576

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Перестанут водители давать - не будет взяток.

тут другой момент. Многие ездят с перегрузом, поэтому и дают. То что этоу убивает дороги ни кого не волнует. Одна из причин аварийности - плохие дороги. т.е. по сути ГАИ не помогает, а наоборот

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0



577

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

grinder написав:

Перестанут водители давать - не будет взяток.

тут другой момент. Многие ездят с перегрузом, поэтому и дают. То что этоу убивает дороги ни кого не волнует. Одна из причин аварийности - плохие дороги. т.е. по сути ГАИ не помогает, а наоборот

от того что геишнеки взяли взятку лушче дороги не станут, просто поборы не прекратятся а в будущем могут и зацепить невиновных граждан.

  0

578

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Мені особисто цікаво, яка реакція на цей конвеєр буде у керівництва МВС!

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

579

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah написав:

Мені особисто цікаво, яка реакція на цей конвеєр буде у керівництва МВС!

Догадайся с трёх раз...

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

580

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah написав:

яка реакція на цей конвеєр буде у керівництва МВС!

Типу такої: та-а-а-ак.. значить... надцять хвилин по Х-гривень в хвилину... та-а-а-к... множимо... має бути в день... Зажучують су*ки!!!! Ану сюди! На килим!!!!

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

581

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zEhsp_7x … e=g-high-u[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jh5AG5KU … e=g-high-u[/youtube]

В стране всем курируют бандюки

  0

582

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Mister написав:

В стране всем курируют бандюки

С трудом, но понятно что ты хотел сказать smile
Таки да.

Никто не слышал про новый замолот (письмишко некое) от гайского керивныцтва, про то что нужно запрещать снимать/записывать себя регистратором и прочими техническими средствами?

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

583 Відредаговано grinder (2012-11-27 12:01:37)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Bob3000

Никто не слышал про новый замолот (письмишко некое) от гайского керивныцтва, про то что нужно запрещать снимать/записывать себя регистратором и прочими техническими средствами?

Ну так РЕзников это брякнул еще летом, потом ему популярно объяснили что он Дэбил (именно с большой буквы), но подчиненная ему гопота забыв про первоисточник пытается вякать.

от того что геишнеки взяли взятку лушче дороги не станут,

А вот если бы оштрафовали, а там нехилый штраф то вследующий раз водила бы поехал без перегруза. продолжать логическую цепочку? У нас местные говорят, что можно за 4000 грн в мес, купить визитку с неким магическим номером. Получается типа проездной для тех кто часто ездит censored К слову где то читал что взвесили авто, а потом перевесили на одном из этих стойбищ, так разница была в 2 тонны.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

584 Відредаговано Evgenий (2012-11-27 12:04:06)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Коррупция на посту 2 Одесса.ч1. Какой поток денег yikes

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B6w8rhjD … r_embedded[/youtube]

Коррупция на посту 2 Одесса.финал.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QvascOQ8 … ure=relmfu[/youtube]

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

585

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Evgenий
573 пост
продублировал...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

586 Відредаговано Mister (2012-11-28 17:36:10)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Вот мне интересно на форуме десятки пользователей и только до 5 человек, кому интересна данная тема, неужели всем пофиг на беспредел? Или моя хата с краю?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gFJo3s6X … ure=g-high[/youtube]

  0

587

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Mister написав:

Вот мне интересно на форуме десятки пользователей и только до 5 человек, кому интересна данная тема, неужели всем пофиг на беспредел? Или моя хата с краю?

Юра, да більшості не пофіг. Просто не розумію, показником непофігізма буде наше дружне "гавкання" в цій темі? Чи якщо ми тут всі вискажем своє "фе" то наша "доблєсна" мусарка стане просто "цьом-цьом моя квіточка"! Ні, якщо в тебе є якась пропозиція, або СВД , то озвуч.
для себе вже давно вирішив: -1) стараюсь не порушувати; 2)хабарів не даю, навіть якщо порушив.
Ну і на рахунок ДК , є там нормальні адеквати, але оцей чувачок з Києва , ну він якийсь занадто нервовий, кричить постійно, скаче - ну взагальному веде себе, як "дворняга" imho2 . І по сюжету, щого вони полізли на територію автостоянки? Це що їхня власна стоянка? Самі починають порушувати елементарні норми поведінки, і ще щогось чекають від ментів. Почніть з себе!
"Дай"- звичайно потрібно ставити на місце, але це повино відбуватися не як балаган.

