1,101

Re: Летняя резина: советы, отзывы

And_TC написав:
Bodek написав:

А взагалі-то шукав коли можна міняти зиму на літо і навпаки?

якшо привязуватися до страховки то до 15 березня треба їздити на зимовій, а далі на літній !

Ура, їду міняти tbsenile

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0



1,102

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Кто-нибуть ездил на  Falken Ziex ZE-912 (185/65/15)?
Как отзывы?

Logan 1.6 SilverLine
  0

1,103

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bodek написав:
And_TC написав:
Bodek написав:

А взагалі-то шукав коли можна міняти зиму на літо і навпаки?

якшо привязуватися до страховки то до 15 березня треба їздити на зимовій, а далі на літній !

Ура, їду міняти tbsenile

даже если на улице снег лежит и температура -5 ?:)

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0

1,104

Re: Летняя резина: советы, отзывы

раньше чем апрель,нет смысла переобуваться.В моём городе на субботу до -6*С вот так

  0

1,105 Відредаговано psyh (2012-03-21 18:22:23)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

kareliya75 написав:

раньше чем апрель,нет смысла переобуваться.В моём городе на субботу до -6*С вот так

Ну это как кому... В Киеве например +10 а в воскресенье вобще жара была(хз сколко градусов), даже кондер включал!

Opel Astra H Caravan MTA (2013)
  0

1,106

Re: Летняя резина: советы, отзывы

я днём без надобности не езжу,а по ночам ещё холодно

  0

1,107

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Veterok написав:
Bodek написав:
And_TC написав:

якшо привязуватися до страховки то до 15 березня треба їздити на зимовій, а далі на літній !

Ура, їду міняти tbsenile

даже если на улице снег лежит и температура -5 ?:)

А в нас плюс 10 і сухо.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,108

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Пересмотрел пару метеосайтов с прогнозами погоды на две недели и принял решение менять резину. Поставил Continental EcoContact 3 то есть родную заводскую резину, в какой покупал аппарат. Кстати в последнем Авторевю есть тест летних шин 185/60 R15.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

1,109

Re: Летняя резина: советы, отзывы

А я буду дотирать пятилетнюю зимнюю Нокиан вр. Нетбабланах на новую летнюю... а старая-лысая и латаная-перелатаная.. отакэ:)

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

1,110

Re: Летняя резина: советы, отзывы

inok написав:

А я буду дотирать пятилетнюю зимнюю Нокиан вр

А какая глубина протектора осталась? Если учесть, что эта шина для еврозимы и состав смеси успел потерять эластичность за 5 сезонов, вполне резонно аккуратно доездить на зимке до сликов

  0

1,111

Re: Летняя резина: советы, отзывы

4 мм. И я так подумал, а чего там того лета:) Правда, когда они (колёса) новые были, один раз меня подвели... в +15°C увеличили тормозной путь, до Газели... И был ноябрь месяц, кстати...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

1,112

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Заради цікавості поки поставив стару дебіцу на штатних дисках, щоб не вийшло порівняння із зимовою гумою. Так от, від 30-40 км/год появилася постійно наростаюча зі збільшенням швидкості комбінація звуків ш-ш-ш- та х-х-х (так уже третій раз після зими kez_15) - це по асфальту, а по бруківці додається д-д-д та т-т-т і т.д. (ясно, що це не передати у словах так як запах по тєліку big_smile). Навіть шум двигуна на цьому фоні відійшов далеко на 2-й план.

Наступний крок перевзути гуму (нагадаюся - uniroyal rainexpert 195/65r15). Ждьом-с нагоди.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,113

Re: Летняя резина: советы, отзывы

На завтра передают +16, на зимней будет хуже сцепление с дорогой, больше расход топлива, хуже тормозится  fool, уже неделю как на летних катаюсь tbsenile

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

1,114

Re: Летняя резина: советы, отзывы

inok написав:

4 мм. И я так подумал, а чего там того лета:) Правда, когда они (колёса) новые были, один раз меня подвели... в +15°C увеличили тормозной путь, до Газели... И был ноябрь месяц, кстати...

4 мм на зимней - это граница допуска для эксплуатации зимой. Все что меньше - уже не будет удовлетворительно работать на снегу. У меня на Нокиан ХКПЛ 7 последняя цифра 4 мм, сотрется она, сотрется и снежинка, указывающая снегоходные свойства шины. А новые - это совсем новые? Может еще не стерся обкаточный слой, вот они и не тормозили. Я тоже первые несколько сот км не чувствовал такой уверенности как потом после обкатки

  0

1,115

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Мужики, а хто подскажет по размерам R14 Kumho KH17:
185/70 (550 грн) и 175/70 (450грн) почему такая разница в цене - 100 грн shok
и шо будет если поставить 175/70?
Все никак с Жабой не могу договориться acklad

  0

1,116 Відредаговано Lavrik (2012-03-23 14:13:16)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Stivka написав:

и шо будет если поставить 175/70?

