побутових відходів.
25. Парковки, що організовані у спеціально обладнаних місцях для паркування, обов’язково повинні бути обладнані:
паркоматами;
дорожніми знаками;
дорожньою розміткою;
автоматичними в'їзними та виїзними терміналами.
26. Парковки, що організовані у спеціально обладнаних місцях для паркування, за можливості, повинні бути обладнані системою відеоспостереження з передаванням відеосигналу щодо транспортних засобів, які в'їжджають та виїжджають з парковки, для запису та зберігання на сервері оператора протягом 1 місяця.
27. Підземні парковки, розміщені у підвальних і цокольних поверхах громадських будинків, а також багаторівневі парковки підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації.
28. Парковки можуть бути обладнані:
пристроєм для стоянки не менше ніж п'ять велосипедів;
засобами зв'язку для виклику аварійних служб та міськими і
міжміськими таксофонами.
29. Паркомати в залежності від їх технічних характеристик виконують функції:
управління технічними засобами, що регулюють в'їзд та виїзд з парковок (шлагбауми, датчики наявності транспортного засобу, світлофори, інформаційне світлове табло, системи відеоспостереження тощо);
обліку транспортних засобів, що в'їхали та виїхали, в тому числі – за типом і номером державної реєстрації;
обліку часу в'їзду на парковку та виїзду;
розрахунку величини оплати за паркування в залежності від часу стоянки і діючих тарифів;
формування і видачі користувачу паркувального талону, квитанції.
30. Вимоги до паркоматів:
модульність конструктивного виконання;
відкритість прикладного програмного забезпечення до нарощування (за необхідності) його функціональних можливостей;
адаптованість до різних схем розрахунків, в тому числі – кредитними картками;
можливість застосування для парковок різної місткості та інтенсивності;
забезпечення надійності функціонування у складних погодно-кліматичних умовах;
простота технічного обслуговування;
мінімальне споживання електричної енергії, можливість живлення від автономного джерела;
захищеність від зловживань з боку користувачів та персоналу.
31. Паркомати встановлюють стаціонарно.
Функціонуванняпарковок
32. Оператор здійснює, за власний рахунок, оснащення парковок (встановлює паркувальне обладнання, проводить ремонт, облаштовує майданчики для паркування транспортних засобів, проводить монтаж дорожніх знаків тощо), експлуатацію і утримання парковок.
33. Оператори парковок зобов'язані:
обладнати парковки спеціальним устаткуванням, дорожніми знаками згідно з правилами дорожнього руху, виконати нанесення дорожньої розмітки;
утримувати обладнання парковок у робочому стані, охорону обладнання, утримання території парковок;
забезпечити наявність своїх працівників у парковках (протягом всього часу їх функціонування) з метоюконтролю за розміщенням транспортних засобів, за своєчасною і правильною оплатою;
повідомляти співробітників ДАЇ УМВС України про користувачів, що порушують правила паркування транспортних засобів;
інформувати користувачів щодо Правил паркування транспортних засобів;
контролювати правильність використання пільг, які надаються окремим категоріям громадян і організаціям, щодо користування парковками;
утримувати у належному технічному та санітарному стані частини вулично-дорожньої мережі, на якій облаштовуються перехідно-швидкісні смуги до парковок, з'їздів, під'їздів та проїздів на самому об'єкті;
навчати персонал, який обслуговує парковки;
вимагати від водіїв виконання Закону України "Про дорожній рух" в частині дотримання користувачами санітарного стану парковки.
34. Оператор не несе відповідальності за зберігання транспортних засобів, розміщених на парковках.
35. Користувачі парковок зобов'язані:
встановити транспортний засіб на місце паркування відповідно до дорожньої розмітки та з дотриманням усіх вимог Правил дорожнього руху і Правил благоустрою міста;
сплатити за час, протягом якого транспортний засіб буде знаходитися на парковці;
розмістити у доступний для перевірки спосіб під вітровим склом платіжний документ;
після закінчення часу паркування, за який сплачено, звільнити парковку або сплатити за продовження часу паркування.
36. Режим роботи парковок установлюється за узгодженням з органами місцевого самоврядування. Час роботи парковок зазначають на дорожньому знаку згідно з Правилами дорожнього руху.
