scorp написав:Защита магнетрона от жира и всякой пакости. Необходимо следить за чистотой пластины, а так загрязнилась и со временем прогорела...
Так і є. Жир міг збільшити поверхневу провідність цієї пластинки, внаслідок чого до пробою - рукою подати.
Crane написав:По-друге, стан внутрішньої поверхні цього випуклого (?) виступу (поз. 1) теж залишає бажати кращого - спробувати відновити попередній стан.
Можна зробити власноруч - шліфшкурка+емаль або лак, от і все.
oleksy написав:За такую стоимость ремонта обычно можно немного доложить и купить новую.
Так ще ж невідома ціна за ремонт. Чи відома?
scorp написав:В Киеве я пока слюду не нашел
А чому обов"язково зі слюди? Будь-який інший діелектрик, але з такими чи близькими відносною діелектричною проникністю, тангенсом кута діелектричних втрат, діапазоном робочих температур і т.д. не підійде?
Zevs написав:Самое противное в старых микроволновках - они со временем (2-3 года) начинают "фонить" через переднюю дверь ( не мое - где-то читал исследования) hmm
Фонить будь-яка мікрохвильовка (вартість чи фірма теж не гарантія). Чому? Якщо коротко, то камера мікрохвильовки - це резонатор, в якому збуджуються НВЧ коливання, елементом збудження є отвір, яким закінчується хвилевід, до якого підключено магнетрон, або власне антена самого магнетрона. Між дверцятами, які водночас є однією зі стінок резонатора та периметром, до якого вони прилягають, утворюється щілина. Якщо з"являється така щілина і вона перетинає лінії НВЧ-струмів, які протікають по внутрішніх стінках камери-резонатора, то така щілина перетворюється на антену, яка і випромінює у навколишній простір. В побуті це і називають "фонить".
Усунути випромінювання за рахунок щільного прилягання можливо, в принципі, але це, по-перше, дуже дорого (ви готові платити за виріб з ручним шліфуванням?), а по-друге, з часом ця щілина все-рівно збільшиться (через спрацювання тих же самих завісів, фіксатора і т.д.). Тому по периметру для коливання влаштовують своєрідну пастку, яка називається дросель (дросельний ущільнювач, назви можуть бути різні). Головна його перевага, що він при існуванні щілини затримує ці струми (за умови, і це важливо,що її розмір ви не змінюєте істотно на свій власний розсуд, зміна на декілька процентів допускається). Кого цікавлять подробиці - можу розповісти, але для цього треба знати основи технічної електродинаміки.
Величину цього зазору найкраще перевірити, коли маєте прилади, що вимірюють рівень електромагнітного випромінювання, ІНАКШЕ ЦЕ РИЗИКОВАНО ДЛЯ ЗДОРОВ"Я, В ПЕРШУ ЧЕРГУ ДЛЯ ЗОРУ!!!
В домашніх умовах можете хіба-що перевірити справність завісів та фіксатора дверцят.
The party ain't over yet!
0