1

Тема: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Доброго дня.На новий рік зробили собі подарунок,придбали Степвея.Питання до людей з досвідом експлуатаціі такої техніки-що чекати від авто 2016р. 67000 пробігу.Брали у перекупа тому історія обслуговування та як
і де на ній їздили не відомо.Зі слів продавця по стандарту-їздила дівчина,вона зараз закордоном,просила продати і т.д.
Що в першу чергу замінити?Та що чекати в майбутньому?
Це наш перший дизель і взагалі "іномарка" до цього були ВАЗ 2101 та Богдан 2111.
Сюди буду викладати історію володіння та обслуговування.
Буду вдячний за Ваші рекомендаціі та поради)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

26

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Оо,економно

Нормальна витрата для міста у зимовий період.
Дехто може писати, що його авто в місті споживає 4.5л соляри))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



27 Відредаговано TDream (2023-01-26 20:08:32)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Яка Ваша думка Шановні-в легкий мінус(-1 -5град)витрата норм,чи повинно бути меньше,бачив на форумі вказують місто 5,5л???

У меня за три с лишним тысячи км с преобладанием городских поездок - 5,2л/100км.
Когда было много трассы расход был 4,4-4,8л на сотню (при 90-110км/ч по трассе, с кондеем и без).
7,6л/100км не может быть на дизеле, это неправильный подсчет.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

28 Відредаговано Aprox (2023-01-26 20:12:46)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Мені ж при покупці сказали що машинка обслужена взагалі питань немає,і дійсно ми прокаталися то нічого не стукало(а може я після своєї 2111 не відчув)Отак люди,нікому не вірте!!!

Розбиті шарові опори чутно добряче на нерівностях!
Це я кажу, як людина, котра тиждень назад вдруге вже пройшла заміну важелів передньої підвіски!
Тому якщо у вас було тихо при тест-драйві, то тут два варіанти: або вам рено влаштувало лохотрон, або процес в шарових тільки розпочався і ви дуже вчасно приїхали на діагностику...
Я б перед викладанням 27к грн, заплатив би ще 200 грнна іншому СТО, щоб підтвердити діагноз...
З другого боку - тепер ви точно знаєте, що з цими деталямі у вас в авто все добре, вони нові та оригинальні, та ще й встановлені на оф. сервісі, що дає гарантію на цілий рік! ))

boyker написав:

і по правді трошки засумнівався в титулі-"бюджетний автомобіль"

З цього приводу була розмова на роботі, коли я почав скиглити, що дорого ремонтувати підвіску на логані, по типу психану, та куплю собі лайноса! )))
Мені хлопці кажуть, так буде так само коштувати... Та ладно, не повірив я... Це ж лайнос - сипанул йому 500 грн та він радий поскакав далі! )))
Ога, ога, казали мені хлопці - подивись на ціни! Поліз я у гугол, дивився на те саме, що замовлял для свого ремонту, бо знав актуальні ціни...
І шо виявилося? А те, що хлопці мали рацію! У мене щелепа рухнула до долу, коли я побачив ціни на ланосячі важелі передної підвіски!
Після цього різко розхотілося скиглити на ціни рено! Особливо, якщо знайти норм сервіс, та спригнути з офіціалів!
Мені рено вкатило 3600 грн за заміну сайлентів балки, а хлопці поміняли мені ті сайленті за 1400 грн... І таке по кожному пункту... ( В БЖ є допис про всі ціни )

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

29

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

jasonua написав:
boyker написав:

Оо,економно

Нормальна витрата для міста у зимовий період.
Дехто може писати, що його авто в місті споживає 4.5л соляри))

Та теж аналізував ситуацію з витратою,але фізично по маршруту з економити мабуть не вийде(динаміка наступна 1,2,3-світлофор і так через кожні 200-300м+пішохода пропустить,є також ділянка з тянучкою близько 500м.)
Але якщо зрівнювать з ваз 2111,який був на газу то там контрольний замір у мене літом!на цій дистанціі був 12-13л газу./10,5 бенз.То як по цих цифрах брати то степвей  економніший.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

30 Відредаговано Aprox (2023-01-26 20:20:17)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Точніше за все витрату пального міряти по відстрілу до повного баку на одній колонці АЗС... Заміри по лампі - то гадання на густині від кави...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: boyker1

31

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

TDream написав:
boyker написав:

Яка Ваша думка Шановні-в легкий мінус(-1 -5град)витрата норм,чи повинно бути меньше,бачив на форумі вказують місто 5,5л???

У меня за три с лишним тысячи км с преобладанием городских поездок - 5,2л/100км.
Когда было много трассы расход был 4,4-4,8л на сотню (при 90-110км/ч по трассе, с кондеем и без).
7,6л/100км не может быть на дизеле, это неправильный подсчет.

