1. Заздалегіть (за 2 дні до проведення) повинен бути вручений (під розпис) офіційний ПРИПИС про здійснення стану пожежної безпеки;
2. Такий припис повинен бути підписаний керівником органу (управління) пожежного контролю за місцем реєстрації суб'єкта господарювання;
3. Перевірка має проходити лише за присутності матеріально-відповідальної особи суб'єкта господарювання (директора).
Недотримання хоча б однієї із цих вимог робить любий висновок органів пожежного нагляду нелегітимним.
Це, як повинно бути, а ось як буде, якщо у тебе Vo Vik , як мінімум відсутня пожежна сигналізація (акт відповідності її встановленим нормативам), відповідальна особа за стан протипожеж. безпеки (яка пройшла відповідне навчання та має сертифікат, проведена наказом), не введені на підприємстві відповідні інструкції, не ведеться журнал з інструктажу пож. безпеки, відсутній дозвіл тих же органів на відповідність займаного приміщення нормам пож. безпеки (доречі за наявності і пож. сигналки, і всього перерахованого поновлення в головній управі коштує - 500 у.о.), відсутні по одному вогнегаснику (діючому, з відповідним паспортом відповідності) на кожні 20 кв. метрів - ТО готуйте пане мінімум тих же 500 у.о., і якщо це перевірка з голов. управління, а не місцеве районне то ще повезе, якщо домовишся відразу, а не спочатку опечатають приміщення, а потім вже будеш возити клумаки.
Якщо, ж в тебе у договорі оренди є хоча б натяк, що орендодавець несе відповідальність, чи гарантує відповідність приміщень, або несе витрати у разі... і т.д. бери його, пардон, за дупу і нехай він бігає за пожежниками, але під твоїм тендітним керівництвом і контролем.
А так, моя порада, поки вони до тебе не дійшли, краще сам підійди до старшого та "пригости" його ... чим-небудь. Успіхів!!!
Все, что не делается - все к лучшему
0