326

Re: Моя "Чешка"

Детализация работ на фирменной СТО это не беда. Беда - ихние цены. Было бы полбеды, если бы хоть на расходники не лупили в 2 раза больше рыночных цен.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0



327

Re: Моя "Чешка"

alex.cver написав:

Я вон КИЛ с полным взял новую, уже 9 лет без проблемных, обожаю ее. Только ТО и передние стойки и то мог ещё не менять, чисто по желанию.

Знову ж як кому поталанить. У мого знайомого КІА Спортаж. Пробіг 60000. Заміна свічки накалювання, заміна коробки передач, заміна паливного насоса.
Таке  собі задоволення.
І теж нова, дизельна

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

328

Re: Моя "Чешка"

Запиляв собі штатний RDKS (тобто систему прямого вимірювання тиску в шинах). Все чітко працює. Але є нюанс. Виникла потреба міняти Gateway. Інфу зкопіювали зі старого, але параметрія неправильна. І хоч все працює, але висить 3 незтираємі постійні помилки. Вірніше 2, а одна - похідна перших двох.
Думаю, чи у офф. заливати параметрію, чи шукати гуру...
На Vagmarket казали  можуть, але потрібен надійний нет і норм ноут. А мій іноді вирубається від перегріву.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

329

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Знову ж як кому поталанить. У мого знайомого КІА Спортаж. Пробіг 60000. Заміна свічки накалювання, заміна коробки передач, заміна паливного насоса.
Таке  собі задоволення.
І теж нова, дизельна

Теж згоден,як кому. Але ж дизель, тому тут таке очікувано, ну і там від палива дуже сильно все залежить. Якщо був не якісний дизель то ... От тому й не хочу дизель більше,але зараз в кризу він хоча б є інколи, а бензину зовсім нема

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

330

Re: Моя "Чешка"

Зараз бум у газовщиків,ставлять ГБО багато,бо газом безпроблемно заправитись.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

331

Re: Моя "Чешка"

alex.cver написав:

Але ж дизель, тому тут таке очікувано, ну і там від палива дуже сильно все залежить. Якщо був не якісний дизель то ...

То шо? Коробка от некачественного дизеля померла? )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

332

Re: Моя "Чешка"

Aprox написав:

То шо? Коробка от некачественного дизеля померла? )))

Признали виробничий брак "робота"

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

333 Відредаговано alex.cver (2022-06-07 06:28:53)

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Признали виробничий брак "робота"

Це ще й пощастило шо признали. Зазвичай кия дилер нiчого не признають. Крім того весь інет повний інфи що робот у кил гівно,як і у інших виробників роботи летять тим паче в пробках. Тому там і брали більше Спортяги с тошниловом 1.6 бенз зате з АКПП, бо вони їздять в рази ліпше та безпроблемно ті коробки навіть в пробках.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

334 Відредаговано Doc (2023-05-31 23:40:12)

Re: Моя "Чешка"

Вітаю шановне панство.
Трохи нагадаю про себе і свій машин!
4,5 роки і 76000 пробігу. Не багато.
Авто їздить. це позитив. Ось вже ТО-75 треба робити, але руки ніяк не доходять.
Нові чохли нарешті імплементував, бо старі вже геть поношені. Виглядає непогано.
З неприємного - обліз хром на окантовці вентиляційних каналів спереду. Чому я несказанно радий, бо давно хотів пофарбувати його в чорний. Ну так мені більше подобається. з усім хромом я не справлюсь, але дещо буде знищено. Тим більш з'явився привід для цього. Попутно виявив дві зламані ламелі. Швидше за все від тримача телефона. На OLX знайшов донора так що все гаразд.
Протягом 3 тис. км рахував витрату палива по чекам на заправці. Для дослідження вибрана місцева АЗС Перон. По факту розбіжність між показами комп'ютера бортового і розрахунках по чекам різниця склала майже 1 литр на 100 км. Думаю комп неправильно враховує витрату, коли авто заведене, але не їде. Хоча можу помилятись.
Ще одна неприємність - вийшов з ладу регулятор тиску масла. Деякі радять його не міняти взагалі. Може і дійсно не треба?
Багато сколів фарби і подряпин. Хоч взагалі не їдь на мийку.
А взагалі - політ нормальний.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Zevs1

335

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Хоч взагалі не їдь на мийку.

