26

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Молодца!  tbsenile

Grek написав:

Собака вискочив і лапами подер крило та дві дверки. Жалко собаку свій же.

Когда недавно моя собачка (стаффорд) по моему приезд на дачу стала также радоваться (и я дурак, ее позвал, типа поприветствовал), я чуть инфаркт не поймал. Она ж от чистого сердца, соскучилась, к младшему хозяину хотела прямо в окно заскочить, тут-то коготками и прошлась по водительской двери. Ругал я ее тогда сильно, а потом стыдно стало....

Grek написав:

Сестра робить в страховій

Это весьма удачная ныне сестра, хочу сказать  wink

Grek написав:

Ще закидае мотор грязю защита не спасае вода попадае на ремінь і кидае на капот і відповідно на мотор.

Ну, это, скажем так, штатная ситуация. Тряпочка, трам-та-ра-рам, 5 минут делов, и все сияет. Сам не люблю грязи под капотом.

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0



27

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Розкажу по порядку. Спочатку їздили відпочивати. Шацк - 2009 (конец июля - начало августа)
Після відпочинку зразу на ТО так як на спидометрі вже 30290 після поїздки то зразу на заміну. Цены на ТО
Накатав порядка 360км. витратив 24л. відпочинок просто клас. Думаю через 2 тижні ще поїду. А доречі чисто случайно в бабусі Шури вкрали миску, треба буде вернути. Ніяк не можу виложити фотографії з відпочинку, шо не так???

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

28

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

Ніяк не можу виложити фотографії з відпочинку, шо не так???

http://faq.logan.in.ua/index.php?catego … ;record=19

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

29

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Всім привіт. Сьогодні рівно рік з дня експлуатації логана. Набігали ми всього навсього 33500 км. за весь час тільки 2 планових ТО і по гарантії усунення потіння маслом мотора. За цей весь час тільки 2 маленьких вмятинки від дверок сусідів, і кілька царапин. Ще раз всім привіт.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

30

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

Після відпочинку зразу на ТО так як на спидометрі вже 30290 після поїздки то зразу на заміну.

Де проходив ТО, в Рівному чи в Луцьку?

  0

31

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Ron написав:
Grek написав:

Після відпочинку зразу на ТО так як на спидометрі вже 30290 після поїздки то зразу на заміну.

Де проходив ТО, в Рівному чи в Луцьку?

Проходив ТО в Луцьку но не в офіціалів.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

32

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Давненько не писав в журналі. Пробіг уже 38500 км. Все в порядку но на сервісі коли перевіряли ходову сказали шо тормозних колодок половина ще е, то катаємось дальше і казали шо реставрацію б ступець не мішало б зробити, іноді трошки стукає на ямах.
Так як прогноз на заході в неділю -5 то вирішив сьогодні поки нема черг перезутись. Зранку вкинув в багажник гуму і проїзжаючи в Луцьку біля шиномонтажа "Фаворит" черги не було 2 хлопців за 20 хв. перезули, виписали квитанцию на оплату 136 грн. В офісі із знижкою -20% заплатив 110 грн. Тепер готовий до бою, може вже і зима приходити.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

33

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

казали шо реставрацію б ступець не мішало б зробити,

Прикольно, что это они там реставрировать собрались lol , неужто подкручивание гайки на оси сейчас так називается?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

34

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Майже півтора року експлуатації і ось 3 ТО наїздив 45200 по машині все добре но весною поїду передивлюсь підвіску. Свічки ще не міняв но скоро куплю шоб лежали. Масло вчора і 2 фільтри поміняв обійшлося в 225 грн. З попереднього ТО залишилось 1.5л масла докупив ще 1 л. Так шо на дворі мороз, а в салоні хай завжди буде тепло. Скорож все ж  весна.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

35

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Сьогодні пересік межу в 50000 км. прошло чуть більш ніж півтора роки експлуатації.
результат 3 рази заміна масла обішлась в 1300 грн ще кілька грн очисник для скла.
при пробізі 49300 км поміняв свічки перший раз (хоча нарікань на оригінальні не було) та гарненько поклав в коробочку, пригодяться, чк кажуть.
Замінив передні колодки, та зробив реставрацію двох зовнішніх наконечників. + розвал сходження.
діагностика - 30 грн.
свічки - 85 грн.
торм. колодкі 95 грн.
заміна колодок - 40 грн.
реставрація 2х80=160грн.
розвал -80 грн.
і того- 490 грн.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

36

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Після недавніх снігопадів поміняв радіатор, перші 2 зими відїздив, горнув сніг бампером, поки не зламав, наперло снігу, вигнуло тоненький радіатор і зламало знизу. Почались пошуки радіатора. Офіціали з Рівного сказали 3000 грн. в Луцьку сказали 2800 грн. Проблема в тому шо вход з однієї сторони, а виход на радіаторі з другої. Три дні їздив з постійним доливанням води, повезло шо відлига. Потім у нас в Луцьку на ринку Формула купив радіатор від Дачі з правим входом та виходом, переробили 2 верхніх кріплення і викинули довгого патрубка і поставили короткого г-подібного патрубка. І того все разом з заміною охолоджуючої рідини обійшлося в 820 грн. (580 грн. радіатор+100 грн. за заміну і 140 за Польську рідину)
Правда машина стала довше грітись, може від того шо радіатор в два рази тепер товстіший. Апять накидало снігу за містом де проживаю, горну дальше сніг, тепер за радіатор спокійний. Ось така історія.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

37

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Пробіг 92000 пройшов недавно ТО в мотор добавив присадку ХАДО і купив для коробки но ще не добавляв. Машинка їздить без нарікань скоро в неї ДН, 3 вересня буде 3 роки. Ну звісно знову прийдеться робити цивілку, і каско.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

38

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

че за присадка и зачем?

пива не пью, так что на "давай попивасу и замнем" не надейтесь smile, еще жру стероиды, занимаюсь боксом, на работе проблемы и тд и тп smile
  0

39

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Пробіг 104000 скоро на ТО. Вчора поміняв знову лампочку, згоріло ліве ближнє світло, на рахунку вже 3 лампочкі, одна ліва і 2 правих.
А сьогодні поміняв термостат, і так 1.5 місяця ізжу на двах поділках. Термостат обійшовся в 60 грн. і заміна в 60 грн. Ну і трохи рідини долив. Тепер всі 4 поділки, до зими готовий. Через 1000 км ТО, відпишусь. Всіх з НОВИМ РОКОМ.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

40

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

до зими готовий

При такой зиме, можно и с двумя палками ездить big_smile

Grek написав:

скоро на ТО.

А я сегодня вечерком.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

41

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Пробіг зара вже 123000 на газу вже їзжу 14000 все в нормі.
В березні поставив ГБО ціна 5500 грн. + переробив документи 1250 грн. і того 6750 грн. окуплю за 7-8 місяців.
Бак поставив на 53л. при заправці 48л.газу наїзжаю 600-630 км. в місяць при їзді в 3000 км економлю 1000 грн.
Реально стало менш душити карман.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

42

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Саша, а де ГБО ставив?

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

43

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

bravo написав:

Саша, а де ГБО ставив?

В Гіркій Полонці у Степана. Поставили за 1 день.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0