226

Re: Катушка зажигания.

az74 написав:

Ставил Тесла, Бош....
Нормально ходит только оригинал

Не знаю на счет Теслы, но чем вам Бош не угодил? Надеюсь не тот, что на Тазы ставят?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0



227 Відредаговано Bob3000 (2019-10-18 11:54:04)

Re: Катушка зажигания.

karakuda78 написав:
az74 написав:

Ставил Тесла, Бош....
Нормально ходит только оригинал

Не знаю на счет Теслы, но чем вам Бош не угодил? Надеюсь не тот, что на Тазы ставят?

12 лет назад как поставил Бош... так по cю пору и катаюсь, пережил и ДТП.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

228

Re: Катушка зажигания.

karakuda78 написав:

не тот, что на Тазы ставят?

уже обсуждали этот вопрос, они одинаковые, разница в обозначении, наличии переходника под наш разъём и мет.кронштейне для крепления на клап.крышку.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

229

Re: Катушка зажигания.

alexei74 написав:

уже обсуждали этот вопрос

наверное пропустил, можно ссылку.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

230

Re: Катушка зажигания.

karakuda78 написав:

но чем вам Бош не угодил?

недавно цена одинаковая была что на бош, что на оригинал.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

231

Re: Катушка зажигания.

karakuda78 написав:

можно ссылку.

вот батенька, память у вас девичья, пару страниц назад п.193 и дальше https://www.logan.in.ua/forum/topic6296 … ya-p8.html

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

232

Re: Катушка зажигания.

Був в пятницю в рено,Описав їм проблему.Катушка ,ВВ провода міняні.Поміняли відразу свічі на рено одноконтактні.Відрегулювали клапана,28тис. забагато для гбо вони не критично но зажаті.Рекомендували регулювати їх при кожній заміні масла 15 тис.В інструкції до гбо пише перший раз 15 тис. всі послідуючі 30 тис.Виходить неправильно написано.Фільтр рідкої фази при цих же 28 тис. засмічений якоюсь іржею досить прилічно,газоподібної фази не вскривав.Поміняли масло,фільтра ,пробіг вже під 15тис.доходив.Але перший пуск двигуна після простою так і залишився тупим,ХХ не стабільний.Знімали і промивали дросельний вузол.Все стало на богато краще,хх став стабільним.Але раніше двигун заводився з пів тика,зараз приходиться стартером декілька сек. крутити.Чому так не знаю?

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

233 Відредаговано toliasyk (2019-11-21 17:07:33)

Re: Катушка зажигания.

Перший запуск двигуна після ночі так і продовжує діставати.Стартером приходиться крутити 7-10 сек.Після запуску стрілка тахометра недоходить до 1000 обертів,двигуном починає трясти,якось тупо крутиться триває 2-3 хвилини,після цього все зникає стрілка тахометра стає на 1200 обертів і по мірі нагрівання все стає нормально. Цілий день все нормально,а на слідуючий ранок все по новому.Заміна катушки,яка була з тріщинами на перших порах результат дала але до кінця проблема не зникла,також заміна проводів,свіч,рег. клапанів -результат той самий.Рішив знову звернутися в рено.Замітив що в мене різко виріс росхід палива при цьому.Машину взяли на ніч зранку підключили комп.,завели десь з пів години возилися,і результат такий: Сильно змістилися коррекції по паливу,пішли в ВЕЛИКИЙ ПЛЮС. Провели конфігурацію ЕБУ.Двигун заводиться по іншому,з пів тика,стрілка тахометра стає на 1400 обертів і по мірі нагрівання падає до низу,двигуном не ковбасить.Але зараз на дворі день,подивлюсь як буде зранку.Думаю буде нормально .

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

234

Re: Катушка зажигания.

Ранком двигун заводиться нормально,тахометр 1200 обертів,по мірі нагрівання падає до низу без пригань,двигуном не ковбасить.Виходить катушка і з тріщинами працює.Але в рено її замінилиб в першу чергу,тому що питали коли я її міняв.Причина була в корекції паливної системи,ЕБУ не міг з нею справитись з першого запуску.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

235

Re: Катушка зажигания.

toliasyk написав:

Ранком двигун заводиться нормально,тахометр 1200 обертів,по мірі нагрівання падає до низу без пригань,двигуном не ковбасить.Виходить катушка і з тріщинами працює.Але в рено її замінилиб в першу чергу,тому що питали коли я її міняв.Причина була в корекції паливної системи,ЕБУ не міг з нею справитись з першого запуску.

Проблемы могут начаться в сырую погоду. Трещины можно заделать эпоксидкой.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

236

Re: Катушка зажигания.

Цікаво,чому ці корекції по паливу змінюються не у всіх,хто на ГБО. Оце може болячка Stag ? Хоча в мене зараз Stag один з перших і проблем нема ,тьфу тьфу

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

237

Re: Катушка зажигания.