37. Функціонування парковок може бути призупинено або припинено у разі:
виробництва робіт з ремонту (реконструкції) вулично-дорожньої мережі;
зміни схеми організації дорожнього руху;
проведення спеціальних заходів у населених пунктах (святкові маніфестації, змагання тощо);
інших випадках, передбачених законодавством.
Рішення про призупинення або припинення експлуатації парковок приймають органи місцевого самоврядування.
38. У разі паркування транспортного засобу з порушенням Правил дорожнього руху, а також нанесення, внаслідок порушення правил паркування, пошкодження шляховому господарству, зеленим насадженням, іншим учасникам дорожнього руху, обладнанню або іншому майну, створення загрози виконанню робіт з утримання доріг, зелених насаджень, будинків та споруд, розташованих уздовж дороги власники транспортних засобів несуть відповідальність згідно із законодавством.
39. Після витікання сплаченого часу паркування допускається безоплатна стоянка транспортного засобу ще протягом 10 хвилин пільгового часу, який надається водію транспортного засобу для внесення плати за наступний час паркування.
40. У разі повної або часткової несплати, а також неправильної оплати послуг з платного паркування транспортних засобів оператор парковки може перешкоджати виїзду транспортного засобу з парковки шляхом застосування відповідних пристроїв – шлагбаумів, стаціонарних автоматичних блокіраторів тощо до здійснення користувачем повної сплати вартості послуг з платного паркування.
41. У разі відмови користувача парковки сплатити за паркування транспортного засобу оператор у присутності понятих складає акт про порушення користувачем Правил паркування транспортних засобів, у якому вказує розмір вартості послуг з платного паркування, які були надані користувачу. Акт складається у 2-х примірниках, один з яких передається користувачу. Оператор направляє акт до суду для стягнення зазначених вище коштів з порушника в примусовому порядку. Після складання акту оператор знімає перешкоди для виїзду транспортного засобу.
Система оплати послуг з платного паркування транспортних засобів
42. Система оплати послуг з платного паркування транспортних засобів включає безготівкові та готівкові форми розрахунків.
Готівкова оплата за надання послуг з платного паркування транспортних засобів здійснюється виключно через паркомати.
Безготівкова оплата може здійснюватись згідно з договором на надання послуг з платного паркування між оператором та користувачем.
43. Придбання користувачами пластикових чіп-карток, смарт-карток на платне паркування транспортних засобів здійснюється у безготівковій формі або за готівку через мережу торговельних пунктів, розташованих поблизу платних місць для паркування. Чіп-картки, смарт-картки на платне паркування надходять в обіг із зазначенням оплаченого часу знаходження транспортного засобу на місці паркування.
44. У підземних та багаторівневих парковках на в'їзному терміналі водій отримує талон, на якому зазначено час та вартість заїзду до парковки. Водій сплачує за повний час паркування на виїзному терміналі згідно з отриманим на в'їзді талоном. У разі несплати транспортний засіб не буде випущено з території парковки за допомогою закритого шлагбауму.
45. Правом безкоштовного паркування користуються:
транспортні засоби інвалідів за пред’явленням відповідних документів;
спеціальний автотранспорт із службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов'язків у зоні місць для платного паркування (МВС, СБУ, пожежної охорони, швидкої допомоги, аварійний спецтранспорт міських комунальних служб тощо);
транспортний засібнародного депутата України, яким він користується, за пред’явленням відповідних документів.
46. Вартість послуги з платного паркування сплачується користувачами з отриманням платіжного документа про сплату.
47. Вартість послуги з платного паркування стягується з користувачів за кожну годину паркування згідно із тарифом, що формується відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з платного паркування транспортних засобів.
48. Вартість послуги з платного паркування включає збір за парковку автотранспорту, ставка якого встановлюється органом місцевого самоврядування згідно із законодавством.


