3,026

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Xiaomi Redmi 6A - а такое купить можно?)
И кто объяснить в чем разница, есть версия глобальная, азиацкая и вообще без версии, как правильно купить Xiaomi )))

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0



3,027

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Hazard,
Треба брати глобальну. Вона для Європи, з всіма потрібними мовами. Азіатська буде тільки з Англійською і всіма мовами на ієрогліфах.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3,028

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Куда опять пропал Стас?

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

3,029

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

noksic.ua написав:

Куда опять пропал Стас?

Та да... Самому интересно, уже жду больше месяца павербанк ZMI Aura

  0

3,030

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Вот и я с 10.11 жду заказ, и пока глухо, хотя в постах пишется доставка 15-25 дней.

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

3,031

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

я карту памяти получил уже как неделю. заказ был в середине ноября.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

3,032

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Везет вам!!! А я перешел в режим ждуна vissla

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

3,033

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

бува в Стаса таке але чекайте все прийде

сандеро 1,5дизель 2014
таврія пікап 1,2іhttp://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=69474
котел http://krainamaystriv.com/useralbums/1263/view
https://www.drive2.ru/users/snigovic/
  0

3,034

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Hazard, азіатська версія відрізняється одним слотом, в який можна поставити або 2 сімкарти або карту пам"яті і одну сімку. Кожен сам вибирає, що йому важливіше або збільшення пам"яті в телефоні ( із 16 Гб заявлених вільно тільки 10, все інше займає операційна система з вбудованими додатками) Це я про свій Редмі 5А. Є європейська версія, в якій 2 слота. 1 - під сімку і карту пам"яті, 2 - під другу сімку.
Моя історія з телефоном. Дуже сподобалась дана торгова марка. Колись подарував на День Народження батькові Редмі 4А. Забрав з пошти, поклацав, телефон дуже сподобався. А в мене був Хомтом НТ16. Глючив часто. Я за рік користування прошивку міняв разів 10 а може й більше. Все намагався знайти оптимальну прошивку без глюків. І в черговий раз мій телефон заглючив, перестав вмикатись. Ніяка прошивка не допомагала. Поніс в ремонт. Висновок - згоріла флеш-пам"ять. І тут дружина вирішила подарувати мені телефон. Мене жаба душила віддавати за телефон до 3 тис. грн.
І ось вона вручає мені Редмі 5А, куплений в інтернет-магазині з гарантією 12 місяців. (4А на  той момент уже зняли з виробництва).
Походив я з ним тиждень. Був радий, шо капець. А в мене була азіатська версія, з одним слотом. Далі я почав розчаровуватись в ньому. Телефон почав сильно глючити. Зникав звук, телефон зависав. Лікувалось перезавантаженням. Я телефоную в магазин, розказую їм ситуацію. Вони кажуть - відправляйте, якщо справа в прошивці, то ми прошиємо і через місяць назад пришлемо. Обміняти його я б не зміг, так як всі захисні плівки було знято і встановлено захисне скло на екран.
Почитавши форум 4ПДА прийшов до висновку, що у мене в"єтнамська прошивка. Вона адаптована під європейський ринок, але глючна. Є там і українська і росйська мова. А китайська не глючна, тільки в ній китайська і англійська мови.
І от я начитавшись вирішив прошити свій телефон зразу на європейську версію. Прошив, і бах - телефон не включається. Думаю - згорів. Курю далі форум. Виявляється, спочатку потрібно прошити на китайську версію, розблокувати загрузщик (на розблокування тоді давалось 360 годин після реєстрації на сайті Ксіомі) а потім шитись на європейську. Для того, щоб прошити на китайську після моїх маніпуляцій потрібно зняти кришку і замкнути 2 контакти (перейти в хард-ресет) і вимкнути батарею. Покрутив телефон в руках. Розбирати страшно, бо батарея незйомна. Страшно було щось зламати, але бути місяць без телефону теж не варіант. Вирішив вскривати. Вскрив, від"єднав батарею, замкнув контакти і разу з третього прошив телефон на китайську прошивку. І все запрацювало і не було глюків. На все витратив 2 дні. Тільки там були китайські додатки - гугла і плеймаркета не було. Довелось скачувати і встановлювати. І телефон весь час був на англійській мові. Потім подав заявку на розблокування загрузщика і почав чекати. По закінченню терміну прошив на європейську без розборки телефону. І по цей день все добре. Приходть обнова. Уже 3 раз обновлююсь. На в"єтнамській, при спробі обновити прошивку ви отримаєте чорний екран. Телефон цілком влаштовує, все працює, не глючить. Тьху-Тьху-Тьху! Через ліве плече, щоб не зглазили...
П.С. Порада - беріть європейську версію, щоб не проводити таких маніпуляцій, як я.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: NevAN1