Там тріщини настільки тонкі що і не дуже епоксидка туди потрапить.Я паяв їх паяльником,Виглядає не дуже гарно,але мені здається надійніше.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-21 17:26:58[/merge_posts_bbcode]

Игорь Петрович1 написав:

Цікаво,чому ці корекції по паливу змінюються не у всіх,хто на ГБО. Оце може болячка Stag ? Хоча в мене зараз Stag один з перших і проблем нема ,тьфу тьфу

В мене ця проблема появилася відразу після того як я залив 6 літрів бензину А92 на укр нафта.Бензо коса на цій же бензині також погано працювала.Завжди лив бензин з вог,окко А95.Може в цьому причина?

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

238

Re: Катушка зажигания.

toliasyk, Мне кажется у вас проблемы именно с ГБО.  dntknw

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

239 Відредаговано Игорь Петрович1 (2019-11-21 20:14:46)

Re: Катушка зажигания.

toliasyk, А який у вас газовий комп ? Мабуть дуже вумний,адаптується до палива?

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

240 Відредаговано Evgenий (2019-11-22 12:29:10)

Re: Катушка зажигания.

Игорь Петрович1 написав:

корекції по паливу змінюються не у всіх

причин много. В том числе и настройки коррекций по температуре и давлению, состояние форсунок. Ну и качество бензина и газа.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-22 11:28:53[/merge_posts_bbcode]

Игорь Петрович1 написав:

Мабуть дуже вумний,адаптується до палива?

Адаптируется бензиновый.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

241

Re: Катушка зажигания.

Игорь Петрович1 написав:

toliasyk, А який у вас газовий комп ? Мабуть дуже вумний,адаптується до палива?

ГБО заводське.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

242

Re: Катушка зажигания.

Evgenий, Проблема у машин с гбо а основном.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

243

Re: Катушка зажигания.

Проблеми мої в повному обсязі через 2 тижні один до одного відновилися (заводиться погано зранку, двигуном ковбасить Ніби на трьох циліндрах працює.Перейде на газ все стає більш меньш нормально,вертаєш на бензин починає нерівномірно працювати,газнеш вирівнюється ,потім знову ковбасить,перейде на газ нормально).Свічі стоять реновські Франсе,дроти Франсе,катушка Туркес,дросель почищений,клапана відрегульовані, всі фільтра поміняні в рено.Знову поїздка в Рено сервіс.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

244

Re: Катушка зажигания.

toliasyk, Проблема в газу. Серега3110 посоветовал промыть газовые форсунки очистителем карбюратора. До промывки долговременные коррекции были в районе -10%. Сейчас показывает +/- 1.6% . Но если уже сильно загажены, может и не помочь.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

245

Re: Катушка зажигания.

karakuda78 написав:

toliasyk, Проблема в газу. Серега3110 посоветовал промыть газовые форсунки очистителем карбюратора. До промывки долговременные коррекции были в районе -10%. Сейчас показывает +/- 1.6% . Но если уже сильно загажены, может и не помочь.

Знову збиті корекції по бензині. Повністю відключений газ,знятий запобіжник.Порадили пару день поїздити строго на бензині,подивитись який буде результат.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

246

Re: Катушка зажигания.

Більше тижня катаюсь тільки на бензині,газ відключений.Результат відмінний,заводиться з пів тика ранком,двигуном не ковбасить.Вся проблема в газі,через нього збиваються бензинові корекції.Протестувати гбо в рено не мають змоги тільки методом заміни окремих вузлів (форсунок,редуктора) на нові.Отке воно гавняне заводське гбо.Мій пробіг на сьогоднішній день 64300 км.Ресурс ГБО вичерпано,в переді довгий дорогий ремонт.А де розрекламована економія на газі?Затрати на обслуговування більші ніж економія.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

247 Відредаговано jasonua (2020-01-22 23:46:13)

Re: Катушка зажигания.

toliasyk, така якість заводського гбо...дешеві форсунки і редуктор..
Доречі, висока витрата газу теж була?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

248

Re: Катушка зажигания.

jasonua написав:

toliasyk, така якість заводського гбо...дешеві форсунки і редуктор..
Доречі, висока витрата газу теж була?

Не дешевые, а под наш газ не приспособленные. Люди меняют форсунки на оранжевые https://autogasmarket.ua/catalog/k_fors … _zelenykh/ и медную трубку на пластиковую. И обычно после этого все без проблем работает.

  0

249

Re: Катушка зажигания.

А тему про ГБО не получается найти? Только тут, про катушку зажигания?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Migen1

250 Відредаговано grapes (2020-03-14 16:27:59)

Re: Катушка зажигания.

Лазив сьогодні під капотом, помітив стандартну ситуацію...
/upload/iblock/9f9/20_03_14-katushka3.jpg

Хтось знає - якщо замазати термогерметиком щоб не заходила волога, сія процедура допомагає? Щоб до осінньої вологи докатати.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0