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

588

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah

І по сюжету, щого вони полізли на територію автостоянки? Це що їхня власна стоянка?

А почему людяем не отдают авто бесплатно как того требует законы. Этой стоянки в реальности нет, на сайте ДК есть все ответы ото всех органов. Кроме того там не все так было как говорят менты. Или ты еще веришь нашей милиции? http://www.dhfr.ru/images/smiles/facepalm2.gif

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

589

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

оффициально по отаетам нету, но офицер в интервью проговорилась что все таки заключен договор.

  0

590

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Юра Что конкретно предлагаешь?
Давай начинать с малого - сообщество.
Т.е. стопанули тебя и ты прав 100% - не пил, не нарушал Кеннеди не убивал. Звонишь - приезжаем фото-видеосъёмка, интервью, ах вы нас на... послали? Бригада на выезд! Снос забора, потерпевших и пострадавших в госпиталь, остальных ищем судим. Или как ты себе это представляшь?

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

591

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

grinder написав:

Этой стоянки в реальности нет, на сайте ДК есть все ответы ото всех органов.

це все дуже добре, але є пару але. ДК не є тим самим органом, який повинен робити роботу за ці самі "органи". Задача ДК, нас звами, і взагалі суспільства контролювати, заставляти і вимагати від цих "слуг народу" виконувати свою роботу. Заміть собі вимагати, а не брати цю роботу на себе.
Якщо в ДК є всі папери на рахунок  цієї стоянки, то якого миленького вони, та власники автівок, не викликали тих самих ментів, прокуратуру і.т.д., а полізли туди самі. БАЛАГАН!
В приклад правильних дій хочу привести дії херсонських активістів ДК на посту біля Одеси. Без кіпішу, без не потрібної тріскотьні та метушні, все зняли , викликали "слугу народу", накатали заяву і.т.тд. Чи треба було з криками "уря" взяти гайців з полічним?, пов"язати їх всіх там на посту, провести засідання водійського трибуналу, винести вирок, і розірвати під...в за ланцюги між фурами?
Ментам не вірю - але хочу, щоб мої, хоча б внуки, змогли вірити.

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

592 Відредаговано oleksy (2012-11-29 00:24:37)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah
Вибачте, якісь ви наївні (без образ).
Ви дійсно вірите, що хоч одна тварина з полосатою паличкою з одеського посту постраждає? 
На сайті ДК написано, спочатку прийшли забирати автомобілі власники з журналістами. Викликали міліцію. Близько десяти чоловік забрали свої автомобілі. І після цього менти викликали гоп-бригаду, яка під усмішки цих же ментів почала мотузити журналістів.
А тепер питання: що ДК зробили неправильно?
Відповідь: не взяли групу підтримки чоловік з 50-ти з травматами. Це єдина їх помилка, я вважаю.
Якщо в темному дворі гопники перестріли очкарика та почали його грабувати, тут знання та декларування законів не допоможе, особливо якщо поряд стоять менти та спокійно споглядають процес постановки бидла (очкарика)  в стійло. Тут вже потрібні інші інструменти.
Як приклад, почитайте на сайті ДК форум, там є історія про одного товариша з Одеси - вже разів з 10 виграв суд у прокуратури, вимагаючи відкрити кримінальну справу на працівника ДАЙ, котрий застосував фізичну силу відносно цього товариша. І знову прокуратура відмовляє в порушенні справи. Ще жоден прокурор/суддя/працівник ДАЙ в цій історії не постраждав. Хоча товариш все робить по закону. І таких фактів на тому форумі безліч. Чому???
На жаль, Україна стрімко перетворюється в Уркаїну та наближається до точки, після якої може початись щось страшне (громадянська  війна, пограбування, вакханалія, безлад).
Подивіться історію, там, де Держава та її інститути перестають виконувати свої функції та внаслідок цього втрачають легітимність в очах населення (а в нас вже всі державні органи перетворились просто на бізнес по викачуванню бабла з бюджету або ж на прикриття цього процесу), виникає інша Держава, але вже на руїнах попередньої... дуже яскраво видно на прикладі країн Африки...ось куди ми рухаємось, а не в Європу, Росію чи Білорусь, як вважають деякі.
Дай то Бог, все було по-іншому.
Щось мене понесло вночі...  dumbom Всім надобраніч та ніколи не втрапити в лапи цих "друзів".:angel:

  0

593

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

oleksy написав:

Вибачте, якісь ви наївні (без образ).