То може і не правильний розрахунок (може машина не рівно стояла і лампа загорілася),а я вже калькулятором клацаю)))Дякую за зауваження,трошки спокійніше стало.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

32

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Aprox написав:

Точніше за все витрату пального міряти по відстрілу до повного баку на одній колонці АЗС... Заміри по лампі - то гадання на густині від кави...

Зроблю контроль витраат Як Ви рекомендуєте,дякую за пораду.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

33 Відредаговано boyker (2023-01-26 21:39:38)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Так ділер мені вписав ричаги підвіски в жовту лінію(рекомендовано замінити на наступному ТО),я подумав,що вже як розібрали і машина на підїомнику то хай зразу міняють(хто зна яка ціна завтра буде)))може за ці гроші через рік і хлібину не куплю)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

34

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, на хорошей брендовой АЗС заправляетесь до полного (или до отстрела, но точность будет хуже) и обнуляете суточный одометр. Катаете до лампы, или хотя бы литров 30 (больше-лучше). Заправляетесь на той же АЗС и той же колонке до полного (до отстрела). Показание чека с АЗС делим на пробег и множим на 100. Вот Вам и приблизительный средний расход.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0
Спасибо сказали: boyker1

35

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Доброго дня,хтось ставив собі парктроніки в задній бампер?Які критеріі вибору(цікавлять бюджетні варіанти за ціною меньшою ніж вартість бампера))).Хочу замовити та на вихідних встановити.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

36

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, может быть лучше камеру?

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

37

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

TDream написав:

boyker, может быть лучше камеру?

Камера,чудовий варіант,згоден.Та зараз немає бюджета на заміну штатної магнітоли на сенсорний екран,то можливо в майбутньому.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

38

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Оо,економно.

Тянет на низких оборотах 1500, не затягивает переключение.
Давление 2.2, и важно накат резины.
На логане резина задубела так и расход вырос.

Да и снега нет, пробок нет.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: boyker1

39 Відредаговано Александр007 (2023-01-27 16:41:24)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Доброго дня,хтось ставив собі парктроніки в задній бампер?Які критеріі вибору(цікавлять бюджетні варіанти за ціною меньшою ніж вартість бампера))).Хочу замовити та на вихідних встановити.

Салон ставил парктроники и камеру,
Китай всё.

Камеру глюкануло, заменили.
Парктроники работают без проблем.
Лично я привык по зеркалам и партроникам парковаться.

Жена по камере.

В мокрую погоду камеру покрывает слой и почти не видно надо протирать особенно зимой.

Парктроники хоть в грязи безотказно определяет расстояние.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: boyker, floyd472

40

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Доброго дня,хтось ставив собі парктроніки в задній бампер?Які критеріі вибору(цікавлять бюджетні варіанти за ціною меньшою ніж вартість бампера))).Хочу замовити та на вихідних встановити.

Є ще така штука - Лінза Френеля... Я б собі прилепив би, якби був хетчбек...

https://i.ibb.co/4PV5j5f/12.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

41

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Тепер по витраті пального

5,0л/100км при 30,6км/год (це по місту; на трасу після 24,02 не виїжджав). було навіть 4,8л, але, гадаю, то за якийсь короткий проміжок часу. висловлю таку думку: коли пальне реально пішло з Європи, то 5,2л на сотню ні разу й не бачив. до 24,02 завжди було 5,1 взимку та 5,2-5,3 влітку.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

42

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Камера,чудовий варіант,

а я на камеру ніколи навіть не дивлюся; тільки на звук паркуюся. камера мені зайва.

Александр007 написав:

Лично я привык по зеркалам и партроникам парковаться.

plus

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

43

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

floyd47 написав:
boyker написав:

Тепер по витраті пального

5,0л/100км при 30,6км/год (це по місту; на трасу після 24,02 не виїжджав). було навіть 4,8л, але, гадаю, то за якийсь короткий проміжок часу. висловлю таку думку: коли пальне реально пішло з Європи, то 5,2л на сотню ні разу й не бачив. до 24,02 завжди було 5,1 взимку та 5,2-5,3 влітку.

Дякую за інформацію,ща буду робити контрольні заміри,результатами поділюсь тут.Можливо дійсно не корректно було виміряно кількість палива(по сигналізатору)

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

44

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Aprox написав:
boyker написав:

Доброго дня,хтось ставив собі парктроніки в задній бампер?Які критеріі вибору(цікавлять бюджетні варіанти за ціною меньшою ніж вартість бампера))).Хочу замовити та на вихідних встановити.

