151 Відредаговано RS-67 (2024-03-28 21:18:30)

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Придбано мотоцикл Bajaj Awender 220 Cruise типу чоппер
Рік випуску 2018, стан нового, пробіг 3000 км
На 500 км проведено планове ТО з заміною масла

https://logan.in.ua/gallery/Ro_St/3506/49653/

/upload//

  0
Спасибо сказали: jasonua, SergIv2



152

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Опа... А дастер відміняеться?На цьому моті по горах (він ж для відпочинку куплений?)тяжкувато буде...

  0

153

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

gri написав:

Опа... А дастер відміняеться?На цьому моті по горах (він ж для відпочинку куплений?)тяжкувато буде...

Видно давно я не писав... Минулої весни їду в гори, село Крушельниця ... і очам не вірю - новенький гладенький товстий асфальт майже до самої нашої хати! Діти на велосипедах, на скейтах, на роликах... Дорога ж під нахилом. Два кілометри вверх пішки, потім на скейт і вниз. Дастер не потрібен. А мотоцикл крузер для себе, для задоволення... Не спішно 80 км/год на розслабоні - дві години і ти п"єш каву на ганку. Останні 4 роки не мав мотоцикла. Бракувало такого релаксу.

  0
Спасибо сказали: jasonua1

154

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Крушельниця - це часом не в тому районі вежу оглядову поставили?

  0

155

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

gri написав:

Крушельниця - це часом не в тому районі вежу оглядову поставили?

Нічого такого не чув...

  0

156

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

ще таке спостереження: педаль газу туга, довгохідна і на перший погляд машина не їде.

Є три рішення проблеми.Основна(сама радикальна і дешева)заміна рідних високовольтних дротів(з опором) на дроти з мідною жилою.

  0

157

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Нічого такого не чув.

Восени по горах їздив,зі стрийської траси на Східницю пішов по"бездоріжжю",а там вежа стоїть...Краєвид  з неї дуже гарний.Але мабуть не біля Крушельниці(бо дороги "нема")але десь поряд.

  0

158

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Bajaj Awender 220 Cruise

19 конячок?І хватає?На яві 638 мені мало було по Карпатах гонити...

  0

159

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

gri написав:
RS-67 написав:

Bajaj Awender 220 Cruise

19 конячок?І хватає?На яві 638 мені мало було по Карпатах гонити...

В мене крейсерська швидкість по трасі 80 км/год. На чоппері кайфую не від швидкості. Від природи, від запахів, від розслабленої посадки, від комфорту. У всіх фільмах чопперисти їдуть не швидко. Це такий тип мотоцикла. Якщо треба обігнати маршрутку чи віддалитися від наздоганяючої фури, мотоцикл може розвинути 125 км/год по спідометру, це 115 по GPS. Мені цього достатньо. Якщо чесно, то на трасі Львів - Чоп і маршрутки, і фури їдуть під 90 км/год. Тому я рідко кого обганяю. Тримаюся в "потоці".  А в місті взагалі жодних питань - старт з під світлофору активніший за основний потік. Потужніші чоппери значно дорожчі. Доречі, Баджаж Евенджер 220 це точна копія Кавасакі Елімінатор 125 см. На Евенджері двигун ліцензія австрійського КТМ.

Щодо Яви, то звичайно, що вона швидша. Тут жодних сумнівів - 350 кубів, 2 такти своє роблять...

  0