Я не наївний. Я нормальний. І тому не хочу, щоб ми перетворювалися на демократичну республіку "Бананію". Починати потрібно з себе. Якби водії фур не давали на одесі хабаря, а писали кляузи, було б  по іншому. І не треба сюди плутати підворотню, там травмат допоможе, а от з "слугами закону" у погонах не дуже.

oleksy написав:

Ви дійсно вірите, що хоч одна тварина з полосатою паличкою з одеського посту постраждає?

ну так треба було їх там розтріляти! і спокіно рухатися в Африку. А я якраз хочу в Європу.

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

594 Відредаговано grinder (2012-11-29 09:02:24)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah
ты просто не следишь за процессом, бумаги уже сотню раз разосланы, а пока их перекидывают туда сюда, у народа тупо отбирают авто. И крышует это все ГАИ. Вот для ознакомления http://roadcontrol.org.ua/node/1647

Вон в сюжете чел пришел за авто,а ему приходите завтра. Ты бы хотел чтобы тебя так послали?

ну так треба було їх там розтріляти! і спокіно рухатися в Африку.

А ты уверен что не в Европу? В Европе уважают народ именно потому что он может спалить всю округу если ему урежут зарплату или не дай бог какой то полицай замочит нигера. Это будет "всем пистец". gfish

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

595 Відредаговано Mister (2012-11-29 09:46:27)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

что делать? Во-первых показать, довести до ведома как можно больших граждан о беспределе милиции. Во-вторых каждому водителю да и гражданину необходимо знать свои констуционные права, ПДД, некоторые пункты из КоАПУ. В-третьих не боятся оборотней, преступников в форме и делать выводы из видео про общение с ГАИ. Вторым я сейчас и займусь. Создам тему на форуме со списком основных ПДД, выписок из КОАПУ и Конституции.  http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 71#p359971

  0

596

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ну вот оказывается вы было по другому nose_eat
http://roadcontrol.org.ua/node/1648
Я так понимаю структуру МВД уже пора разгонять

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

597

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Ptah написав:

ну так треба було їх там розтріляти! і спокіно рухатися в Африку. А я якраз хочу в Європу.

Прикол в том, что с той системой которая есть сейчас, нам Европы не видеть как своих ушей.
Как бы ни звучало жестоко, но на мой взгляд уже настало то время, когда без Пиночета и стадиона не обойтись. По другому эту систему не сломаешь.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

598

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Как бы ни звучало жестоко, но на мой взгляд уже настало то время, когда без Пиночета и стадиона не обойтись. По другому эту систему не сломаешь.

plus Страна на 87 месте среди 97 по уровню правосудия, нормальные методы здесь уже не работают, но тут нужен не Пиночет, а суд Линча

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

599

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

grinder написав:

но тут нужен не Пиночет, а суд Линча

Тут потрібен дозвіл на вільне володіння зброєю...але пацики на це ніколи не підуть, тому що після цього 3,1415926здець настане для них дуже швидко.
А так з бидлом можна робити, що забажається...хочеш - останнє забирай, хочеш - вбивай, хочеш - на органи розбирай...бидло воно і в Уркаїні бидло.
Я не знаю, що повинні пацики зробити з цим бидлом, щоб воно нарешті піднялось з колін... але це вже інша пісня imho2

  0

600

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

свободное владение оружием - это вроде хорошо а вот применить  именно применить а не достать и показать в крайнем случае пальнуть в воздух смогут токмо сильно отмороженные или те кто это уже делал ранее хотфбя по долгу службы(срочной например) или в 90-е . если чел до своего25 летия к примеру. никому кости не ломал сможет ли он это сделать в дельнейшем , даже ударить по взрослому ? врядли этому нужно учится и серьёзнее чем авторулёжке , да наше мировоззрение такое я думаю нам ближе создание спец бригады сбыстрым и действенным расследованием всех косяков и закрытием сразу хоть по одному эпизоду (потом довесят) и можно даже не публично если заработают кто в системе сразу поймут что это серьёзно . вобщем пока гниющую рыбу не начнут чистить с головы а не с хвоста нифига на получится . И по этой теме- перед грузинами снимаю шляпу вот там павильная реформа  angel

  0