176

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Ну от перший раз гуру Рост like  не забракував моє творіння plus

Гуру? Це якесь не наше слово. Воно хоч хороше? wink

Коротше, я суворий, але справедливий smile Якщо говориш діло, значить говориш діло smile
А щоб закрутити в клеми саба і підсилювача, якщо там отвори і під гвинт, то залуди кінці кабеля, а потім напильником/шліфмашинкою обточи до потрібного діаметру.
Або напаяти підходящі наконечники, тільки мідні лужені бажано.
А паяльник для цього треба буде 100Вт, слабшим нічого не вийде.

-----------------------
  0



177

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Тепер треба придумати як це все гарно обшити, чи чимось обклеїти

А если закрыть старой обшивкой?Она станет на место?

Всё может быть, и быть всё может. И лишь того не может быть, чего совсем уж быть не может,хотя и это может быть. Пифагор.

Logan Ambiance 1.4
  0

178

Re: аудіосистеми Е.О.S.

$лавенту$ написав:

А если закрыть старой обшивкой?Она станет на место?

Стара обшивка не підходить. По перше я її трохи вже спортив, а по друге вона тепер не встане на місце, бо піднявся рівень полки, а фонарь та ремні безпеки залишилися на старому рівні.
Тай негарна вона якась. Тобто якщо її комбінувати з чимось то краще відразу робити по інакшому.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

179

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Эх, увидеть бы все в реале, а лучше услышать!  Мои похвалы за проделаную работу!
По внешнему оформлению можно попробывать обтянуть все это дело винилом предварительно подложив под него тоненький паралончик, будет и красиво и практично, я так думаю.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

180

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

обтянуть все это дело винилом

не кашерно вінілом, матерію потрібно по типу алькантри

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

181

Re: аудіосистеми Е.О.S.

можна і алькантарою, але під неї потрібно спочатку основу підготувати...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

182

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Щось я давненько нічого про свій ЕОС не писав.
В принципі наразі немає що конткретно писати, але є пару цікавих вражень:
саб свистів поки я його не прикрутив через проставку, зараз все майже добре smile
твітера ніяк не хочуть триматися на стійці на одному шурупові, постійно розхитуються та відповідно появляються різні призвуки, приклеїти їх наразі не наважуюся, бо невідомо коли будуть робитися стійки smile
і ще трохи про твітера, так як в мене ПЛ-ХТ на оперівському фільтрі то вони якось трохи не так грають, всетаки хочуть напевно іншого фільтра smile
мідбаси трохи підбубнюють, але то я ніяк не дороблю нормальну шумку дверей smile
П.С. їздив до Роста, так сказать щоб в черговий раз послухати його фе smile
і в принципі він особливо і не критикував smile що не може не радувати smile

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

183

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec

Navariec написав:

і в принципі він особливо і не критикував

лежачих не добивають lol1

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

184

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec
Читал его отзывы на звук орг...

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

185

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Та критикував трохи, критикував smile
Послухали Генрі Манчіні, зведений оркестр (симфонічний + духовий). І Генрі все розказав про твітери. Там має бути з надцять різних за тональністю "цик-дзинь-дзвень", а еоси їх всіх звели до одного тону практично. І характер звуку алюмінію, а не міді, як би то мало бути.
Коротше, хай-енд виявився... не зовсім "хай", і далеко не "енд". Я б ще не присікався так, якби виробник не заявив їх в цьому сегменті, а раз вже заявив, то має відповідати. А то розказують потім (це я не про Ігоря, на звук.орг продавці еосу писали), що вони мовляв і не 400 уо коштують, нема чого вимагати... Тоді і хай-енд напису на них не повинно бути, а то виходить, що обманюють покупців. Та й на ті двісті вони теж не звучать. Взяти б хоча той сам Монакор... ДТ-25, здається, чи як їх там - куди благозвучніші. Коротше, не знаю, навіщо так зациклюватись на еосі... В ті ж гроші є що вибрати з кращою тоналкою. Ну але то всього лишень моє ІМХО. Кожному своє.

-----------------------
  0

186

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Читал его отзывы на звук орг..

тільки сьогодні взнав про цю тему, зараз будемо читати...

Рост написав:

Коротше, не знаю, навіщо так зациклюватись на еосі... В ті ж гроші є що вибрати з кращою тоналкою.

