76

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван написав:

Всім пртвіт. Звершилось... Завтра батько забирає з салону....Спати не можу....... Чорний металік.... plus  moto згодом викладу фото

Вітаємо! http://www.my-forum.org.ua/go/images/smiles/wav.gif  Але поспати треба. У відповідальну мить маєш бути бадьорий як ніколи! smile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0



77

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Забирають зі Львова Ю.Р.К..Чекали приблизно 2 місяці. То буде базова Дачія але поставили ц.з .електросклпід. музику зразу вони встановлять. вже сьогодні вечором мала б бути дома :tbsenile: :tbsenile: :tbsenile: :tbsenile:    :plus:

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

78 Відредаговано BeS (2008-03-07 13:54:02)

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван

обов"язково обдивись всю машину, якщо туди лазили руки сервісменів можуть бути сюрпризи.

  0

79

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

BeS  а що саме вони могли зробити? Бо ще вони і тонували її дуже довго,і кажуть не піднімати вікна днів з 4. Ставили здається ц.з підіймачі і музику якусь поставили.запропонували Соні за 860 +30 установка  і того 890.тоновка 600 грн. так подумали і рішили хай краще самі то всьо становлять бо потім багато з тим мороки а так за 30 грн встановлять :tbsenile:

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

80

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

ІМХО якщо ставили ц/з значить розбирали карти дверей, перевірити чи нормально поставили чи нічого не відстає, не скрипить
шкода що не можна перевірити як працюють підіймачі, а треба було б.
подивитись на ту музику чи грає радіо, чи не забули прикрутили антену, знову ж таки подивитись чи все рівно і не скрипить.
З тонуванням... ну напевно глянути чи резинки ущильнюючі у вікнах на місці чи не пошкоджені. ПОдивитись чи не подряпали фарбу десь. А взагалі дивитись все що тільки можна. Я єдиний раз звернувся на сервіс щоб поставити парктронік, так мені задній бампер не закрутили, 2 болта знайшов,1 загубився. О таке...

  0

81

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Вже стоїть в гаражі. Постараюсь викласти фото.Но перші враження: Пересіли з ВАЗ 21063 яка відслужила нам вірою і правдою 20 років(брали теж нову з салону) за весь її час експлуатації серйозних поломок не було,тому надіємось що Дачія буде служити ще краще. але продовжу про враження.посадка зовсім інша ,непривична і тому перші 150 км їхали не більше 100.але зручність авто ні з чим не можна порівняти :lol1: :smoke: одним словом їдеш і насолоджуєшся.ще на обкатці але набагато резвіша від ВАЗа . ось поки що все. згодом буду ще писати свої враження :plus:

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

82

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван
А це не твій батько забирав вчора в 19.00 машину? Була з червоними транзитними номерами. Я чкраз був на ЮРК в той час. По описах машина співпадає smile Гарна машинка. Тільки даремно так сильно затонували

  0

83

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

І треба було зразу ж парктронік поставити

  0

84

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

smyk  Тато виїждажав зі Львова десь в 17.00,машина Чорна Графіті.затонували середньо.добре в ній усе видно. і бампери не в колір кузова.

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

85

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

А номера транзитні червоні,здається ІС3057

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

86

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

smyk  потому викладу фотки

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

87

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Привт ще раз. я вже маю фото машинки,тільки не знаю як їх сюди вкласти ,допоможіть мені в цьому)

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

88 Відредаговано samvexler (2008-03-10 00:03:58)

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван

Заходиш сюда:
http://imgshare.us/

Жмеш Обзор, знаходиш свою фотку, потім клікаєш Upload. Якщо нет швидкий, то через декілька сек отримуєш лінк. Потім кидаєш лінк нам.  :)


Вітаю з покупкою!!!!!!!!
Ні цвяха, ні жезла smile

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

89

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

http://link.imgshare.us/30jRtt

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

90

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

а лінк. куди закидувти.бо я ось кинув в повідомлення а там воно нічого не відкриває    http://link.imgshare.us/30jRtt

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

91

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

http://mar10.imgshare.us/Rtt.jpg

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

92

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван
А какой раэмер и объем фотографий?

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

93

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

обєм одної приблизно 50 кілобайт.оскільки роблено з телефону сіменс S65.але якшо хочетье подивитися то зайдуть в альбом здається я там помістив вчора

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

94

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван
Внизу нажимаешь на надпись "ответить". Там на каждый пост пожно прицепить 5 фоток размером 800Х800 и объемом 100 килобайт. Твои должны поместиться.

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

95

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван
Вітаю з придбанням  :app: :app: :app: - це, якщо не помиляюсь, перший клубний МЦВ у Львові - треба б тобі наклеєчку замутити  :)

  0

96

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

ну Фотки можна подивитись в альбомі.а перші відчуття суперові. порівнюю з ВАЗ 21063.правда підвіска дещо жормткіша але шуму зовсім не відчувається. ніякого скрипу. і самі сидіння суперво пдітримують тіло.Батько гнав зі Львова то казав що ще ніколи він так не віддихав за кермом.Гідропідсилуювача їй не потрібно ,кермо крутиться з легкістю. АБСу можливо і потрібно (у нас його немає) однак тиснучи на гальму ніякого супротиву не відчувається майже як тиснути на акселератор а може і легше,тому дещо важко звикнути до гальм. МІСЦЯ -КУПА майже як в ЛАЗіі))))) суперові відчуття на задніх сидіннях ,дуже висока посадка. Але знову ж таки жорсткість. на наших жигулях прямо втоплюєшся в сидіннях . однак це можливо тільки моя така думка. ще на обкатці ,але відчувається що в мотора є сила ,жигулі були "тупі" тобто сили на низах у них не було тільки після 2.5 тисяч обертів машина добре розганялась. коли на дачії при 1500 обертів такі ж відчуття.  МАШИНКА -СУПЕРОВА. ще не віриться що вже наша))

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

97

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Nemo написав:

Іван
Вітаю з придбанням  :app: :app: :app: - це, якщо не помиляюсь, перший клубний МЦВ у Львові - треба б тобі наклеєчку замутити  :)

Nemo  ну купляли ми у Львові а живу я в Підгайцях це Тернопільська область. а наклєчку можна)

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

98

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Іван
Единственное что плохо, нет заднего стеклоочистителя. В дождь и снег очень помогает, особенно на трассе. Надо как то подумать насчет этого.

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

99

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Alex55 написав:

Іван
Внизу нажимаешь на надпись "ответить". Там на каждый пост пожно прицепить 5 фоток размером 800Х800 и объемом 100 килобайт. Твои должны поместиться.

в мене мій телефон видає розширення 1024 на 968 а менше буває тільки при зумі(зближенні)  тому кинути повідомленням я не можу. потрібно в альбом кидати. я вчора здається помістив на :  http://www.logan-mcv.com.ua/album.php?user_id=152   це моя особиста галерея, я не знаю чи ви зможете відкрити її ,якщо не піде -пишіть попробую кинути в загальну

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

100

Re: Поздравте счастливого обладателя MCV

Alex55 написав:

Іван
Единственное что плохо, нет заднего стеклоочистителя. В дождь и снег очень помогает, особенно на трассе. Надо как то подумать насчет этого.

тепер батько каже що слід було взяти лаурят , там побільше різних пімпочок і т.п .але на той час могля тільки базу чи амбіанс. а платити за амбіанс на 1000 євро дорожце не було за що ,хіба за 15-ті диски і можливістьт заплатити 180 євро за подушки і 720 за кондиціонер. порахували що це не зовсім потрібно

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0