Додаток до Правил

АКТ
про порушення Правил паркування транспортних засобів

_________ 200_ року
Час складання акту ______год.______ хв.
Місце розміщення парковки _____________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала акт)
Відомості про особу порушника:
_____________________ ___________________ _________________
(прізвище) (ім'я) (по батькові)
Документ, який засвідчує особу,__________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(назва документа, коли і ким виданий, серія, номер)
Місце проживання_____________________________________________________________
_____________________________________________, телефон ___________
Місце роботи, посада ______________, телефон ____________.
Транспортний засіб, марка __________________________________,
номерний знак _____________________
Належність __________________________________________________________________,
місце обліку___________________________________________________________(район),
який відмовився від оплати послуг за паркування транспортного засобу, чим порушив Правила паркування транспортних засобів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від __________________ № __________________.
Транспортний засіб заїхав на парковку о_____год ___хвил. згідно з платіжним документом _______________________.
Транспортний засіб виїжджає з парковки о ____ год. _____ хвил.
Час перебування транспортного засобу на місці паркування _____год.
Тариф на послуги з паркування транспортних засобів, затверджений органами місцевого самоврядування (номер та дата рішення про встановлення/погодження тарифу) ______ грн. за 1 машино-місце за 1 годину.
Розмір оплати послуг за весь час паркування ________ грн.
Порушником сплачено за послуги з паркування транспортних засобів за ____ год ____________ грн. згідно з платіжним документом __________________.
Належить сплатити ______ грн.
Протокол склав ___________________________
(підпис працівника парковки)

_________________
(підпис порушника)
По суті порушення пояснюю:
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Поняті:
1.________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, телефон)

2.________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, телефон)


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з паркування транспортних засобів"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта
Розроблення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з паркування транспортних засобів" виконується за ініціативи Мінжитлокомунгоспу України у розвиток виконання доручення Першого віце-прєм’єр-міністра України О.В. Турчинова від 28.11.08 № 51397/17/1-08 до листів МВС України від 26.1108 № 20914/Сн, від 18.11.08 № 20435/Сн щодо додаткового опрацювання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».
Необхідність прийняття акта зумовлена:
- впровадження, організації, функціонування і контролю системи автоматизованого платного паркування транспортних засобів;
- недосконалістю організаційно-економічного механізму існуючої системи платного паркування;
- неналежним станом дисципліни щодо сплати місцевого збору за паркування.
Крім того, на сьогодні фактично відсутня нормативно-правова база функціонування системи паркування, яка має передбачати комплексні узгоджені дії, права, обов'язки і відповідальність власників транспортних засобів та служби паркування щодо надання послуг з платного паркування транспортних засобів.
2. Мета і шляхи її досягнення
Метою розроблення проекту акта є забезпечення відповідності рівня тарифів на послуги з платного паркування транспортних засобів розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, створення умов для беззбиткового функціонування підприємств, що надають послуги з платного паркування транспортних засобів, збільшення фінансових надходжень до міського та районних бюджетів.
Досягнення мети може бути здійснено шляхом:
- прозорості усіх складових тарифів на послуги з паркування транспортних засобів з визначенням вартості кожної з них;
- підвищення дисципліни сплати збору та послуг за паркування.