а із звучанням ми ще поборемося...  smile

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

187

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

а із звучанням ми ще поборемося...  smile

Так ото ж бо, що можна довго й нудно боротися зі звучанням (дуже влучно, до речі, сказав smile ), а можна ізначально поставити те, що вміє звучати, і боротись не треба буде з косяками самої апаратури.

Хоча синдром ходіння по граблях напевно сидить у нас в ДНК. Пам'ятник йому - тема Володі з Золочева на 60 з гаком сторінок на звук.оргу. Методично, шишка за шишкою, він таки наступав і наступав на граблі досвіду, поки нарешті не прийшов практично до того, що я пропонував тавроводам в їх конфі зробити ще пару років назад. Тепер він зайняв перше місце на фіналі ЕММА. Але шлях!
Це я не хвалюся, ні на грам, я сам відходив усіми тими граблями купу років - тоді просто не було в кого повчитися. Зрештою, як і зараз на моєму рівні - дуже мало корисної інформації, і доводиться от насліпо фактично замовляти апаратуру, щоб попробувати ті, чи інші ідеї. А не вийде - буде все це лежати купкою десь в куточку гаража. І чергова шишка на лобі (чи дірка в бюджеті). І коли бачиш, як люди товчуться по граблях, по яких ти сам відходив, і вже знаєш, де золото, а де блищить фальшива позолота - так ні, тебе ще й в піарі звинуватять, і ще купу всього... Ну але це так, лірика smile

-----------------------
  0

188

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Читал его отзывы на звук орг...

таку епопею понаписували, що аж дух захоплює...
П,С. станом на 08,12,09

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

189

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Нарешті почав задумуватися куди присобачити свої ДМ200. Скоро мають бути готові трьохполосні фільтра.
От тільки серединки дуже великі.
Самий оптимальний варіант в низу стійок.
Але кажуть що потрібно буде опускати вниз піщалки, щоб сцена не розпливалася.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

190

Re: аудіосистеми Е.О.S.

А что есть готовое уже сейчас?

Рено Сценик после Логана
  0

191

Re: аудіосистеми Е.О.S.

З готового є магнітофон tease  все інше потребує заміни/доробки/переробки...
Наразі підсилювач в багажнику, два канали на перід, два мостом на саб.
Двохполосні фільтра під торпедо. Піщалки виставлені під двохполоску. Міди без довороту.
Стойки я спеціально не рухав, тобто не шпаклював чекаючи на серединки...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

192

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Понятно. А по брендам что стоит? И что будет?

Рено Сценик после Логана
  0

193

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Відчувається що давно тему не піднімав....
Магнітофон Alpine_CDA-7998R, саб 12" челенжер ЗЯ в задній полці, усь ЕОС 300, міди з опери еосівської 16, твітера ЕОС ПЛ-ХТ, провід Одессакабель nose_eat , наразі фільтра оперовські, але вони трохи забагато високих видають в звязці з плхт, не напрягає але відчувається.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

194

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Поканального усиления не планируется?

Рено Сценик после Логана
  0

195

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Наразі ще не задумувався. Але час покаже...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

196

Re: аудіосистеми Е.О.S.

CDA-7998R Ооо!!!
Почитал отзывы забавный аппарат.
Ну а что скажет про него владелец?

Рено Сценик после Логана
  0

197

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Al написав:

Ну а что скажет про него владелец?

upp  upp  upp
ну що тут говорити, апарат бомба реально, якщо за ним слідкувати то ще може порадувати музикою.
якщо реально то в моїй системі це саме сильне звено. тому що він повністю може ще навіть не уявляю.
в мене до того стояв піонер 22 рс2, то нехай мене пробачать його власники кака повна crazy
Можу розказати прикладом: раніше в мене був піонер 88 вродіби непоганий з першого погляду (коштував 400 уйо) + еос опера, слухав я це десь два місяці, в принципі був довольний. Але одного разу один хороший чоловік почав казати що то всьо фігня і всяке таке різне crazy , і як доказом поставий на пару хвилин свій твікнутий накамічі 400 от тоді я зрозумів ЩО означає хороша голова crazy

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

198

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

твікнутий

Да найти б в Киеве желающих сделать такое дело...

Рено Сценик после Логана
  0

199 Відредаговано Ant (2010-09-23 10:58:49)

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Al
та будь ласка Телефон  050-3565415, Ігор, спілкуйся, затвікає в усмерть

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

200

Re: аудіосистеми Е.О.S.

На смерть - это меня пугает.

А где это товарищ располагается?

Рено Сценик после Логана
  0