3,035

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Hazard написав:

Xiaomi Redmi 6A - а такое купить можно?)
И кто объяснить в чем разница, есть версия глобальная, азиацкая и вообще без версии, как правильно купить Xiaomi )))

Купил маме такой (Global). У отца 5A. 5А - лучше. Быстрее, медленнее разряжается. Что-бы телефон (6А) как-то ожил пришлось включить жесткий контроль всем доступным приложениям. Тогда начал медленнее разряжаться. Но все равно слегка тормознутее 5А.

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

3,036

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

noksic.ua написав:

Вот и я с 10.11 жду заказ, и пока глухо, хотя в постах пишется доставка 15-25 дней.

Я вообще с 03.11 жду телефон уже(

Renault Logan 1,5 dci (2014)
  0

3,037

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Robben написав:
noksic.ua написав:

Вот и я с 10.11 жду заказ, и пока глухо, хотя в постах пишется доставка 15-25 дней.

Я вообще с 03.11 жду телефон уже(

Я свой последний телефон 3,5 месяца ждал  big_smile

  0

3,038

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

lukis написав:
Robben написав:
noksic.ua написав:

Вот и я с 10.11 жду заказ, и пока глухо, хотя в постах пишется доставка 15-25 дней.

Я вообще с 03.11 жду телефон уже(

Я свой последний телефон 3,5 месяца ждал  big_smile

Та ну, это, как говорится "вообще не прикольно"...

Renault Logan 1,5 dci (2014)
  0

3,039

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

И телефон был отправлен после недели обещаний по телефону и в Вайбере "отправить сегодня".

  0

3,040

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Ребят, не нагнетайте, пожалуйста... Сам год назад заказывал тел, дождался через 4 месяца (да, это правда), и, после всего этого, снова! заказал Стасу ещё один тел(+), спросил его неделю назад по поводу 35 дней, он ответил, что его подводят поставщики по срокам. Я бы тоже написал, что я ждун, но, думаю, что "назвался груздем - полезай в кузов"

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0

3,041

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Я описал свою ситуацию, чтобы люди знали, чего ждать от продавца. В любом случае все заказы приходят, раньше или позже.

  0

3,042

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Я без притензий, не первый раз заказывал у Стаса, рано или поздно все приходило.

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: NevAN, Robben2

3,043

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Всем всё приедет, не волнуйтесь. Приехало много посылок, буду открывать, проверять, отправлять.

Прайс-лист здесь https://goo.gl/L2Kt1n
  0
Спасибо сказали: noksic.ua, Bob30002

3,044

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

app

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

3,045

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Всем всё приедет, не волнуйтесь. Приехало много посылок, буду открывать, проверять, отправлять.

upp

  0

3,046

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

В таблице ништяков у видел фонарь Skilhunt H03 Neutral White  app
Хороший выбор, у меня 2 таких, причем на последней прошивке добавлена доп. индикация о заряде/критичном разряде.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,047

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Stas220 написав:

Всем всё приедет, не волнуйтесь. Приехало много посылок, буду открывать, проверять, отправлять.

Чур- я первый!!!  kapitulation

Renault Sandero Stepway dCi 2013 -  RSS dCi Perpetuum Mobile.
  0

3,048

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас, есть блютуз наушники накладные?

  0

3,049

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас привет, выйди пожалуйста на связь!

БЖ MCV 2008 by НАЗАВР
Кто понял жизнь тот не торопится
  0

3,050

Re: Предлагаю смартфоны Android, продукцию Xiaomi, LED-лампы

Стас дай прайс из наличия в Украине поковыряться

  0