Це точно. Вони примудряються не тільки лак лкп обдирати, а й заднє скло подряпати. Але чайові отримують регулярно...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

336

Re: Моя "Чешка"

У нас в місті зараз майже всі мийки це мийки самообслуговування.
За 15років водіння автомобілями ще ніразу мені їх не мили посторонні люди!)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

337

Re: Моя "Чешка"

floyd47 написав:

Вони примудряються не тільки лак лкп обдирати, а й заднє скло подряпати.

В даному випадку я мав на увазі, що лакофарбове за 4 з половиною роки сильно покоцане, і поки машина брудна було не видно. а помив, то прям до сліз.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

338

Re: Моя "Чешка"

Справа в тому, що ми миємо машини, або нам миють, мийками високого тиску. Струмень води вилітає із високою швидкістю та б'є по лфп авто. Крім того що вода сама по собі досить "тверде" середовище, в ній можуть міститися часточки бруду яки будуть діяти як піскоструменева очистка.
От в чому причина всіх подряпин та сколів.
Мити або руками, або на портальних мийках.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

339 Відредаговано jasonua (2023-06-10 10:04:58)

Re: Моя "Чешка"

Rothmanz, згоден.
Брат якось мив машину то разом з водою пісок пішов і трошки попіскоструїв фарбу((
Взагалі воском добре натирати авто, мені здається що він трохи захищає від таких сколів.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

340

Re: Моя "Чешка"

jasonua написав:

Взагалі воском добре натирати авто, мені здається що він трохи захищає від таких сколів.

мийці високого тиску пофіг на той віск )))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

341

Re: Моя "Чешка"

Навпаки від мийки високого тиску царапин нема, царапини від тертя щіткою чи ганчіркою коли терти на сухо.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

342

Re: Моя "Чешка"

vlad5229 написав:

Навпаки від мийки високого тиску царапин нема

ну як так нема? Уявіть з яким тиском і швидкістю вилітає вода із насадки. А якщо вода не відфільтрована ? Це ж піскоструй. Та й вода всеж таки нестискаєма речовина, і під тиском досить "тверда".

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

343

Re: Моя "Чешка"

Rothmanz написав:
vlad5229 написав:

Навпаки від мийки високого тиску царапин нема

ну як так нема? Уявіть з яким тиском і швидкістю вилітає вода із насадки. А якщо вода не відфільтрована ? Це ж піскоструй. Та й вода всеж таки нестискаєма речовина, і під тиском досить "тверда".

В мене в мийці на вході стоїть фільтр, просто мийкою машину не відмиєш, потрібно спочатку нанести активну піну, потім змивати. Я використовую в якості піни засіб для миття посуди, спочатку чистою водою змиваю весь бруд, щоби не залишилось грубого абразиву на кузові, потім наношу піну, потім якщо хочу щоби було дуже чисто то спеціальною щіткою для миття авто проходжусь по кузову, потім змиваю.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

344

Re: Моя "Чешка"

Хлопці, я вас помирю. Будь яка мийка веде до якогось пошкодження ЛФП, але безконтактна--значно менше.
Док, сорі за оф-топ; вже втікаю!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: YT1

345

Re: Моя "Чешка"

Авто повинно стояти у шоурумі з контролем параметрів вологості та температурі, та бажано під скляним ковпаком! Й нікуди не виїджати! ))
Тоді ЛФП буде в ідеалі... Та й загалом агрегати та салон будуть у гарному стані дуже довго! ))
Читаю вас та не розумію, вам авто щоб їздити, чи щоб на нього молитися? ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: svserj, floyd472