ivalent написав:Большую роль играет длина волны, а не частота!
Це одне й те ж саме. Довжина хвилі - обернено пропорційна частоті, адже швидкість світла в нас постійна.
ivalent написав:Ваш глаз будет лучше видеть и определять размер в полном свете, а не в монохромном
Монохромний це одна частота. Біле світло світлодіодів що використовуються в фарах, містять як мінімум 3 частоти, що відповідають частотам відповідних світлочутливих клітин сітківки ока. Тому це не є монохромне світло. Так само працють всі кольорові екрани, кольорові фотографії, кольоровий друк і поліграфія і навіть більшість фарб, пігменти яких теж змішуються з основних кольорів.
Мені цікаво в чому різниця між таким спектром, і повним спектром (сонячне світло), адже людське око, фізично не здатне сприйняти різницю. Наприклад, ми не можемо ніяк відрізнити монохромне жовте (одна частота), від суміші монохромного червоного з монохромним зеленим.
ivalent написав:Галоген, ксенон, ЛЭД - путь к ухудшению собственно зрения.
Хотілось би якогось підтвердження, а ще краще - причини.
ivalent написав:Поэтому в Дании все 100% дорог освещены, а другие к этому стремятся.
Та ні, там набагато серйозніші причини - рівень освітленості дороги ліхтарями, навіть близько не порівняльний з фарами. Це забезпечує рівномірне освітлення дороги на всіх відстанях, це зменьшує засліплення зустрічними. Ось головні причини. Про шкідливість світла фар для зору, дуже навіть наврядче, адже в тій самій Європі, всі виробники переходять на світлодіодні фари. Якби це було аж настільки шкідливо що через це піднімалось питання освітлення трас ліхтарями, то ніхто з виробників, тим більше на найдоржчі авто, не ставив би таких шкідливих штук. Правда?
Aprox написав:хороший фонарик
Хороша ідея! А ще можна лазер!
LogAn 2013 1.2 Authentique ->
Toyota RAV4 2016 2.0 Live
0