Є ще така штука - Лінза Френеля... Я б собі прилепив би, якби був хетчбек...

https://i.ibb.co/4PV5j5f/12.jpg

Да технологічне рішення,але в мене попередній власник тоніровку наклеїв таку що вночі нічого не видно в заднє зеркало.З часом,як потепліє,жінка буде їздити починати-то мабуть тонування знімати буду.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

45

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Замовив парктронік Falcon 2616 silver4.Була гарна ціна в інеті.Це клон Parksiti,але вартість на 30% меньша.Мені головне щоб сусідню машину,стовбчика на парковці побачило та запищало +-за метр до них.Тепер на вихідних можна буде отримати задоволення від чогось зробленого своїми руками(монтаж сам буду робить,є навики-ставив на свій Богдан 2111)

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

46 Відредаговано Александр007 (2023-01-29 17:53:36)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker,
Сейчас расход уже 6.6
Короткие поездки,  зимой больше чем летом это нормально

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: boyker1

47

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Все,парктроніки встановлені,трохи прийшлось поморочитись з бампером(щоб його зняти,треба демонтувати задні фонарі).По відчуттям-трохи підтормажують,як що трохи швидше їхати заднім ходом то не встигають спрацьовувати на 1,5 м і починають пищати коли вже 0,5м.до перепони(стіна),що здалося дивним бо аналогічні на іншій машині бачили стіну раніше.Мабуть щось китайці змінили/здешевили тригер блока.При повільному русі все оК)))Але проявилась на мій погляд цікава поведінка автомобіля.
При повільному відпусканні щеплення десь на 1/3хода,машина почина рух при цьому в якийсь момент іде сильна вібрація від двигуна,потім при подальшому ході педалі вібрація зникає.Дискомфортно те що якраз на піввижатому щепленні сама комфортна швидкість для руху заднім ходом при парковці-але вібрація дуже лякає.Прошу Вас шановні підкажіть шо воно тарабанить і як з цим боротися.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

48 Відредаговано Aprox (2023-01-31 19:44:44)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

При повільному відпусканні щеплення десь на 1/3хода,машина почина рух при цьому в якийсь момент іде сильна вібрація від двигуна,потім при подальшому ході педалі вібрація зникає.Дискомфортно те що якраз на піввижатому щепленні сама комфортна швидкість для руху заднім ходом при парковці-але вібрація дуже лякає.Прошу Вас шановні підкажіть шо воно тарабанить і як з цим боротися.

Це особливість логанівського зчеплення...
Нічого не поробиш - багато хто намагався, але я не чув жодної історії успіху у ций боротьбі...
Треба вижати знов і відпустити з іншою інтенсивнистю - як наче ви хочете стартувати більш жваво.
У мене таке трапляється зазвичай у прохолону вологу погоду та тільки при першому троганні зранку.

З часом прийде звичка на автоматизмі перевижимати зчеплення при появі той вібрації. Нога сама все робить! )))

Через цей глюк помер гарний реношний робот Easy-R.
Сам робот дійсно не поганий (мабуть кращій серед однодискових), але ця проблема зі зчепленням при РКПП виходить на зовсім інший рівень...
Тому у третій генерації логан/сандеро робота вже не буде, а буде вариіатор від ніссану...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

49

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Aprox написав:
boyker написав:

При повільному відпусканні щеплення десь на 1/3хода,машина почина рух при цьому в якийсь момент іде сильна вібрація від двигуна,потім при подальшому ході педалі вібрація зникає.Дискомфортно те що якраз на піввижатому щепленні сама комфортна швидкість для руху заднім ходом при парковці-але вібрація дуже лякає.Прошу Вас шановні підкажіть шо воно тарабанить і як з цим боротися.

Це особливість логанівського зчеплення...
Нічого не поробиш - багато хто намагався, але я не чув жодної історії успіху у ций боротьбі...
Треба вижати знов і відпустити з іншою інтенсивнистю - як наче ви хочете стартувати більш жваво.
У мене таке трапляється зазвичай у прохолону вологу погоду та тільки при першому троганні зранку.

З часом прийде звичка на автоматизмі перевижимати зчеплення при появі той вібрації. Нога сама все робить! )))

Через цей глюк помер гарний реношний робот Easy-R.
Сам робот дійсно не поганий (мабуть кращій серед однодискових), але ця проблема зі зчепленням при РКПП виходить на зовсім інший рівень...
Тому у третій генерації логан/сандеро робота вже не буде, а буде вариіатор від ніссану...

Дякую,перечитав теж сьогодня купу інформаціі,наче заспокаївся)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

50

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

При повільному відпусканні щеплення десь на 1/3хода,машина почина рух при цьому в якийсь момент іде сильна вібрація від двигуна,потім при подальшому ході педалі вібрація зникає.

Aprox написав:

трапляється зазвичай у прохолону вологу погоду та тільки при першому троганні зранку

Именно так и у меня иногда было. Сейчас то ли прошло, то ли приноровился и уже не замечаю.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0