Оскільки маю відношення до даного товару то напишу декілька порад з практики.
1. Вибір. Краще купувати більш брендові моделі але прості без всяких наворотів. Електронні прибамбаси в водонагрівачі - це те, з чим ви будете мати проблеми. В бойлері бажано щоб був зовнішний показник температури - механічний. Електронний - ні, ні... Термометр може попередити вихід з ладу водонагрівача. Якщо приміром у Вас завжди стрілка стояла на 5 поділці а одного разу ви зайшли і вона лягла - напевно термостату прийшов кінець. Регулятор температури аналогічно але не обов'язково. Як правило його доводиться регулювати один, два раз. Із виробників Горенье, Атлантік, Арістон. З дешевих Нова-Тек - сердито але терпимо. Часто були нарікання на Раунд. Перші були кращі. З Термексами колись були проблеми. Форма - ну звісно круглий. Більшості не подобається але краще.
2. Тен. На мою думку краще брати звичайний. Сухі ніби працюють довше але дорогі водонагрівачі і вартість тена при заміні не радує. Оскільки зі звичайними тенами продається набагато більше то чітку статистики щодо поломок отримати важко. Часто тени горять від великої кількості накипу. Кріплення тена мені подобається фланцеве - оскільки дає модливість вимити бруд.
3. Встановлення. Провід від щитка 3*2,5мм і окремий автомат. Воду краще підвести під водонагрівач звичайними трубами (сталь, пластик, мідь) а сам нагрівач під'єднувати якісними гнучкими шлангами або мідними трубками. Потім лекше знімати та не буде проблем із зміною на інший виріб. При встановленні потрібно передбачити зливання води - тому на холодній воді трійник з краном. Кріпити зручно на Г-образні крюки але все залежить від стін. Аварійний клапан обов'язковий. Той що в комплекті на 6атм. В кого високий тиск то ставити редуктор і тиск 3-4атм. Оскільки вода в ньому нагрівається і росте тиск бажано ставити компенсатор об'єму води але в нас чомусь ніхто його не ставить. Одна з основних причин протікання баку - розпирає тиском.
4. Експлуатація. Бажано раз в рік зняти і очистити тен від накипу - прокип'ятити в лимонній кислоті. Не знаю з чим повязано але мулу і бруду там буває за рік стільки, що ви будете здивовані. Якщо тен здорово обріз накипом та втратив свою початкову форму - йдіть в магазин і купуйте новий. Як правило в такому випадку вони після очистки згорають на наступний день. Перед ревізією бажано купити магнієвий анод але потрібно знати який там встановлений. Чим довший - більше часу простоїть.
5. Брак. Нові відразу течуть через недосягнуті болти, зіпсовану прокладку, та сам фланець баку. Останній випадок заміна по гарантії.
Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
0
Спасибо сказали: nik_nik1