3. Правові аспекти
У цій сфері нині діють такі нормативно-правові акти:
Декрет Кабінету Міністрів України "Про місцеві податки і збори", згідно із ст. 3 якого збір за парковку автотранспорту сплачують та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Ставка збору за парковку автотранспорту встановлюється з розрахунку за одну годину парковки, її граничний розмір не повинен перевищувати 3 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян в спеціально обладнаних місцях і 1 відсотка - у відведених місцях. Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки. Згідно зі ст. 18 органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок. Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю скасовувати окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків та зборів.
Закон України "Про благоустрій населених пунктів";
Закон України "Про дорожній рух"
Указ Президента України від 18.12.07 № 1228/2007 "Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями"
Закон України "Про автомобільні дороги"Кодекс України про адміністративні правопорушення
постанова Кабінету Міністрів України від 10.10.01 № 1306 "Про правила дорожнього руху
4. Фінансово-економічне обґрунтування
Впровадження проекту постанови не потребує додаткових матеріальних і фінансових витрат.
5. Позиція заінтересованих органів
Згідно з п. 3 доручення Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2008 року № 51397/17/1-08 здійснюються заходи відповідно до вимог Плану Кабінету Міністрів України від 21.10.2008 № 51397/1/1-08 стосовно організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", в тому числі визначені Міністерства та відомства мають забезпечити підготовку та подання в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проекту
Проект акту стосується Мінфін України, Мінекономіки України, Мінжитлокомунгоспу України та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, а також органів місцевого самоврядування.
6. Регіональний аспект
Впровадження акта дозволить підвищити обсяги надходження коштів до районних і місцевих бюджетів, дотримуватися єдиного механізму під час встановлення тарифів на послуги з паркування транспортних засобів тощо.
Порядок формування тарифів на послуги з паркування транспортних засобів ґрунтується на визначенні економічно обґрунтованих планових витрат, планування яких здійснюється з дотриманням вимог державних та галузевих стандартів, нормативів, норм та правил у господарській діяльності, технологічних регламентів, відповідності витрат вимогам щодо надання послуг визначеної кількості та якості, з урахуванням економічних та природно - кліматичних особливостей регіону.
7. Громадське обговорення
З метою громадського обговорення проект акта буде розміщено на офіційному веб-сайті Мінжитлокомунгоспу України.
8. Прогноз результатів
Результатами впровадження акта стануть:
узгодженість якості, кількісних показників надання послуг з паркування транспортних засобів з тарифами на надання цих послуг;
контроль та відповідне збільшення фінансових надходжень до місцевих бюджетів від збору за паркову автотранспорту;
покращення дисципліни оплати та забезпечення максимально ефективного обліку і контролю за проведенням розрахунків;
стабільність тарифів на послуги з паркування транспортних засобів, призупинення їх необґрунтованого зростання тощо.

Міністр О.Ю.Кучеренко
___ _______________ 200 _ р.


если кратко, то: всех хотят загнать на платные "парковки", сдирать нехилые деньги (сумму еще не придумали), при этом "Оператор не несе відповідальності за зберігання транспортних засобів, розміщених на парковках."
Появятся где попало знаки платной парковки и парковщики-рекетиры.
В самом проекте Положения очень много противоречий ПДД. Как можно заставить человека парковаться только на парковках? в ПДД указано иное.
Главными аргументами у комунальщиков - не хватает места для парковок в городе, машины беспорядочно бросают на день и более... Дествительно, хотят узаконить блокираторы во всех городах и пересмотреть тарифы на саму парковку.

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0



2

Re: постановление о платной парковке

А что сейчас не так? Местные власти и так уже где можно повводили платные стоянки и дерут с водителей бабки...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

3

Re: постановление о платной парковке

Биомассе же всего не говорят.

Раньше плата за знак "Платная парковка" оставались в местных бюджетах.
Теперь эта плата пойдет бабарулю на выборы.

  0

4

Re: постановление о платной парковке

Sniff написав:

Теперь эта плата пойдет бабарулю на выборы.

а если личность вскоре сменится, то плата будет идти паханрулю? sjuk

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

5 Відредаговано Sniff (2009-10-07 14:26:48)

Re: постановление о платной парковке

mekena написав:

а если личность вскоре сменится, то плата будет идти паханрулю?

Хрен редьки не слаще. Просто истерики и патетики будет меньше.
Единственное отличие бабаруля от всех отстальных: только бабаруль умеет так самозабвенно брехать всем подряд, от президентов стратегических партнеров до биомассы.
А в остальном отличия мало заметны.

  0

6

Re: постановление о платной парковке

Sniff я бы тут поспорил на счет того, кто больше брешет (с приведением аргументов и фактов), но не в этой теме... Хош - иди в тему "Политика".... crazy

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

7

Re: постановление о платной парковке

mekena написав:

... Хош - иди в тему "Политика".... crazy

Запретный плод был сладок. А тему открыли и говорить о политике никто не хочет. smile

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

8

Re: постановление о платной парковке

Аудитор пока животрепещущих поводов нет.... dntknw

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0