Ничего, кроме как уменьшиться клиренс - что не критично (это если раньше стоял родной размер 165/80), дорогу будет хуже держать и "валкость" машины больше.
Этот размер больше для зимы подходит, для лета лучше "ширее"
imho2

Можете поиграться с размерами http://bysh.com.ua/page6

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,117

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Stivka написав:

Все никак с Жабой не могу договориться

Там где безопасность и удобство, там жабу можно послать подальше. 400 грн это где-то 500-600 км бензин-пробега на этих шинах. А сами шины  пройдут 50 тыс км

  0

1,118

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Летние шины 185/60R14 (тест "За рулем"): http://www.zr.ru/a/418252/

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

1,119

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ну що ж, народ, збулася довгоочікуванна подія: куплені ще у січні Uniroyal RainExpert 195/65/15 третій день як поставлено. Не думаю, що враження для вас будуть несподіваними. Значить, так. Нагадаю, спочатку поставив стару гуму (чит.пост №1112).
Три дні катався із здогадками як то воно буде: ближче до зимової чи ближче до старої літньої.
При перевзуванні завалили по 2.0 атм, збалансували (виявилося, що один рідний диск із кривим бортом, це при тому що ям на шляху не бачив - майстер сказав що дефект з заводу), поставили і ... заїхав я на площадку засипану щебенем, а виїжджаю ніби-то як по асфальту
- зникло (точніше суттєво зменшилося відчуття кожної нерівності дорожнього покриття).
Далі виїжджаю на покладений турками асфальт (хто знає вул.Зелена біля ДБК) і ...
- кудись подівся шумммм!!! Плюс таке відчуття, що ніби-то трошки вще (ну це суб'єктивно, правда, потім увечері здалося що й фари трохи далі луплять)
Повертаю на двосмугову Пасічну правим рядом вверх 80 км/год (більше ні бо на горбі гайці можуть колядувати smile) шуму нема (ну майже нема, це просто після пасіо можна сказати нема), а тут маленький упс в порівнянні з дебіцою
- кермом легко вліво-вправо, а машинка майже не відреагувала (на пасіо вже би трохи розгойдало). Добре це чи ні не знаю, але так виходить, що чутливість до рухів керма менша.
І так, з'їжджаю знов на насипну дорогу і наступна приємність
- окрім, ямок все решта якби їду по асфальті.
Скинув страру гуму в гараж, спішу домів поділитися враженням. Світлофор. Зелене. Старт і ... ще один упсик
- ну дуже вже плавно прискорюємся (я б сказа велично): спокійно, без ривків та відчуття перемикання передач. Все таки при новій гумі різниця у радіусі 7 мм, а при стертій до 5 мм дебіці напевно всіх 10 мм (не знаю dntknw яка висота протектора у неї була ab ovo).
На цьому етапі закралася думка: там у колесах по 2 атм. А давай я їх навалю до 2,5-2,6 атм (спустити завжди легше). І ... ще два здивування
- ще зменшився шум
- а ще більше - немає відчутної різниці (між 2,0 і 2,5 перед та 2,7 зад shok) по нашій рідній бркуківці на площі Галицькій, коло пам'ятника Міцкевичу, по Шевченка. Це була вершина вражень fly
Щоб дуже не тішитися скажу, що розхід бензусу думаю все таки зросте (подивлюсяпо БК, чеках з врахування 2,3% різниці пробігу). Ну це таке, як казав один чоловік - за комфорт треба платити.
От такий, як в нас в народі мовиться, бред сивої кобили big_smile

Мій висновок такий:
- по комфорту їзди асфальт, траса - можливо навіть краще, ніж зимова, ну точно не до зрівняння із штатною;
- по прискоренню - невеликий крок назад (через більший розмір).

Як результат - може кому де треба Продаю Debica Passio 185/65 r15

Тепер залишилося пробувати у дощ та по легкому бездоріжжі.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,120 Відредаговано Clone-77 (2012-03-28 17:28:25)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ребята,подскажите пожалуйста проверенный сайт по покупке резины,с отправкой Новой Почтой.
Пробил и "прожевал" сегодня на Ситроене скат,а намечается поездка на родину и срочно нужно купить резину...уже несколько сайтов нашёл-но не знаю можно доверять или нет.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,121 Відредаговано Bodek (2012-03-28 17:29:57)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Clone-77
Чесно кажучи я брав з найдешевшого у пошуку. На той день це був 4tyres.com.ua. Приїхали 4 колеса без проблем, правда через інтайм.

Logan MCV ambiance 2008 7 місць, ГП+конд, ШІ, ЧТ, БК, ЕСП, дотяжка, підсвітка ПП
  0

1,122 Відредаговано Lavrik (2012-03-28 17:34:19)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Clone-77 планирую у них брать http://rezina.biz.ua/
Магазин проверен и не единожды, правда не мною. На соседнем форуме много народу брали.
И цены у них хорошие.

Не реклама vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,123 Відредаговано _AlexSander_ (2012-03-28 17:42:44)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik Юр, а если с Русланом пообщаться из Днепропетровского филиала этой конторы, то еще и бесплатно доставку сделают smile или скидку на резине smile обычно он на аське висит smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,124

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Спасибо!!!!

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,125

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik написав:

планирую у них брать http://rezina.biz.ua/
Магазин проверен и не единожды, правда не мною. На соседнем форуме много народу брали.
И цены у них хорошие.

Подтверждаю. Доверять можно 100%

  0